gdzie kupić kryptowaluty w Irlandii

Rozwój rynku kryptowalut skłonił znaczną liczbę inwestorów prywatnych do rozpoczęcia inwestycji w kryptowaluty w celu maksymalizacji zysków. Ponieważ jednak ta klasa aktywów jest wciąż stosunkowo nowa, wejście na rynek po raz pierwszy i rozpoczęcie handlu może być nieco zniechęcające.

Nie martw się – jeśli jesteś inwestorem z Irlandii, ten przewodnik pokaże Ci, jak kupić kryptowaluty w Irlandii z zacisza własnego domu. Omówimy najlepsze miejsca do zakupu kryptowalut w Irlandii i wskażemy kroki, które należy podjąć, aby kupić kryptowaluty już teraz – bez żadnych prowizji!

Jak kupić kryptowalutę w Irlandii – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

eToro to najlepsze miejsce do kupowania kryptowalut pod względem opłat, regulacji SEC i niskich kwot minimalnych. Otwórz konto w eToro, aby rozpocząć proces.

💳 Krok 2: Zdeponuj środki

Gdy wpłacasz USD na eToro, nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z kart debetowych/kredytowych, e-portfeli lub przelewów bankowych. Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 10 USD.

🔎 Krok 3: Wyszukaj kryptowalutę

eToro obsługuje ponad 40 aktywów kryptowalutowych. Możesz użyć paska wyszukiwania na górze strony, aby znaleźć kryptowalutę, którą chcesz kupić.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Na koniec – w polu „Kwota” musisz określić wielkość swojej inwestycji w kryptowaluty, zanim klikniesz na „Trade”.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania kryptowalut w Irlandii w bardziej szczegółowy sposób. 

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $132

Ucząc się o kryptowalutach

Nasza ocena 5.0

Zacznij zarabiać

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się