Najlepsze kryptowaluty poniżej 1$

Znalezienie najlepszej kryptowaluty poniżej 1$ nie należy do najłatwiejszych zadań. W końcu rynek ten jest zalany cyfrowymi walutami, które należą do tej kategorii.

Aby wskazać ci właściwy kierunek i pomóc w podjęciu świadomej decyzji, w tym przewodniku poznasz 10 najlepszych kryptowalut poniżej 1$, które warto rozważyć i dodać do swojego portfela już dziś.

Najlepsze kryptowaluty poniżej 1$ do kupienia w 2022 roku

Poniżej znajdziesz listę 9 najlepszych kryptowalut, w które warto zainwestować w 2022 roku – wszystkie z nich są wyceniane na mniej niż 1 dolar.

Fetch.ai – Najlepsza nowa kryptowaluta do zainwestowania w 2022 roku z potencjałem wzrostu

Tron – Najlepsza groszowa kryptowaluta do inwestowania dla stabilności

Chiliz – Najlepsza kryptowaluta poniżej 1$ z właściwościami rozrywkowymi

Ren – Najbardziej obiecująca kryptowaluta do kupienia w 2022 r.

Stellar – Uznana kryptowaluta poniżej 1 dolara z mocną mapą drogową

XRP – Kryptowaluta o dużej kapitalizacji poniżej 1 dolara

Ankr – inwestuj w rosnącą kryptowalutę groszową z zachętami

Dogecoin – Najlepsza kryptowaluta poniżej 1$ do kupienia, aby zyskać na wartości

Aby dowiedzieć się więcej o najlepszych kryptowalutach poniżej 1$ – czytaj dalej. W ten sposób uzyskasz więcej informacji na temat każdej potencjalnej inwestycji.

Przyjrzyjmy się bliżej najlepszym kryptowalutom poniżej 1 dolara, w które warto inwestować

Jeśli chodzi o inwestowanie w kryptowaluty, wybór spośród tysięcy aktywnych walut cyfrowych może być zniechęcający.

Dlatego oszczędziliśmy ci trochę czasu i stworzyliśmy listę 9 najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara, które możesz teraz kupić.

1: Basic Attention Token – Najlepsza kryptowaluta poniżej 1$ dla długoterminowych perspektyw

Basic Attention Token został wprowadzony na rynek w maju 2017 roku i nie tylko jest to jedna z najlepszych kryptowalut do zainwestowania w 2022 roku, ale także służy wartościowemu celowi. Basic Attention Token to token DeFi, który ma na celu zaspokojenie specjalistycznej i dobrze znanej potrzeby. Jest ona również zbudowana na sieci blockchain Ethereum.

Został on zaprojektowany tak, aby uczciwie wynagradzać użytkowników za ich uwagę, a jednocześnie zapewnić reklamodawcom większą skuteczność.

Basic Attention Token - Najlepsza kryptowaluta poniżej 1$

Basic Attention Token został zaprojektowany przez Brave Software, aby na nowo zdefiniować i zmienić sposób, w jaki internet gromadzi dane, wyświetla reklam i traktowanie użytkowników.W chwili obecnej kapitalizacja rynkowa Basic Attention Token wynosi nieco ponad 1,1 miliarda dolarów. Najwyższa w historii cena tego tokena wynosiła 1,92 dolara w listopadzie 2021 roku, a obecnie jest o 57% niższa od tej ceny.

Analitycy rynku uważają, że ta tania kryptowaluta może osiągnąć poziom ponad 3,30$ do 2025 roku. Jeśli zainwestujesz teraz, może to oznaczać zysk w wysokości prawie 300%, jeśli prognozy się sprawdzą.

Inwestuj w Basic Attention Token

2: Fetch.ai – Najlepsza nowa kryptowaluta do inwestowania w 2022 roku z potencjałem wzrostu

Fetch.ai to platforma, która ma na celu umożliwienie połączenia urządzeń Internetu Rzeczy (IoT) i algorytmów, aby mogły się one wspólnie uczyć. Została założona w 2017 roku przez zespół z Cambridge w Wielkiej Brytanii.. Dostarcza to, co określa mianem „cyfrowych bliźniaków”, czyli kopii, które mają ułatwić życie zarówno użytkownikom osobistym, jak i zawodowym. Cyfrowe bliźniaki są czasem nazywane Autonomicznymi Agentami Gospodarczymi.

Cyfrowe bliźniaki oferowane przez ten projekt mogą pomagać ludziom w tak prozaicznych czynnościach jak przygotowywanie jedzenia czy parkowanie. Zasadniczo wykonują zadania automatycznie, eliminując pośrednika, dzięki czemu zachowujesz prawo własności do własnych danych. Cyfrowe bliźniaki Fetch.ai mogą być nawet wykorzystywane do zawierania umów dla przedsiębiorstw lub reklamowania się w metaverse.

Fetch.ai - Najlepsza nowa kryptowaluta do inwestowania

Systemy cyfrowych bliźniaków przewyższają tradycyjne scentralizowane rozwiązania pod względem bezpieczeństwa kryptowalutowo-ekonomicznego, szybkości i elastyczności. W związku z tym może to być przyszłość tej branży. Jest jasne, że ta kryptowaluta ma silne podstawy technologiczne, co może uczynić ją świetną inwestycją długoterminową.

Fecth.ai jest jednym z najbardziej obiecujących projektów kryptowalutowych na tej liście, choć trzeba przyznać, że jako nowy, nie ma obecnie dużej kapitalizacji rynkowej. W momencie pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa Fetch.ai wynosi zaledwie 350 milionów dolarów.

Niektórzy analitycy rynku przewidują, że w ciągu najbliższych pięciu lat Fetch.ai może osiągnąć poziom 2 dolarów lub więcej, co oznaczałoby zysk rzędu 325% dla każdego, kto chciałby zainwestować już teraz.

Inwestuj w Fetch.ai

3: Tron – Najlepsza tania/stabilna kryptowaluta, w którą warto inwestować dla osiągnięcia długoterminowych zysków

Tron jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut na świecie i istnieje od 2017 roku. Tron jest doskonałą opcją, jeśli szukasz bardziej stabilnej kryptowaluty , co oznacza mniejszą zmienność. Ten oparty na blockchainie system operacyjny może uruchamiać inteligentne kontrakty, co umożliwia deweloperom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji (dApps).

Głównym celem Trona jest łączenie konsumentów i dostawców treści w transakcje peer-to-peer. W 2018 roku zakup przez firmę BitTorrent, serwisu do wymiany plików, był znaczącym krokiem w tym kierunku. Platforma ta może obsłużyć 2000 transakcji na sekundę. Dzięki temu Tron pod względem wydajności dorównuje dużym furmom płatniczym, takim jak PayPal.

Tron - Najlepsza kryptowaluta groszowa

Tron, co najlepsze, nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych. Jeśli chodzi o ceny, najniższa w historii cena Trona miała miejsce we wrześniu 2017 roku, kiedy spadła do 0,001 dolara. Natomiast najwyższa cena tokena miała miejsce w styczniu 2018 roku, kiedy wyniosła 0,30 dolara. Jak już wspomnieliśmy, Tron nie jest tak niestabilny jak inne tokeny o niskiej cenie.

W momencie pisania tego tekstu Tron znajduje się w pierwszej 25 najbardziej wartościowych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej i ma wartość prawie 7,5 miliarda dolarów. Mimo to jest to tania kryptowaluta. Ogólnie rzecz biorąc, jej cena w ostatnich cyklach wahała się między 0,05 a 0,15 dolara. Niektórzy analitycy rynku przewidują, że do 2025 roku Tron może osiągnąć cenę 0,30 dolara.

Inwestuj w Tron

4: Chiliz – Najlepsza kryptowaluta poniżej 1$ dla branży rozrywkowej

Chiliz to projekt kryptowaluty ukierunkowany na rozrywkę i sport. Jego cyfrowy token został wprowadzony na rynek w 2018 roku. Socios to platforma angażująca fanów, która współpracuje z największymi drużynami sportowymi na świecie. Chiliz jest oficjalną kryptowalutą platformy Socios, a także autorską giełdą.

Dzięki temu fani mogą kupować tokeny i prawa głosu swoich ulubionych drużyn na Socios. Fani, którzy kupią te tokeny zarządzania, mogą wpływać na drużyny sportowe, którym kibicują. Drużyna może na przykład pozwolić posiadaczom tokenów kibicowskich głosować na wzór koszulek, które noszą.

Ten rodzaj zaangażowania fanów sportu oparty na blockchainie sprawia, że Chiliz jest jedną z najbardziej obiecujących kryptowalut na scenie. Kapitalizacja rynkowa tej kryptowaluty w momencie pisania tego tekstu wynosi ponad 1,8 miliarda dolarów. Cena jednego tokena Chiliz osiągnęła rekordowy poziom 0,89$ w marcu 2021 roku.

Jednak z powodu znacznej zmienności cen, która wpłynęła na cały rynek kryptowalut, cena spadła poniżej 0,40$. Do listopada 2021 roku cena wzrosła do około 0,50$, ale pod koniec roku spadła do 0,25$. W tej chwili Chiliz jest sprzedawany na wolnym rynku za 0,10-0,50$, co czyni go dobrą inwestycją dla osób szukających najlepszej kryptowaluty poniżej 1$.

Oczekuje się, że Chiliz będzie nawiązywał współpracę z różnymi podmiotami sportowymi. Niektóre prognozy wskazują, że do 2025 roku Chiliz może osiągnąć cenę nawet 7 dolarów za token. Ponownie, nigdy nie traktuj spekulacji jako pewnika przy inwestowaniu w kryptowaluty.

Inwestuj w Chiliz

5: Ren – najbardziej obiecująca kryptowaluta do kupienia poniżej jednego dolara

Ren został wprowadzony na rynek w 2017 roku przez profesjonalistów z branży IT i kryptowalut. Jest to token Ethereum z otwartym protokołem, który umożliwia transfer dowolnego tokenu kryptowaluty pomiędzy blockchainami, zapewniając użytkownikom swobodę transakcji. Dzięki temu programiści mogą integrować w swoich aplikacjach tokeny stworzone na innych blockchainach.

Dodatkowo, programiści nie będą potrzebowali opakowanych tokenów, które reprezentują monety z innego blockchaina. Celem zespołu jest umożliwienie zwykłym ludziom na całym świecie dokonywania bezpiecznych, szybkich i prywatnych płatności. Główną cechą odróżniającą Ren od innych walut cyfrowych jest Algorytm Walutowy Ryo, potężne oprogramowanie szyfrujące.

Ren - najbardziej obiecująca kryptowaluta

Ponadto, jako gwarancję dobrego zachowania, uczestnicy sieci wpłacają token jako obligację zwrotną. Ta kryptowaluta spadła do najniższego w historii poziomu 0,01$ w listopadzie 2018 roku. Następnie Ren poszybował w górę, osiągając cenę 1,84$ w lutym 2021 roku. Ren przeszedł kilka zmian i integracji od czasu swojej premiery w 2017 roku.

W związku z tym, token ten wydaje się być dobrą opcją inwestycyjną dla każdego, kto szuka najbardziej obiecującej kryptowaluty do kupienia w 2022 roku. Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej w tym momencie zaledwie 480 milionów dolarów, na stole jest mnóstwo potencjału wzrostowego. W ostatnich miesiącach Ren wahał się między 0,25 a 1 dolarem.

Jednak niektórzy analitycy rynku przewidują, że do 2025 roku Ren osiągnie cenę 1,46 dolara, co oznaczałoby potencjalne zyski w wysokości ponad 200% dla inwestorów, którzy chcą kupić Ren już dziś.

Inwestuj w Ren

6: Stellar – kryptowaluta o mocnej pozycji poniżej 1 dolara

Stellar został uruchomiony w lipcu 2014 roku jako open-source’owa sieć płatnicza. Platforma jest w stanie przetwarzać od 1000 do 5000 transakcji na sekundę. Zespół stojący za Stellarem ma silną mapę drogową, która obejmuje zwiększenie innowacyjności sieci, uczestnictwa i skalowalności.

Promuje też integrację i różnorodność oraz inwestuje w działania społecznościowe i marketing. Ostatecznym celem jest stworzenie jednej sieci, która wspierałaby wszystkie systemy finansowe na świecie. Użytkownicy mogą generować, przekazywać i otrzymywać cyfrowe reprezentacje dowolnego rodzaju gotówki za pomocą Stellara.

Innymi słowy, możesz używać Stellara na przykład do wysyłania cyfrowych reprezentacji dowolnego pieniądza fiat, takiego jak dolar amerykański czy funt brytyjski. Można go również używać do wysyłania cyfrowych reprezentacji walut, takich jak Bitcoin. Celem platformy jest zapewnienie użytkownikom taniego i łatwego dostępu do globalnej gospodarki, nie wykluczając przy tym osób z krajów rozwijających się.

Stellar - kryptowaluta o mocnej pozycji poniżej 1 dolara

Sieć posiada również własną zdecentralizowaną giełdę, na której użytkownicy mogą handlować kryptowalutami i innymi aktywami. Zweryfikowane instytucje finansowe zwane „Stellar Anchors” służą jako banki i przechowują depozyty na aktywa niekryptowalutowe. Następnie platforma dostarcza deponentowi tokeny związane z tymi aktywami.

Deponent otrzymuje aktywa z powrotem, gdy tokeny zostaną wypłacone lub wymienione. Aby chronić wartość aktywów, Stellar zapewnia pulę inflacyjną w wysokości 1% każdego roku. Z kapitalizacją rynkową wynoszącą prawie 25 miliardów dolarów w chwili pisania tego tekstu Stellar jest bardzo wartościową kryptowalutą.

Jest też jedną z najlepszych kryptowalut poniżej 1$. W ostatnich cyklach cena tokena Stellar waha się między 0,15$ a 0,60$. Jednak podczas hossy na rynku kryptowalut w 2017 roku Stellar osiągnął rekordowy poziom 0,79$, po czym ponownie spadł. Wielu komentatorów rynku uważa, że do 2025 roku Stellar może osiągnąć poziom 1,75 dolara, więc może to być dobry moment na inwestycję.

Inwestuj w Stellar

7: XRP – Kryptowaluta o dużej kapitalizacji poniżej 1 USD

Protokół konsensusu XRP weryfikuje transakcje. Aby transakcja została zaakceptowana, musi zostać zatwierdzona przez większość walidatorów, którzy ją oceniają. Dzięki temu mechanizmowi XRP jest w stanie przeprowadzać transakcje w ciągu kilku sekund przy niskim koszcie i minimalnym zużyciu energii. To czyni ją jedną z bardziej ekologicznych kryptowalut.

Poza tym, że jest jedną z najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara, ma potencjał, by zastąpić nieefektywny i przestarzały system międzynarodowych transferów pieniężnych. Fakt, że ma ona połączenia bankowe z ponad 200 instytucjami finansowymi, jest zachęcający. Co więcej, wszelkie korzystne zmiany w jego sytuacji prawnej mogą doprowadzić do wzrostu jego ceny.

XRP - Kryptowaluta o dużej kapitalizacji poniżej 1 USD

Podczas wspomnianej wcześniej hossy w 2017 roku XRP był jedną z wielu walut cyfrowych, które przyniosły inwestorom spore zyski – osiągnął wtedy rekordowy poziom 3,40$. W maju 2021 roku ponownie odnotował silny wzrost, z poziomu poniżej 0,90 USD do ponad 1,08 USD w ciągu kilku tygodni. Jednak od tego czasu XRP spadło o prawie 75%.

W momencie pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa XRP wynosi ponad 86 miliardów dolarów. Niektóre prognozy dotyczące ceny XRP sugerują, że do 2025 roku może ona osiągnąć cenę nawet 4 dolarów. W związku z tym, przy cenie poniżej 1 dolara, stanowi on obecnie dobry punkt wejścia dla inwestorów szukających tanich kryptowalut.

Inwestuj w XRP

8: Ankr – Popularna kryptowaluta poniżej 1$

Ankr to token ERC-20, który został zaprezentowany we wrześniu 2018 roku w sieci Ethereum. Ankr jest autonomiczną platformą chmury obliczeniowej. Konkuruje nawet z Amazon Web Services (AWS) i innymi porównywalnymi dostawcami. Sieć ta pozwala firmom zajmującym się cloud computingiem na wynajmowanie wcześniej niewykorzystywanych maszyn.

W zamian za tokeny ANKR, firmy cloud computingowe mogą lepiej wykorzystać swoją moc obliczeniową. Wykorzystanie niewykorzystanych zasobów to także świetny sposób, by pomóc środowisku. Ankr posiada również narzędzia do tworzenia wielu łańcuchów i ogólnoświatową architekturę rozproszonych węzłów. Oznacza to, że może działać z kilkoma blockchainami.

Ankr - Popularna kryptowaluta poniżej 1$

Ankr ma szeroki zakres zastosowań i może być także wykorzystywany przez deweloperów do tworzenia własnych inicjatyw blockchain. Co więcej, inwestorzy mogą używać stakowania kryptowalut, by zdobywać zachęty. Inwestorzy mogą stworzyć i uruchomić węzeł walidatora na wybranym przez siebie blockchainie za pomocą Ankr. Oferuje to inwestorom pasywny sposób zarabiania pieniędzy bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności technicznych czy płacenia prowizji.

Ankr oferuje bezpośredni dostęp do ponad 30 węzłów stakingowych. Dla długoterminowych inwestorów szukających pasywnego dochodu, Ankr może być najlepszą kryptowalutą poniżej 1$ do kupienia w tej chwili. W momencie pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa tej obiecującej kryptowaluty wynosi zaledwie 900 milionów dolarów. W związku z tym ma dużo miejsca na dalszy rozwój.

Ankr jest bardzo zmienny, a ostatnie cykle wyceniały token pomiędzy 0,02$ a 0,20$. Niektórzy analitycy rynku uważają jednak, że do 2025 roku Ankr może osiągnąć nawet 12 dolarów za token.

Inwestuj w Ankr

9: Dogecoin – Najlepsza kryptowaluta poniżej jednego dolara, którą warto kupić

Dogecoin to popularny token meme, który powstał w 2013 roku i jest potencjalnie jedną z najbardziej niedowartościowanych kryptowalut na tej liście. Kryptowaluta ta została stworzona przez inżynierów oprogramowania Adobe i ABM, Jacksona Palmera i Billy’ego Marcusa, jako zabawna alternatywa dla Ethereum i Bitcoina. W przeciwieństwie do Bitcoina, Dogecoin nie ma limitu podaży.

W obiegu znajduje się około 130 milionów tokenów Dogecoin i liczba ta stale rośnie. W przeciwieństwie do Bitcoina, podaż Bitcoina jest ograniczona do 21 milionów, a każdego dnia wydobywanych jest tylko 900 nowych tokenów. Biorąc pod uwagę ogromną i stale rosnącą podaż, popyt musi gwałtownie wzrosnąć, aby cena Dogecoina zaczęła rosnąć. Dokładnie tak się stało w połowie 2021 roku.

Dogecoin - Najlepsza kryptowaluta poniżej jednego dolara

Miesiące tweetów twórcy Tesli, Elona Muska, oraz jego występ w amerykańskiej telewizji w maju 2021 roku – wszystko to przyczyniło się do wzrostu ceny o 18 000% na początku 2021 roku. Dogecoin wzrósł z 0,004 dolara do około 0,74 dolara w mniej niż sześć miesięcy. Ta kryptowaluta po osiągnięciu tak wysokich zysków w 2021 roku spadła na ziemię.

W chwili obecnej kapitalizacja rynkowa Dogecoina wynosi ponad 18 miliardów dolarów, co plasuje go w pierwszej dwudziestce najbardziej wartościowych kryptowalut. Obecnie możesz kupić Dogecoina za 80% mniej niż w czasach jego największej popularności. Jeśli uważasz, że ten token ma potencjał wzrostowy, może to być najlepsza kryptowaluta poniżej 1$, którą możesz dodać do swojego portfela już dziś.

Inwestuj w Dogecoin

Czy kryptowaluty poniżej 1 dolara to dobra inwestycja?

Najlepsze kryptowaluty poniżej 1 dolara, o których dziś mówimy, są w pewnym sensie porównywalne do akcji groszowych. Oznacza to, że są niedrogie w zakupie i mogą być bardzo zmienne.

Mimo to, najlepsze kryptowaluty za grosze mają duży potencjał wzrostu, jeśli wybierzesz je mądrze.

W poniższych sekcjach omówimy kilka głównych powodów, dla których możesz zdecydować się na dodanie do swojego portfolio kryptowalut poniżej 1 dolara.

Możliwość kupowania na dużą skalę, by zwiększyć przyszły potencjał wzrostu

Od czasu osiągnięcia szczytu pod koniec 2021 roku, rynki kryptowalut zanotowały spadek. Wielu inwestorów widzi w tym szansę na kupno kryptowalut po obniżonych cenach.

Oczywiście głównym powodem, dla którego ludzie szukają nowej kryptowaluty do zainwestowania w 2022 roku, jest chęć zarobienia pieniędzy.

 • Dobrym tego przykładem jest Bitcoin, który wystartował w 2010 roku po cenie 0,0008$, a teraz jest wyceniany na ponad 45 000$.
 • Gdybyś wtedy przeznaczył 1000 dolarów na Bitcoina jako kryptowalutę groszową, to teraz Twoja inwestycja byłaby warta miliardy dolarów.
 • Inny przykład: z powodu ogromnej liczby tokenów Dogecoin w obiegu, zwiększenie ich wartości o znaczącą kwotę powinno być niezwykle trudne.
 • Jednak, jak wyjaśniliśmy wcześniej, wiele tokenów wzrosło o tysiące procent w ciągu kilku miesięcy w 2021 roku.
 • W związku z tym to, że Dogecoin jest teraz notowany po mniej niż 0,20$, nie oznacza, że nie możesz osiągnąć ogromnych zysków w przyszłości.

Choć nie ma żadnych gwarancji, kupno najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara pozwala inwestorom na zakup większej liczby tokenów i – miejmy nadzieję – siedząc z założonymi rękami, podczas gdy ich wartość rośnie.

W końcu, jeśli historia jest jakimkolwiek wskaźnikiem przyszłego sukcesu, to HODLowanie swoich kryptowalut na dłuższą metę wydaje się całkiem rozsądne.

W związku z tym, gdy szukasz nowych kryptowalut do zainwestowania, wybór tokenów o dużym potencjale i niskiej wartości nominalnej na tym szybko rosnącym rynku ma sens.

Ponadto, jak już wspomnieliśmy,kupowanie tanich kryptowalut pozwala na kupowanie na większą skalę.

Kupuj tanie kryptowaluty, by zbudować zróżnicowany portfel

Z ponad 18 000 aktywnych kryptowalut w momencie pisania tego tekstu, może być trudno powiedzieć, które z nich są dobre i zapewnią Ci najwyższe zyski w przyszłości.

Jest to część powodu, dla którego w dziedzinie inwestowania wiele osób stara się stworzyć zróżnicowany portfel.

 • Niektóre z pierwotnie znanych, wiodących kryptowalut odnotowały ogromny wzrost wartości od czasu ich powstania.
 • W związku z tym wiele osób poszukuje nowych kryptowalut do kupienia, które mogłyby zyskać na wartości w ten sam sposób.
 • Istnieje jednak wiele dodatkowych, niedrogich alternatyw tanich kryptowalut, które mogą zaoferować większy potencjał wzrostu.

Niska cena kryptowalut, o których dziś mówimy, ułatwia stworzenie zróżnicowanego portfela aktywów.

Daje to większe szanse na osiągnięcie przyzwoitych zysków w późniejszym czasie, ponieważ jeśli jedna z nich nie radzi sobie zbyt dobrze, masz inne, na których możesz się oprzeć.

Stakowanie umożliwia inwestorom zarabianie pasywnego dochodu

Stakowanie staje się jednym z najpopularniejszych sposobów generowania pieniędzy w świecie kryptowalut. W ten sposób możesz wpłacić gotówkę do portfela, aby umożliwić transakcje w sieci blockchain.

Następnie siedzisz wygodnie i zarabiasz nagrody za staking. Przypomina to trochę yield farming i jest atrakcyjne zarówno dla doświadczonych inwestorów kryptowalutowych, jak i dla początkujących.

W przeciwieństwie do górnictwa czy handlu, które czasami wymagają dużych inwestycji początkowych lub zaawansowanej wiedzy technicznej, stakowanie pozwala na uzyskanie pasywnego dochodu z najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara.

 • Ankr jest tego świetnym przykładem.
 • Rozwiązanie Ankr do stakowania Eth2 oferuje inwestorom wysoki poziom bezpieczeństwa, a także atrakcyjną strukturę nagród i natychmiastową płynność
 • Stakowania dzięki podobnemu do obligacji syntetycznemu tokenowi znanemu jako aETHc.
 • Stawiaj już od 0,5 ETH i połącz swoje środki z innymi inwestorami, aby uzyskać taki sam zwrot.
 • Co więcej, platforma oferuje hosting węzłów za pomocą jednego kliknięcia dla wszystkich inwestorów, którzy chcą rozwijać lub obstawiać ponad 50 protokołów.

Co ważne, powyższy przykład jest dodatkiem do zysków, które możesz osiągnąć, gdy wartość rynkowa twojej groszowej kryptowaluty wzrośnie.

Gdzie kupić inne kryptowaluty poniżej 1 dolara

Najlepsze miejsca do kupowania kryptowalut za mniej niż 1$ zapewnią Ci łatwe w obsłudze konto brokerskie i zaoferują opłacalne opłaty transakcyjne.

eToro jest ogólnie najlepszym miejscem do kupowania groszowych kryptowalut – przeczytaj naszą recenzję poniżej, aby dowiedzieć się dlaczego.

eToro – Najlepsze miejsce do kupowania kryptowalut poniżej 1 dolara w 2022 roku

etoro krypto inwestownieToro jest ogólnie najlepszym brokerem, jeśli chodzi o dostęp do najlepszych kryptowalut poniżej 1$. Broker obsługuje ponad 25 milionów traderów i inwestorów na całym świecie, a jego platforma jest naprawdę łatwa w nawigacji. To sprawia, że znalezienie tanich kryptowalut jest proste zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Co więcej, na wybrane przez siebie aktywa możesz przeznaczyć zaledwie 10$, co sprawia, że dywersyfikacja jest prosta i opłacalna. Po założeniu darmowego konta możesz wpłacić zaledwie 10$, aby rozpocząć składanie zleceń i budowanie portfela kryptowalut. eToro oferuje obecnie 59 różnych aktywów cyfrowych, więc jeśli chcesz inwestować w najlepsze nowe kryptowaluty.

Inwestuj w krypto na etoro

Opcje płatności na eToro są bardzo liczne. Obejmują one karty kredytowe i debetowe, przelewy bankowe, ACH, a nawet e-portfele, takie jak Skrill, Neteller czy PayPal. Na eToro znajdziesz również inne aktywa – takie jak tysiące akcji i setki ETF-ów. Jeśli chcesz spróbować pasywnego inwestowania, sprawdź copy trading i inteligentne portfele.

Copy trading polega na wybraniu i przeznaczeniu 200 lub więcej dolarów dla pro-inwestora, który koncentruje się na kryptowalutach. Następnie to, w co zainwestuje pro-inwestor, zostanie skopiowane do Twojego własnego portfela. W przypadku inteligentnych portfeli jest to zarządzany koszyk aktywów, w które możesz inwestować.

Wybierz jeden z nich, który koncentruje się na wybranym przez Ciebie aktywie i przeznacz na niego część środków, klikając 'Inwestuj’. eToro oferuje także jeden z najlepszych portfeli kryptowalutowych na rynku, z najwyższej klasy zabezpieczeniami i nieusuwalnymi kluczami prywatnymi.

Inwestuj na eToro

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.