Najlepsze projekty kryptowaluty Metaverse

Zainteresowanie metaverse – która stanowi pomost między światem realnym i wirtualnym – będzie w najbliższych latach rosło w szybkim tempie.

Potwierdza to również fakt, że gigant mediów społecznościowych Facebook zmienił niedawno nazwę na Meta Platforms.

W tym przewodniku omawiamy najlepsze tokeny kryptowalutowe Metaverse do kupienia w 2022 roku. Pokażemy Ci również, jak kupić wybrane przez siebie tokeny Metaverse u brokera podlegającego regulacjom SEC w mniej niż pięć minut.

Najlepsze projekty kryptowaluty Metaverse do kupienia w 2022 roku

Poniżej znajduje się lista najlepszych kryptowalut Metaverse, w które warto zainwestować w 2022 roku.

✅ 1.Decentraland – Najlepsza metavere kryptowaluta do kupienia w 2022 r.

✅ 2.The Sandbox – Następna najlepsza metawersyjna kryptowaluta, w którą warto zainwestować

✅ 3.Axie Infinity – Najlepsza kryptowaluta Metaverse do gry Play-to-Earn

✅ 4.Enjin Coin – Tania metawersyjna kryptowaluta, która może być niedowartościowana

✅ 5.Ethereum – De-Facto Blockchain kryptowalut Metaverse

✅ 6.Theta Network-  Technologii blockchain, dedykowana do przesyłania strumieniowego wideo

✅ 7.Illuvium – Fantasy Battle Game spotyka się z Metaverse

✅ 8.Phantasma – W pełni interoperacyjny, zdecentralizowany i bogaty w funkcje blockchain.

✅ 9.Ontology – Skalowalna sieć Blockchain dla nowych projektów Metaverse

✅ 10.Wilder World – Kryptowaluta o niskiej kapitalizacji, którą warto obserwować w 2022 roku

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tokenów kryptowalutowych, które koncentrują się na Metaverse – w dalszej części tego przewodnika znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak zrealizować swoją inwestycję.

Przyjrzyj się bliżej najlepszym projektom kryptowalut Metaverse, w które warto inwestować

Inwestując w Metaverse już teraz, wkraczasz na innowacyjny rynek niszowy, który dopiero raczkuje. W związku z tym masz możliwość zakupu wybranego przez siebie tokena Metaverse po korzystnej cenie wejścia.

Co więcej, będziesz miał także okazję zdywersyfikować swoje portfolio o jedne z najlepszych długoterminowych inwestycji kryptowalutowych w 2022 roku.

W poniższych sekcjach przyjrzymy się bliżej 10 najlepszym projektom kryptowalutowym Metaverse do kupienia już teraz.

Zwróć uwage, że wiele z kryptowalut, które znalazły się w tym przewodniku, jest uważanych za jedne z najbardziej niedowartościowanych projektów, w które możesz teraz zainwestować.

1: Decentraland – najlepsza kryptowaluta metaverse do kupienia w 2022 roku

Utworzony w 2018 roku zespół Decentraland był w stanie zdobyć przewagę w wyścigu Metaverse. Mówiąc najprościej, ten wiodący projekt Metaverse jest zbudowany na szczycie blockchaina Ethereum i oferuje użytkownikom z całego świata wirtualne doświadczenia w grach.

Użytkownicy mogą tworzyć i dostosowywać swoje postacie, rozmawiać z innymi użytkownikami i odkrywać stale rosnący świat Decentraland. Jest to również jedna z najlepszych kryptowalut Web 3.0 do kupienia w tym roku.

A z perspektywy inwestycyjnej Decentraland ma swoją własną walutę – MANA. Co istotne, wszystkie transakcje, które mają miejsce w grze Decentraland, muszą być wykonywane w MANA – co daje tokenowi prawdziwą użyteczność. Niektóre z najbardziej lukratywnych transakcji dotyczą zakupu wirtualnej ziemi i nieruchomości, które często sprzedawane są za ponad milion dolarów 🙉.

Decentraland - Inwestuj w MetaVerse

Użytkownicy mogą również kupować i sprzedawać przedmioty w grze, aby wzbogacić doświadczenia związane z Decentraland. Jeśli chodzi o wyniki rynkowe, Decentraland był wyceniany na zaledwie 0,025$, gdy po raz pierwszy trafił na publiczne giełdy w 2018 roku. W listopadzie 2021 roku ta sama kryptowaluta z Metaverse osiągnęła rekordowy poziom 5,90$.

To zysk o ponad 24 000%. Decentraland – i reszta rynków kryptowalutowych – zanotował korektę w pierwszym kwartale 2022 roku. Na dzień dzisiejszy możesz kupić tokeny MANA z dużą zniżką – moneta jest notowana ponad 50% poniżej swojego ATH.

Kup Decentraland (MANA)

2: The Sandbox – Następna obiecująca metavers kryptowaluta, w którą warto zainwestować

Bezpośrednią konkurencją dla Decentraland jest The Sandbox, która również jest jedną z najlepszych kryptowalut Metaverse, w które warto zainwestować. Projekt ten został uruchomiony jeszcze wcześniej niż Decentraland, a pierwsza gra została wydana przez Sandbox już w 2012 roku. Jednak od tego czasu Sandbox rozszerzył swój model biznesowy, skupiając się na Metaverse.

Zbudowana na blockchainie Ethereum, Sandbox pozwala użytkownikom budować, zarabiać i handlować przedmiotami w grze. Podobnie jak w przypadku Decentraland, istnieje możliwość kupowania wirtualnej ziemi i budowania nieruchomości. Te nieruchomości można następnie sprzedać na otwartym rynku. Podobnie jak Decentraland, Sandbox ma swoją własną kryptowalute – SAND.

Według CoinMarketCap, SAND po raz pierwszy pojawił się na publicznych giełdach w połowie 2020 roku po początkowej cenie 0,051$ za token. W listopadzie 2021 roku, podobnie jak Decentraland, SAND osiągnął rekordowy poziom 8,44$. Oznacza to, że w ciągu zaledwie jednego roku handlu Sandbox zwiększył wartość swoich tokenów o ponad 16 000%.

Uwaga, jeśli nie jesteś pewien, czy Decentraland lub Sandbox są odpowiednie dla Twojego portfela, broker eToro, działający zgodnie z przepisami SEC, daje Ci dostęp do obu kryptowalut Metaverse od zaledwie 10 dolarów inwestycji.

Kup The Sanbox (SAND)

3: Axie Infinity – Najlepsza metaverse kryptowaluta do gry play-to-earn

Wprowadzona na rynek dopiero w 2020 roku, Axie Infinity jest jedną z najlepszych kryptowalut Metaverse do gier play-to-earn. Dla tych, którzy nie znają tej koncepcji, gry play-to-earn dają użytkownikom możliwość generowania nagród po wykonaniu pewnych zadań – takich jak osiągnięcie określonego poziomu. Zachęca to użytkowników do angażowania się w szerszy ekosystem Axie Infinity.

Najważniejszym celem graczy jest zbieranie, hodowanie i rozmnażanie cyfrowych zwierząt. Po ich wybiciu można je przedstawić w formie unikalnych NFT, które z kolei można sprzedać na otwartym rynku. Podobnie jak Decentraland i Sandbox, Axie Infinity jest zbudowana na blockchainie Ethereum.

Jak inwestowac w axie infinity

Axie Infinity ma też swój własny token – AXS. Kiedy AXS został wprowadzony na rynek na początku 2020 roku, zapłaciłbyś zaledwie 0,15$ za token. A w listopadzie 2021 roku ten sam token osiągnął szczyt ponad 165 dolarów. Przekłada się to na wzrost o prawie 110 000%. To sprawia, że Axie Infinity jest jedną z najlepszych tokenów Metaverse do kupienia, jeśli chodzi o wyniki rynkowe.

Kup Axie Infinity (AXS)

5: Ethereum – De-Facto domem najlepszych kryptowalut Metaverse

Cztery najwyżej oceniane projekty Metaverse analizowane powyżej – Decentraland, the Sandbox, Axie Infinity i Enjin Coin – mają jedną wspólną cechę – wszystkie zostały zbudowane na blockchainie Ethereum. W rzeczywistości wydaje się, że tak jest w przypadku praktycznie wszystkich projektów Metaverse, na które natrafiliśmy – nie trzeba więc mówić, że Ethereum powinno być również brane pod uwagę, jeśli chcesz inwestować w szeroko rozumianą branżę.

Dzieje się tak dlatego, że Ethereum jest wiodącym na świecie inteligentnym kontraktem blockchain – kluczowym elementem technologii, który pozwala wirtualnym światom Metaverse funkcjonować w zdecentralizowany i bezpieczny sposób. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że w tym roku Ethereum ma przejść na mechanizm konsensusu proof-of-stake – otworzy to drzwi dla jeszcze większej liczby projektów Metaverse.

inwestuj w Etherium

W końcu Ethereum 2.0, bo tak nazywa się ta aktualizacja, znacznie zwiększy szybkość i skalowalność transakcji, jednocześnie redukując opłaty niemal do zera. I nie zapominaj – kiedy projekty Metaverse budują swój ekosystem na szczycie blockchaina Ethereum, opłaty są uiszczane w ETH. W związku z tym Ethereum jest jedną z najlepszych monet Metaverse, w które warto dziś zainwestować.

Kup Etherium (ETH)

6.Theta Network- Technologii blockchain, dedykowana do przesyłania strumieniowego wideo

Theta (THETA) to sieć oparta na blockchainie, stworzona z myślą o streamingu wideo. Uruchomiona w marcu 2019 roku, główna sieć Theta działa jako zdecentralizowana sieć, w której użytkownicy dzielą się pasmem i zasobami obliczeniowymi na zasadzie peer-to-peer (P2P). Projektowi doradzają Steve Chen, współzałożyciel YouTube i Justin Kan, współzałożyciel Twitcha.

Theta posiada swój własny token kryptowalutowy THETA, który wykonuje różne zadania związane z zarządzaniem siecią, a także Google, Binance, Blockchain ventures, Gumi, Sony Europe i Samsung jako walidatory Enterprise oraz sieć Guardian złożoną z tysięcy węzłów strażniczych zarządzanych przez społeczność.

inwestuj w theta network

Twórcy mówią, że projekt ma na celu wstrząsnąć branżą strumieniowego przesyłania wideo w jej obecnej formie – centralizacja, słaba infrastruktura i wysokie koszty sprawiają, że użytkownicy końcowi często mają kiepskie doświadczenia. Twórcy treści również uzyskują mniejsze przychody z powodu barier między nimi a użytkownikami końcowymi.

Kup Theta Network (THETA)

7: Illuvium – Fantasy Battle Game Meets the Metaverse

Kolejnym projektem z naszej listy najlepszych kryptowalut Metaverse jest Illuvium, założona w 2020 roku. W skrócie, zespół Illuvium zbudował platformę do gry z otwartym światem, która jest oparta na modelu RPG (role-playing game). W pełni wciągająca natura, gracze mają za zadanie polować na stworzenia, które trafnie nazywane są Illuvials.

inwestuj w projekt Illuvium

Illuvium po raz pierwszy wypuściło swój rodzimy token ILV na początku 2021 roku – który początkowo trafił na giełdy w cenie zaledwie 68 dolarów. Zaledwie siedem miesięcy później token ILV osiągnął poziom ponad 2800 dolarów – co przekłada się na wzrost o ponad 4000%. Od tego czasu Illuvium spadł do poziomu około 600 dolarów, więc cena wejścia jest bardzo atrakcyjna.

Kup Illuvium (ILV)

8.Phantasma – W pełni interoperacyjny, zdecentralizowany i bogaty w funkcje blockchain.

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi stakingowemu, systemowi podwójnych tokenów, zrównoważonemu modelowi tokenomics i zaawansowanym ekologicznym smartNFT. Łańcuch został zaprojektowany z myślą o cyfrowych produktach i usługach dla komunikacji, rozrywki, rynków i rozwiązań przechowywania on-chain dla twórców dApp i klientów korporacyjnych.

inwestuj w phantasma SOUL

Z mainnetem działającym od października 2019 roku, udowodnił, że jest platformą z wyboru dla Gamingu i NFT. Nie tylko ze względu na niskie opłaty mennicze i transakcyjne, ale także ze względu na technologię smartNFT, która została zbudowana na poziomie łańcucha oraz zobowiązanie do stania się pierwszym certyfikowanym blockchainem o ujemnej emisji dwutlenku węgla.

SmartNFT to NFT o dynamicznych właściwościach, które mogą się zmieniać w zależności od określonych warunków. Dają one twórcom gier możliwość zdecentralizowanego tworzenia dynamicznych przedmiotów w grze, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych NFT. Pozwalają one również na tworzenie NFT opartych na czasie, wielowarstwowych NFT, nasyconych NFT oraz zablokowanych treści wewnątrz NFT, do których dostęp może mieć tylko właściciel NFT.

Kup Phantasma (SOUL)

9.Ontology – Skalowalna sieć Blockchain dla nowych projektów Metaverse

Zapoczątkowany w 2017 roku Ontology to pochodzący z Chin projekt blockchain, który posiada własną, zastrzeżoną sieć. Zespół Ontology twierdzi, że jego blockchain jest w stanie ułatwić 4 000 transakcji na sekundę, a w niektórych środowiskach testowych nawet 12 000. Co więcej, opłaty za transakcje wynoszą zaledwie 0,05 ONG. W chwili pisania tego tekstu oznacza to zaledwie 0,02$ za transakcję.

inwestuj w ontology

Biorąc pod uwagę wszystkie te punkty, niektórzy komentatorzy rynku twierdzą, że Ontology może być najlepszą siecią blockchain do hostowania projektów Metaverse. Jeśli chodzi o wyniki tokenów, Ontology przeszła przez poważną korektę rynku w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przechodząc od maksimów na poziomie 2,94$ do minimów na poziomie zaledwie 0,40$.

Kup Ontology (ONT)

10.Wilder World – Kryptowaluta o niskiej kapitalizacji, którą warto obserwować w 2022 roku

Jeśli szukasz niedowartościowanego gracza, który specjalizuje się w Metaverse, nie szukaj dalej niż Wilder World. Projekt ten – który sam siebie określa jako „5D Metaverse zbudowane na Ethereum” – pozwala użytkownikom kupować i budować różne, dostosowane do ich potrzeb przedmioty w grze. Obejmuje to wszystko, począwszy od ziemi, poprzez mieszkania, posągi i wiele innych. Wszystkie one będą reprezentowane przez  NFT.

inwestuj w wilder world

W chwili pisania tego tekstu, ta najwyżej notowana kryptowaluta Metaverse ma kapitalizację rynkową poniżej 150 milionów dolarów. Jest to zaledwie ułamek wartości takich projektów jak Decentraland czy Sandbox, więc Wilder World może być jedną z najlepszych kryptowalut Metaverse do kupienia ze względu na potencjał wzrostu.

Kup Wilder World (WILD)

Czym są kryptowaluty Metaverse?

W skrócie, Metaverse odnosi się do powstającej technologii, która pozwala na dostęp do namacalnych doświadczeń świata rzeczywistego w świecie wirtualnym.

  • Może to być coś tak prostego, jak trójwymiarowa replika Twojego lokalnego miasta, po której możesz spacerować i wirtualnie oglądać swoją okolicę.
  • Metaverse może też obejmować wirtualne centrum handlowe, w którym możesz przeglądać towary z prawdziwego świata i dokonywać zakupów – bez wychodzenia z domu.
  • Tak czy inaczej, warto zauważyć, że Metaverse nie jest wyłączną domeną kryptowalut i technologii blockchain.

Wręcz przeciwnie, jak już wcześniej wspomniano, firmy o dużej kapitalizacji, takie jak Facebook, również inwestują miliardy dolarów w fenomen Metaverse.

W związku z tym istnieje kilka kryptowalut Metaverse, których wygląd nam się podoba – zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę obecną zapaść na rynku – i które oferują niższe ceny wejścia.

Na czoło wysuwają się tu takie nazwy jak Decentraland, the Sandbox i Axie Infinity – wszystkie one oferują swój własny, unikalny wirtualny świat gier, który pozwala użytkownikom na eksplorację, czatowanie i kupowanie cyfrowych działek, które można sprzedać na otwartym rynku.

Aby produkty i usługi Metaverse mogły być kupowane i sprzedawane, wymagana jest rodzima kryptowaluta platformy. Inwestując w rodzimą walute wybranego przez siebie projektu Metaverse, masz szansę na zyski finansowe, jeśli wartość tokena wzrośnie.

Czy projekty Metaverse są dobrą inwestycją?

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy kryptowaluty Metaverse są dobrą inwestycją dla Twojego portfela – ta sekcja jest lekturą obowiązkową. Omawiamy w niej najważniejsze kwestie, które należy rozważyć, zanim zaryzykujesz jakikolwiek kapitał na wybrany przez siebie token Metaverse.

Metaverse jest otwarte dla wszystkich

Po pierwsze i najważniejsze, nadrzędną ideą Metaverse jest to, że wirtualne światy będą dostępne dla wszystkich. Oznacza to, że będziesz mógł obejrzeć film w nowojorskim kinie lub pójść do klubu nocnego w Rio de Janeiro bez konieczności wychodzenia z domu – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

W związku z tym nie będzie żadnych ograniczeń jurysdykcyjnych dla tych, którzy chcą korzystać z Metaverse. To z kolei oznacza, że globalny popyt na projekty Metaverse może być znaczący.

Wirtualna nieruchomośći swiata Metaverse

Platformy metaverse, takie jak Decentraland czy Sandbox, stworzyły nową i innowacyjną koncepcję – użytkownicy mogą kupować wirtualną ziemię, a następnie budować na niej nieruchomości. Ze względu na wirtualną naturę Metaverse, może to być dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Co ważniejsze, mamy już gotowy proof-of-concept z projektami gruntów i nieruchomości w Metaverse, ponieważ tylko w 2021 roku odnotowano sprzedaż setek milionów dolarów.

Na przykład pod koniec 2021 roku pewien inwestor kupił 100 wirtualnych wysp za pośrednictwem platformy Sandbox za ogromną sumę 4,2 miliona dolarów. Na każdej z wysp inwestor wybudował willę, a 90% z nich sprzedało się już pierwszego dnia po 15 000 dolarów za sztukę.

  • Co najważniejsze, oznacza to, że masz dwa sposoby na czerpanie zysków z najlepszych kryptowalut Metaverse.
  • Po pierwsze, możesz rozważyć zakup rodzimej waluty cyfrowej projektu – takiej jak MANA firmy Decentraland lub tokeny SAND firmy Sandbox.
  • Po drugie, możesz rozważyć zakup wirtualnych nieruchomości i budowę własnych obiektów z zamiarem sprzedawania ich na wolnym rynku.

Ostatecznie, możliwości projektów kryptowalutowych Metaverse są nieograniczone.

Wiele kryptowalut Metaverse o niskiej kapitalizacji i atrakcyjnych wzrostach

Kolejnym powodem, dla którego możesz rozważyć dodanie do swojego portfela najlepszych monet kryptowalutowych Metaverse jest to, że ta branża jest wciąż w powijakach. A co za tym idzie, łączna wycena rynkowa walut cyfrowych działających w tej przestrzeni jest wciąż stosunkowo niska.

Według CoinMarketCap, obecnie istnieje nieco poniżej 200 tokenów kryptowalut Metaverse, które możesz kupić. Z tej listy Metaverse, mniej niż 10 projektów ma kapitalizację rynkową powyżej 500 milionów dolarów.

W rzeczywistości zdecydowana większość tokenów kryptowalutowych Metaverse ma wycenę poniżej 100 milionów dolarów. Z perspektywy inwestycyjnej oznacza to, że możesz zainwestować w Metaverse o małej kapitalizacji za pomocą niewielkiej sumy pieniędzy, a jeśli się rozkręci – potencjał wzrostu może być ogromny.

Dywersyfikacja projektow metaverse jest łatwa

Dodatkową korzyścią z inwestowania w kryptowaluty Metaverse jest to, że stosunkowo łatwo jest stworzyć zdywersyfikowane portfolio. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nie wiadomo, które projekty Metaverse zdominują tę przestrzeń w nadchodzących latach.

W związku z tym, korzystając z regulowanej strony brokerskiej eToro, możesz rozważyć dodanie do swojego portfela różnych monet Metaverse – ponieważ platforma wymaga minimalnej inwestycji w wysokości zaledwie 10 dolarów.

Ceny kryptowalut Metaverse

Jeśli zapoznałeś się z naszą analizą 10 najlepszych monet Metaverse na rok 2022, mogłeś zauważyć wspólny mianownik. Decentraland, the Sandbox, Axie Infinity i wiele innych tokenów Metaverse, które omawiamy, osiągnęły w listopadzie 2021 roku rekordowe ceny, po czym wartość ich tokenów spadła.

Najprościej mówiąc, dzieje się tak dlatego, że rynek kryptowalut jest cykliczny. Oznacza to, że kiedy rynek radzi sobie dobrze – co zazwyczaj jest napędzane przez Bitcoina – monety Metaverse mogą doświadczyć gwałtownych wzrostów cen.

Z drugiej strony, kiedy rynki przeżywają okresy bessy, dzieje się dokładnie odwrotnie, a więc nawet najlepsze projekty Metaverse tracą na wartości. Powinno to po raz kolejny przypomnieć ci, że ogólnie rzecz biorąc, ceny kryptowalut są w dużej mierze napędzane przez „hype” i spekulacje.

Gdzie najlepiej i bezpieczniej inwestować w kryptowaluty Metaverse

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można dziś kupić najlepsze kryptowalutye Metaverse – będzie to zależało od statusu wybranego przez Ciebie projektu. Na przykład, wiodące projekty Metaverse o dużej kapitalizacji rynkowej są często dostępne na najlepszych giełdach kryptowalutowych .

Z drugiej strony, jeśli szukasz nowej kryptowaluty Metaverse, która została niedawno wprowadzona na rynek – być może będziesz musiał skorzystać z giełdy zdecentralizowanej, takiej jak Pancakeswap. Niemniej jednak, najlepszym miejscem do kupowania tokenow Metaverse w bezpieczny, przyjazny dla użytkownika i tani sposób jest eToro.

Oto dlaczego:

eToro – najlepsze miejsce do inwestowania w projekty Metaverse w 2022 roku

Jeśli interesują Cię jedne z najlepszych projektów Metaverse, które przeanalizowaliśmy na tej stronie – takie jak Decentraland, SushiSwap, Axie Infinity, Ethereum czy Sandbox – eToro z pewnością Cię zainteresuje. Otwierając konto u tego brokera, możesz kupować tokeny Metaverse na zasadzie spread-only i od minimalnej wielkości transakcji wynoszącej zaledwie 10$. Oznacza to, że przy depozycie w wysokości 50$ możesz zdywersyfikować swoją działalność na pięciu tokenach Metaverse.

Co więcej, eToro jest autoryzowane i regulowane przez SEC i zarejestrowaną FINRA, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich inwestycji w Metaverse. Oprócz kryptowalut Metaverse, eToro daje Ci dostęp do dziesiątek innych krypto, a nawet tysięcy akcji i funduszy ETF. Lubimy eToro także za prosty proces wpłat, który obejmuje e-portfele takie jak Paypal, karty debetowe/kredytowe i ACH. Wszystkie wpłaty i wypłaty w USD są realizowane bez opłat.

inwestuj metaverse na etoro

Również lubimy eToro, ponieważ pozwala na pasywne inwestowanie w Metaverse i inne waluty cyfrowe. W tym zakresie masz dwie opcje. Po pierwsze, funkcja copy trading pozwala Ci na odzwierciedlenie inwestycji odnoszącego sukcesy kryptowalutowego daytradera. Po drugie, możesz wnieść trochę kapitału do portfela kryptowalutowego, który jest zarządzany przez zespół eToro. Aby zacząć korzystać z eToro już teraz, wystarczy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 10 dolarów.

Inwestuj na eToro już dziś

Jak kupić kryptowaluty Metaverse na eToro

Ta część naszego przewodnika pokaże ci, jak kupić najlepsze projekty Metaverse według kapitalizacji rynkowej z zacisza własnego domu w mniej niż pięć minut.

Dowiesz się, jak przeprowadzić ten proces na platformie eToro regulowanej przez SEC – która oferuje najlepsze miejsce do inwestowania w wiodące projekty Metaverse.

Krok 1: Otwórz konto eToro

Tak jak w przypadku wszystkich regulowanych platform, pierwszym krokiem jest rejestracja konta na eToro. Aby to zrobić, musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Następnie wybierz nazwę użytkownika i hasło, wpisz swój adres zamieszkania i datę urodzenia.

Otwórz konto eToro

Aby zakończyć proces rejestracji, musisz przesłać jakiś dokument tożsamości. Wybierz paszport lub prawo jazdy, a Twój dokument zostanie natychmiast zweryfikowany.

Krok 2: Zdeponuj środki

Zanim będziesz mógł kupić projekty kryptowalut Metaverse, musisz wpłacić na swoje konto eToro 10 dolarów lub więcej. Od wpłat w USD nie są pobierane żadne opłaty.

plać karta na etoro

Najszybszym sposobem na wpłatę środków jest wpłata kartą debetową lub kredytową, ponieważ jest ona przetwarzana natychmiastowo. W przeciwnym razie możesz zasilić swoje konto poprzez przelew bankowy, ACH lub e-portfel.

Krok 3: Wyszukaj kryptowalutę Metaverse

Jeśli wiesz już, którą kryptowalutę Metaverse chcesz dodać do swojego portfolio na eToro, użyj paska wyszukiwania u góry ekranu.

kupuj metaverse na etoro

W naszym przykładzie szukamy Decentraland. Następnie kliknij na przycisk „Trade” obok wybranej kryptowaluty, którą chcesz kupić.

Krok 4: Kup wybrany projekt Metaverse

Teraz zobaczysz okienko zamówienia dotyczące tokena Metaverse, który chcesz kupić. Poszukaj pola „Kwota” i określ, ile pieniędzy chcesz zainwestować – w dolarach amerykańskich.

Niezależnie od tego, ile kosztuje token w momencie składania zlecenia, na eToro możesz zainwestować już od 10 dolarów. Potwierdź swoje inwestycje w Metaverse, klikając „Otwórz transakcję”.

inwestowanie metaverse na etoro

I to wszystko – właśnie nauczyłeś się, jak kupować kryptowaluty Metaverse na platformie regulowanej przez SEC w mniej niż pięć minut.

Inwestuj na eToro już dziś

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

4.6/5 - (17 głosy)