Crypto.com to platforma kryptowalut, która oferuje wiele możliwości w sektorze krypto. Pozwala na przechowywanie, transfer i wymianę pomiędzy ponad 170 kryptowalutami (np. Bitcoin) a walutą lokalną (np. PLN,GBP, EUR, USD i 20 innych walut fiat).

Dzięki karcie Crypto.com Visa możesz również wydawać swoje kryptowaluty wszędzie tam, gdzie Visa jest normalnie akceptowana na całym świecie (i uzyskać do 8% zwrotu).

Czy jest to najlepsza karta debetowa krypto ?

Sprawdź tę recenzję karty Crypto.com, aby dowiedzieć się więcej.

recenzja karty crypto.com

Co nam się podoba:

+ Bardzo dobrze znana platforma wymiany kryptowalut
+ Ponad 170 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
+ Zbliżeniowe karty debetowe Visa (wydawane i dostarczane BEZPŁATNIE)
+ 100% cashback na Spotify, Netflix i Amazon Prime

Rzeczy, które nam się nie podobały:

Musisz stakować sporo CRO, aby odblokować najwyższe rabaty.

 

Sprawdź

Rzeczy na plus:

Bardzo szybka weryfikacja konta
Ponad 170 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
Darmowe karty debetowe Visa (bez opłat za utrzymanie)
100% cashback na Spotify, Netflix i Amazon Prime

Rzeczy na minus :

Musisz stakować sporo CRO, aby odblokować najwyższe rabaty.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $132

Ucząc się o kryptowalutach

Nasza ocena 5.0

Zacznij zarabiać

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Kto stworzył crypto.com?

Crypto.com został założony w czerwcu 2016 roku przez Krisa Marszalka (CEO), Rafaela Melo (CFO), Gary’ego Or (CTO) i Bobby’ego Bao (Head of Corporate Development). W czerwcu 2017 roku zebrali 26,7 miliona dolarów z ich Monaco (MCO) initial coin offering. Ich siedziba znajduje się w Hongkongu i obecnie mają zespół ponad 900 osób na całym świecie.

Crypto.com był wcześniej znany jako Monaco (MCO) – ale został przemianowany w lipcu 2018 roku po przejęciu domeny Crypto.com.

Niedawno ogłoszono, że posiadają 10 milionów użytkowników na całym świecie, po osiągnięciu 5 milionów zaledwie 4 miesiące wcześniej.

produkty crypto.com

Jakie produkty oferuje Crypto.com?

✓ Karta Crypto.com Visa: Handluj swoją kryptowata i wydawaj ją wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Visa.

✓ Aplikacja Crypto.com: Kupuj i sprzedawaj stale rosnącą liczbę kryptowalut. Możesz używać aplikacji do odbierania, przechowywania i wysyłania kryptowalut.

✓ Crypto Pay: Kupuj karty upominkowe wielu popularnych marek i doładuj swój telefon za pomoca kryptowalut. Dzięki temu możesz również płacić wszystkim sprzedawcom, którzy korzystają z 'Crypto Pay Checkout’ za pomocą Bitcoin (BTC) i innych popularnych kryptowalut.

✓ Crypto Earn: Zarabiaj do 12,5% odsetek na swoich depozytach kryptowalutowych.

✓ Crypto Credit: Wpłacaj kryptowaluty i otrzymuj kredyty do wydania na swoją kartę Crypto.com Visa.

✓ Crypto.com Exchange: Handluj popularnymi kryptowalutami z niskimi opłatami transakcyjnymi (do 0,16%).

Crypto.com DeFi Wallet: Zarabiaj odsetki od swoich kryptowalut.Przechowuj kryptowaluty w portfelu należącym tylko i wylacznie do ciebie (tzn. kontrolujesz klucze prywatne).

Karta VISA Crypto.com – Jakie korzyści i możliwości oferuje swoim użytkownikom?

mozliwosci karty crypto.com

Karta Crypto.com Visa umożliwia płatność kryptowalutami w sklepach i w internecie. Jest ona akceptowana wszędzie tam, gdzie normalnie akceptowana jest Visa – czyli w ponad 54 milionach punktów sprzedaży i bankomatów na całym świecie.

Istnieje szereg różnych kart Crypto.com Visa do wyboru. Aby odblokować najwyższy cashback i uzyskać dostęp do innych korzyści, musisz stakować CRO w aplikacji Crypto.com. Im więcej CRO uda Ci się zamrozić, tym lepszy poziom karty będziesz mógł zamówić.

Na obecną chwile w zależności od rodzaju karty VISA jaką posiadamy dostępne są miedzi innymi : nielimitowana i darmowa możliwość korzystania z LoungeKey™na lotniskach,jeden z najkorzystniejszych kursów wymiany walut,brak opłat manipulacyjnych oraz brak opłat za korzystanie z karty.

✓ Dla podróżujacych : 10% rabatu przy każdej rezerwacji na portalach Expedia lub Airbnb

✓ Dla milosnikow muzyki : do 100% zwrotu za podstawowy abonament Spotify

✓ Biblioteka filmów i seriali zawsze w zasiegu reki: do 100% zwrotu za podstawowy abonament Netflix

✓ Najlepszy cashback na rynku. Na zawsze. Do 8% zwrotu za wydatki kartą w kraju i za granicą, bez minimalnej i maksymalnej wartości wydatków. Cashback w wysokości 1% dostępny jest już od karty pierwszego poziomu – Midnight Blue.

Począwszy od 19 Marca 2021 r., godz. 09:00:00 UTC, wartość wymaganego stake CRO na kartę Crypto.com Visa będzie przeliczana do lokalnej, tradycyjnej waluty fiducjarnej, zamiast z góry określonego ilości CRO. Nowe wartości stake z uwzględnieniem tej zasady znajdziesz poniżej:

stake w karcie CRO

Jakie karty CRO Crypto.com są dostępne?

Poniżej możesz zobaczyć pięć różnych rodzajów kart CRO Visa i wymagane stawki dla każdej z kart.

Obsidian, 1,000,000 CRO (≅ 400,000 USD)

karta cro obisian

Frosted Rose Gold i Icy White, 100,000 CRO (≅ 40,000 USD)

Royal Indigo i Jade Green, 10,000 CRO (≅ 4,000 USD)

Ruby Steel, 1000 CRO (≅ 400 USD)

Midnight Blue, Nie wymaga stakowania

Jak otrzymać kartę Visa od Crypto.com?

Krok 1.

Zarejestruj się korzystając z linka poniżej.

Pobierz aplikację Crypto.com App, wypełnij KYC i zapisz się na kartę CRO VISA. Aplikacja Crypto.com App jest dostępna zarówno dla Iphone’a jak i Androida.

Link do rejestracji

Krok 2.

Zakup tokenów CRO

Musisz zakupić tokeny CRO, aby otrzymać kartę CRO VISA zgodnie z tabelą z różnymi typami kart VISA podaną powyżej w tym artykule. Tokeny CRO można zakupić bezpośrednio w aplikacji Crypto.com App:

Za pomocą karty kredytowej (Visa/Mastercard)
Przelewem bankowym poprzez SEPA (EUR), ACH (USD), SWIFT lub doładowanie fiat.

Możesz również kupić CRO na innych giełdach kryptowal, takich jak np.Bittrex. Jeśli kupisz tokeny CRO na zewnętrznej giełdzie, musisz zdeponować je w swoim Portfelu Crypto.com, aby zastawić je za kartę CRO VISA.

Krok 3

Stakowanie (zamrożenie) tokenów CRO

Musisz zamrozić swoje CRO na 6 miesięcy, a po tym okresie będziesz mógł odblokować i przenieść stakowane tokeny CRO z powrotem do Crypto.com App gdzie będziesz mógł je po prostu sprzedać lub zamienić inną kryptowalutę lub kontynuować blokadę, aby korzystać z dodatkowych funkcji.

Korzystanie z karty CRO i korzyści z niej płynące (Cashback, dostęp do LoungeKey™, limity wypłat z bankomatów bez opłat oraz międzybankowe kursy wymiany) pozostaną niezmienione, bez żadnych ograniczeń.

Krok 4

Wysyłka karty VISA Crypto.com

Zostaniesz powiadomiony w momencie kiedy karta Crypto.com będzie gotowa do wysyłki z prośbą o zaktualizowanie aplikacji oraz wykonaniem stake CRO jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Jak otrzymać $25 bonus od Crypto.com ?

1. Zarejestruj swój adres e-mail w tym linku polecającym TUTAJ, aby rozpocząć.

2. Pobierz aplikację Crypto.com i zarejestruj się, używając tego samego podanego adresu e-mail (alternatywnie, użyj Kodu Polecającego „vhugz4rwur” podczas rejestracji, jeśli pobierasz aplikację bezpośrednio – nie jest wymagana rejestracja przez link polecający).

3. Potwierdź swój adres e-mail klikając na link, który zostanie wysłany do Twojej skrzynki pocztowej w ciągu 72 godzin od wysłania e-maila.

4. Zakończ proces weryfikacji KYC poprzez podanie swojego ID w aplikacji (moja weryfikacja zajęła około 5 minut).

5. Po zakończeniu weryfikacji, Twój bonus CRO o wartości 25 USD pojawi się natychmiast w Twoim portfelu CRO (jest on zablokowany).

6. Odwiedź stronę nagród w aplikacji poprzez ikonę prezentu na ekranie głównym, aby zobaczyć zablokowaną premię za zapisanie się i kliknij przycisk „Odblokuj teraz”.

7. Aby odblokować swój bonus 25 USD, musisz stakować/zamrozić 400 USD w CRO na Metalowej Karcie Visa Ruby Steel Crypto.com przez 6 miesięcy.

8. Aby stakować minimum 400 USD, możesz wybrać wersję karty Ruby Steel (czerwoną), która oferuje 2% zwrotu w CRO Rewards ze 100% rabatem Spotify oraz brak opłat miesięcznych, brak opłat rocznych i brak opłat za wydanie karty.

9. Możesz zakupić CRO o wartości 400 USD  za pomocą karty kredytowej/debetowej (bez opłat).

10. Jak tylko zamrozisz 400 USD CRO, Twój bonus 25 USD CRO zostanie natychmiast odblokowany i będzie dostępny do sprzedaży, handlu lub wypłaty według własnego uznania.

11. Pod koniec 6-miesięcznego okresu, można odblokować swoje 400 USD CRO, które zostały stakowane przez dotknięcie przycisku „Unlock” w portfelu CRO.

12. Następnie można wypłacić 400 USD wartości CRO wymienić na inną kryptowalutę lub po prostu wydać je za pośrednictwem karty Metal Visa.

Program referencyjny Crypto.com $25 -Program poleceń BG25

Nieograniczony bonus dla Ciebie i Twoich znajomych.

Program referencyjny Crypto.com

Po zarejestrowaniu się w aplikacji Crypto.com , możesz wziąć udział w ich programie polecającym.

Aby udostępnić aplikację Crypto.com Wallet App swoim znajomym, wystarczy odwiedzić ikonę prezentu na ekranie głównym w aplikacji.

Gdy polecisz znajomego, który dokona transakcji o wartości co najmniej 400 USD CRO na kartę Ruby Steel Crypto.com Visa na okres co najmniej 6 miesięcy, obaj otrzymacie 25 USD CRO.

Aby się zakwalifikować, Twój znajomy musi zarejestrować się poprzez Twój link/kod polecający, potwierdzić swój adres e-mail, przejść weryfikację KYC oraz postawić co najmniej 400 USD CRO na kartę Ruby Steel Crypto.com Visa Card.

Bonus 25 USD, który otrzymają Twoi poleceni, zostanie natychmiast odblokowany, gdy tylko postawią oni co najmniej 400 USD w CRO na karcie Crypto.com Visa.

Otrzymasz swoje 25 USD w CRO w swoim portfelu CRO natychmiast po zakończeniu stakowania przez Twoich poleconych.

Bonusy 25 USD są przyznawane obu stronom na początku okresu stakowania, a nie na koniec 6 miesięcy, więc otrzymasz swoją nagrodę bonusową od razu.

Możesz podzielić się swoim linkiem/kodem polecającym z dowolną liczbą znajomych i zarobić nieograniczoną ilość bonusów.

Crypto.com karta VISA – FAQ

Praktycznie wszędzie tam, gdzie zobaczysz logo Visa.Kartą Crypto.com można płacić w ponad 40 milionach punktów na świecie .

Swoją kartą VISA wypłacisz gotówkę praktycznie z każdego bankomatu który obsługuje karty VISA.

Wirtualnej karty Crypto.com możesz używać od razu po zakończeniu weryfikacji do doładowań i wydatków online w oczekiwaniu na przybycie metalowej karty fizycznej.

Użytkownicy mogą natychmiast korzystać z wirtualnej karty Crypto.com bez potrzeby aktywacji.

wirtualna karta crypto.com

  1. W apikacji Crypto.com przejdz do zakladki „card”

  2. W prawym górnym rogu kliknij w ikone karty

  3. Nastepnie kliknij w tekst „View Card Number”

Wszystkie karty czy to wirtualne czy fizyczne wygasają tak samo,w aplikacji znajdziesz wszystkie informacje na temat daty ważności karty.

Obecnie funkcja ta nie jest dostępna ale zespól Crypto.com zapewnia że pracuje nad uruchomieniem tej funkcji.

Po otrzymaniu fizycznej karty Crypto.com należy wykonać następujące kroki:

1. W prawym górnym rogu kliknij w ikone karty

2. Kliknij„Aktywuj kartę fizyczną”

3. Wypełnij formularz weryfikacji tożsamości

4. Po pomyślnej weryfikacji tożsamości fizyczna karta Crypto.com zostanie aktywowana.

aktywacja karty crypto.com

Jak dokonać rejestracji na giełdzie Crypto.com?

Rejestracja na giełdzie Crypto.com w sześciu krokach

Krok 1 : Odwiedź stronę https://crypto.com/exchange w prawym górnym rogu klikamy w przycisk „Rejestracja”

Krok 2 : Po przekierowaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny i wykonać wszystkie dodatkowe kroki. Proszę pamiętać, aby podczas rejestracji użyć prawdziwego adresu mailowego, ponieważ właśnie na ten adres wysłana zostanie wiadomość ze specjalnym kodem potwierdzającym rejestrację. Potrzebne są też informacje o Twojej dacie urodzenia i kraju, w którym przebywasz, aby sprawdzić, czy korzystanie z naszych usług jest dozwolone . Pamiętaj aby pomyślnie dokonać rejestracji konta na Crypto.com musisz mieć ukończone 18 lat.

Krok 3 : Po uzupełnieniu formularza kliknij na przycisk Kontynuuj. Za chwile otrzymasz jednorazowy kod (OTP) na podany przez Ciebie adres e-mail. Odwiedź swoją skrzynkę e-mail, aby odczytać ten kod.

Krok 4 : Na stronie giełdy wpisz otrzymany kod.

Krok 5 : Po wprowadzeniu kodu należy ustawić bezpieczne hasło dla swojego konta po czym kliknąć przycisk (Prześlij).

Krok 6 : Następnym i zarazem ostatnim krokiem w procesie rejestracji jest weryfikacja Twojego numeru telefonu. Wybierz z listy numer kierunkowy (+48 dla Polski), a następnie wpisz swój numer telefonu komórkowego. Na podany numer wyślemy SMS z kodem potwierdzającym weryfikację. Wpisz kod w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym na stronie, a następnie naciśnij przycisk Prześlij.Gotowe!😃

Rejestracja na giełdzie Crypto.com dla użytkowników aplikacji

Krok 1 : Odwiedź stronę https://crypto.com/exchange w prawym górnym rogu klikamy w przycisk „Rejestracja”

Krok 2 : Wybierz opcję Continue as Crypto.com App User. Po przekierowaniu zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, którego użyłeś do zarejestrowania się w aplikacji.

Krok 3 : Po wprowadzeniu wymaganych danych należy kliknąć przycisk” Submit” . W tym momencie na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość ze specjalnym kodem, który potwierdzi Twoją rejestrację i połączy Twoje konto. Odwiedź swoją skrzynkę pocztową i w wiadomości od Crypto.com kliknij na przycisk „Connect to Exchange„. Aby zakończyć proces rejestracji ustal hasło dla swojego konta.

Krok 4 : Po ustanowieniu bezpiecznego hasła do zalogowania się na swoje konto kliknij przycisk „Submit”.Gotowe!😃

 

Jakie bonusy daje giełda Crypto.com nowym użytkownikom?

2% Bonus od wpłat środków

Nowi członkowie giełdy Crypto.com, którzy dokonali rejestracji swojego konta po 11 maja 2020 r. otrzymują 2% bonus wypłacany w CRO za wpłatę dowolnej kryptowaluty (on-chain transfer).

Zerowa prowizja handlowa (0%)

Nowi użytkownicy giełdy, którzy dokonali rejestracji konta od 18 czerwca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r., przez pierwsze 90 dni od daty rejestracji nie płacą prowizji od zleceń typu maker i taker.

Program Stake-to-Take

Nowi i istniejący użytkownicy giełdy od 31 sierpnia 2020 r. mogą uczestniczyć w programie Stake-to-Take i zarabiać do 0,10% na prowizjach na prowizji taker.

Oprocentowanie do 10% rocznie na stake kryptowalut

Sesje sprzedażowe z 50% rabatem na zakup kryptowalut na The Syndicate

Bonus za rejestrację w przypadku polecenia przez obecnego użytkownika Giełdy