Web 3.0 to termin używany do opisania następnej generacji internetu.

Na jego czele stoją nowe technologie, takie jak protokół blockchain, inteligentne kontrakty, monety kryptowalutowe, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe.

W tym przewodniku omawiamy 10 najbardziej obiecujących kryptowalut Web 3.0, które warto kupić, by zyskać długoterminowy potencjał wzrostu.

Lista najbardziej obiecujące kryptowalut Web 3.0  w 2022 roku

✅  1.Ethereum – Najlepsza Web 3.0 kryptowaluta do kupienia w 2022 roku

✅  2.Uniswap – Jedna z najlepszych kryptowalut Web 3.0 do zdecentralizowanego handlu

✅  3.Basic Attention Token – Najwyżej oceniany token Web 3.0 wspierająca przyszłość cyfrowego marketingu

✅  4.Decentraland – Najlepsza kryptowaluta Web 3.0 do inwestowania w metaverse

✅  5.Yearn.finance – Wiodący projekt kryptowalutowy Web 3.0 zaangażowany w zdecentralizowane finanse

✅  6.Cosmos – Innowacyjny projekt, który łączy konkurujące ze sobą projekty kryptowalut Web 3.0

✅  7.The Graph – Najlepsza kryptowaluta Web 3.0 do kupienia w celu indeksowania blockchainów

✅  8.Tron – Jeden z najpopularniejszych blockchainów do budowania DApps.

✅  9.Solana – Solana jest wysoko rozwiniętym Web 3.0 projektem open source

✅  10.BNB – Binance prawdopodobnie odegra rolę w ekosystemie Web 3.0

Każda z powyższych kryptowalut wspiera ekosystem Web 3.0 na różne sposoby – czytaj dalej, aby ocenić, która z nich jest odpowiednia dla Twojego portfela.

Zauważysz też, że wiele z tych kryptowalut to jedne z najbardziej niedowartościowanych kryptowalut na rynku.

Inwestuj w projekty web 3.0

Przyjrzyjmy się bliżej najbardziej obiecującym projektom Web 3.0 w które warto inwestować

Web 3.0 będzie wspierany przez różne niszowe sektory z branży blockchain. Obejmuje to wszystko, od inteligentnych kontraktów, przez gry, po finanse i Metaverse – sprawdź również najlepsze projekty kryptowalut Metaverse.

W związku z tym możesz uzyskać dostęp do fenomenu Web 3.0, inwestując w wybrane, najlepsze projekty. W poniższych sekcjach przyglądamy się 10 najlepszym projektom Web 3.0, których inwestycje warto rozważyć już teraz.

1. Ethereum – ogólnie najlepsza kryptowaluta Web 3.0 do kupienia w 2022 roku

Ogólnie rzecz biorąc, twierdzimy, że Ethereum jest najlepszą kryptowalutą Web 3.0 do kupienia i trzymania na zawsze. Powodem tego jest fakt, że Ethereum znajduje się w sercu ekosystemu Web 3.0, jaki znamy obecnie. Co istotne, jak omówimy to bardziej szczegółowo w dalszej części, wiele z wiodących projektów Web 3.0 jest zbudowanych na szczycie blockchaina Ethereum.

Obejmuje to szeroką gamę zdecentralizowanych sieci finansowych, projektów Metaverse, DApps i wiele innych. Innym ważnym aspektem ekosystemu Ethereum jest to, że pozwala on każdemu – w tym projektom Web 3.0 – na tworzenie i wdrażanie inteligentnych kontraktów. W rzeczywistości Ethereum jest domem dla większej liczby inteligentnych kontraktów niż jakikolwiek inny projekt kryptowalutowy.

inwestuj w etherium ETH

Jeśli chodzi o sam token Ethereum, ta kryptowaluta jest drugim co do wielkości projektem pod względem kapitalizacji rynkowej za Bitcoinem. Co więcej, Ethereum, które po raz pierwszy pojawiło się na rynku w 2015 roku, jest jedną z najlepiej radzących sobie monet kryptowalutowych w ostatnich latach. Na przykład, w ciągu 5 lat wartość Ethereum wzrosła o prawie 5000%.

Kup Etherium (ETH)

2. Uniswap – jedna z najlepszych kryptowalut Web 3.0 do zdecentralizowanego handlu

Termin, z którym często się spotykasz, szukając najlepszych monet Web 3.0 do kupienia, to „decentralizacja”. W skrócie, decentralizacja odnosi się do produktu lub usługi, która może być dostępna dla każdego, bez potrzeby pośrednictwa osób trzecich w celu ułatwienia transakcji. W przypadku Uniswap ten najwyżej oceniany projekt znajduje się w samym sercu zdecentralizowanego handlu.

Dzieje się tak dlatego, że platforma Uniswap – zbudowana na wcześniej omówionym blockchainie Ethereum – pozwala ludziom z całego świata kupować i sprzedawać monety kryptowalutowe w sposób zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma już wymogu przechodzenia przez scentralizowaną giełdę, aby uzyskać dostęp do rynków walut cyfrowych.

inwestuj w uniswap

Uniswap jest w stanie tego dokonać dzięki ekosystemowi automatycznego animatora rynku (AMM). Ten innowacyjny protokół eliminuje tradycyjne księgi zamówień i zamiast tego generuje ceny tokenów w czasie rzeczywistym na podstawie wielu innych kluczowych wskaźników – takich jak kapitalizacja rynku i wolumen. Aby zainwestować w tę kryptowalutę Web 3.0, możesz kupić tokeny Uniswap.

Kup Uniswap (UNI)

3. Basic Attention Token – najlepsza kryptowaluta Web 3.0 wspierająca przyszłość cyfrowego marketingu

Innym sektorem, który zdaniem wielu komentatorów rynku zostanie zrewolucjonizowany przez ekosystem Web 3.0, jest marketing cyfrowy. W jego obecnej formie użytkownicy Internetu są zalewani reklamami podczas przeglądania swoich ulubionych stron – wiele z nich jest zupełnie nieistotnych dla naszych potrzeb i zainteresowań.

Co więcej, choć agencje marketingowe płacą stronom internetowym za wyświetlanie reklam, żaden z tych dochodów nie trafia do osób oglądających dany materiał. I właśnie w tym miejscu Basic Attention Token chce zmienić status quo. Ten najwyżej oceniany projekt – poprzez swoją przeglądarkę Brave Browser – pozwala użytkownikom zarabiać kryptowaluty za oglądanie reklam.

inwestuj w Basic Attention Token

Co najważniejsze, reklamy te są istotne dla danego użytkownika – pod względem produktów i usług, które mogą go zainteresować. Z perspektywy agencji marketingu cyfrowego, Basic Attention Token zapewnia, że środki na reklamę są wykorzystywane we właściwy sposób. Możesz skorzystać z rozwoju Basic Attention Token, kupując jego kryptowalutę BAT.

Kup Basic Attention Token (BAT)

4. Decentraland – najlepsza kryptowaluta Web 3.0 do inwestycji w Metaverse

Metaverse to kolejna wschodząca koncepcja, która w ciągu ostatniego roku gwałtownie się rozwinęła. Mówiąc prościej, długoterminowa koncepcja Metaverse polega na wypełnieniu luki między światem cyfrowym a rzeczywistym poprzez wirtualną rzeczywistość. Na czele tej koncepcji znajduje się Decentraland, jedna z najlepszych kryptowalut metaverse, która jest domem dla niezwykle popularnego świata gier, pozwalającego użytkownikom inwestować w cyfrowe działki.

Działki te mogą być następnie wykorzystane do budowy projektów nieruchomościowych, które obejmują wszystko, od mieszkań i willi po centra handlowe i kasyna. Co ważne, wiele projektów nieruchomości z ekosystemu Decentraland zostało już sprzedanych za miliony dolarów – co pokazuje, że ten ekosystem Web 3.0 ma już sprawdzoną koncepcję.

inwestuj w decentraland

MANA, która jest tokenem rodzimym ekosystemu Decentraland, jest jedną z najlepszych kryptowalut Web 3.0 pod względem wydajności. Kiedy token został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2017 roku, CoinMarketCap odnotował, że MANA była notowana po zaledwie 0,025$. Od tego czasu MANA osiągnęła maksimum na poziomie 5,90$, co oznacza wzrost o ponad 23 000%.

Kup Decentraland (MANA)

5. Yearn.finance – Wiodący projekt Web 3.0 zaangażowany w zdecentralizowane pożyczanie

Podstawowym elementem ekosystemu Web 3.0 będą usługi finansowe. Na przykład Bitcoin wciąż jest de-facto kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej – a ten cyfrowy token jest postrzegany zarówno jako środek wymiany, jak i magazyn wartości. Jednak Yearn.finance będzie również odgrywać rolę w przyszłości Web 3.0 dzięki swojemu zdecentralizowanemu protokołowi pożyczkowemu.

W skrócie, Yearn.finance umożliwia udzielanie pożyczek bez ograniczeń jurysdykcyjnych lub sprawdzania zdolności kredytowej w sposób zdecentralizowany. Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy mogą pożyczać kryptowaluty w zamian za ustanowienie zabezpieczenia. Osoba taka płaci następnie odsetki od pożyczonych środków. Pożyczki te są finansowane przez inwestorów, którymi może być każdy, kto chce zarobić na swoich kryptowalutach.

inwestuj w yearn finance

Na przykład, wpłacając swoje kryptowaluty na platformę Yearn.finance, środki te zostaną wykorzystane do udzielenia pożyczki. W zamian za to otrzymasz oprocentowanie, z którym tradycyjne banki i instytucje finansowe nie mogą się równać. Możesz zainwestować w tę koncepcję, kupując token YFI, którym obecnie handluje się na kilkudziesięciu popularnych giełdach kryptowalutowych.

Kup Yearn.finance (YFI)

6. Cosmos – innowacyjny projekt, który łączy konkurujące ze sobą projekty Web 3.0

Dobrze jest mieć mnóstwo projektów Web 3.0, które oferują rozwiązania dla rzeczywistych problemów. Jeśli jednak rynek ten staje się zbyt rozdrobniony, może to zahamować rozwój ekosystemu Web 3.0. W tym miejscu do gry wchodzi Cosmos – innowacyjny projekt, który rozwiązuje problem interoperacyjności blockchain.

Dla tych, którzy nie wiedzą, interoperacyjność odnosi się do zdolności różnych blockchainów do łączenia się i komunikowania ze sobą, co w normalnych warunkach nie byłoby możliwe. Na przykład, ponieważ Bitcoin i Ethereum są od siebie niezależne, nie ma możliwości, aby te dwa blockchainy mogły wymieniać się danymi.

inwestuj w cosmos ATOM

Można to jednak osiągnąć, korzystając z protokołu Cosmos. Dzięki temu wszystkie najlepsze kryptowalutyna rynku – czy to Decentraland, Ethereum, Yearn.finance czy Uniswap – mogą komunikować się z każdą z sieci blockchain za pomocą Cosmos. Projekt Cosmos ma swój własny token cyfrowy – ATOM – który możesz z łatwością kupić.

Kup Cosmos (ATOM)

7. The Graph – Kolejna wartościowa kryptowaluta Web 3.0

Kolejnym segmentem ekosystemu Web 3.0, który wymaga poprawy, jest przeciążenie danymi. Dzieje się tak, ponieważ protokoły blockchain ułatwiają przeprowadzanie znacznej ilości transakcji, co z kolei może powodować problemy z wydajnością danej sieci. Na przykład, gdy coraz więcej projektów Web 3.0 jest budowanych na Ethereum, opłaty transakcyjne wydają się rosnąć.

Dobra wiadomość jest taka, że Graph już pracuje nad tym problemem dzięki swojemu innowacyjnemu narzędziu do indeksowania blockchainów. Mówiąc prościej, gdy blockchainy podłączą się do protokołu Graph, ich dane zostaną automatycznie zindeksowane. Oznacza to, że nieistotne dane będą trzymane poza łańcuchem, co ostatecznie przyczyni się do szybszego i bardziej wydajnego działania sieci.

inwestuj w the graph

Z perspektywy inwestycyjnej możesz skorzystać na rozwoju Graph i jego narzędzia indeksującego, kupując tokeny GRT. W końcu każda sieć blockchain, która korzysta z tego narzędzia, będzie musiała uiszczać opłaty w GRT, co z kolei może korzystnie wpłynąć na jego wartość rynkową. Ta wysoko oceniana kryptowaluta Web 3.0 jest również jedną z najtańszych – jej cena nadal wynosi znacznie poniżej 1 dolara.

Kup The Graph (GRT)

8. Tron – Jeden z najpopularniejszych blockchainów do budowania DApps.

Tron to projekt związany z technologią blockchain i kryptowalutą, który został stworzony w 2017 roku przez Justina Suna. Ten pochodzący z Chin projekt może odegrać istotną rolę w przyszłości Web 3.0, między innymi dlatego, że oddaje treści z powrotem w ręce ich prawowitego właściciela – twórcy.

Oznacza to, że w obecnej formie twórcy treści – czy to w formie filmów, piosenek czy artykułów – muszą korzystać z usług osób trzecich, by sprzedawać swoje materiały. Oznacza to rezygnację z dużej części dochodów, jakie generuje dana treść.

inwestuj w tron TRX

Na przykład, kiedy filmy są umieszczane na YouTube, platforma pobiera spory procent z przychodów z reklam, które te materiały generują. Tu właśnie wkracza Tron, ponieważ projekt ten pozwala twórcom na bezpośrednią sprzedaż swoich treści publiczności.

W związku z tym większość, a nawet całość dochodów z reklam generowanych przez te treści będzie wypłacana twórcy.

Kup Tron (TRX)

9. Solana – Solana to wysoce rozwinięty projekt Web 3.0 open source

Wspomnieliśmy wcześniej, że Ethereum jest prawdopodobnie najlepszą kryptowalutą Web 3.0 do kupienia, między innymi dlatego, że projekt ten zdominował przestrzeń smart contract, jaką znamy obecnie. Nie ma jednak gwarancji, że Ethereum utrzyma swoją dominację, dlatego warto postawić na Solanę.

W swojej najbardziej podstawowej formie Solana oferuje wszystkie te same usługi, co jej odpowiednik z Ethereum, jeśli chodzi o zdecentralizowane transakcje, inteligentne kontrakty i wsparcie dla aplikacji Web 3.0 DApps innych firm. Jednak jeśli chodzi o samą technologię, Solana wypada znacznie lepiej niż Ethereum. Dotyczy to podstawowych wskaźników, takich jak szybkość, opłaty i skalowalność.

inwestuj w solana(SOL)

Na przykład Solana może podobno obsłużyć dziesiątki tysięcy transakcji na sekundę, podczas gdy Ethereum wciąż tkwi na poziomie około 16. A ponieważ sieć Ethereum jest stale przeciążona, oznacza to, że opłaty transakcyjne są często nie do udźwignięcia – zwłaszcza w przypadku małych transakcji. Transakcje Solana kosztują jednak zaledwie ułamek centa.

Kup Solana (SOL)

10. BNB – Binance prawdopodobnie będzie odgrywać rolę w ekosystemie Web 3.0

Binance powstało w 2017 roku jako scentralizowana platforma wymiany walut. W ciągu niespełna pięciu lat giełda Binance jest obecnie zdecydowanie największą tego typu platformą – z ponad 100 milionami użytkowników i miliardami dolarów dziennego wolumenu obrotów. Od tego czasu Binance wkroczyło w wiele innych nisz związanych z kryptowalutami, takich jak kryptowalutowe konta oszczędnościowe, projekty lewarowane i własny blockchain.

Jeśli chodzi o to ostatnie, Binance Smart Chain jest często wybieraną siecią dla nowo wprowadzanych na rynek tokenów kryptowalutowych – których są obecnie tysiące. Ponadto, rodzima waluta cyfrowa Binance – BNB, jest używana do uiszczania opłat transakcyjnych, gdy użytkownicy kupują i sprzedają kryptowaluty w sieci. BNB ma więc realną wartość, dlatego też jest obecnie aktywem cyfrowym wartym wiele miliardów dolarów.

inwestuj w BNB

Mimo to Binance raz po raz udowadnia, że jest największym innowatorem w dziedzinie kryptowalut, regularnie wypuszczając nowe produkty i usługi. Dlatego właśnie BNB może być jedną z najlepszych kryptowalut Web 3.0 do kupienia, ponieważ Binance posiada zasoby finansowe i sprawdzony zespół programistów, którzy mogą zdominować tę przestrzeń w najbliższej przyszłości.

Kup Binance (BNB)

Czym są kryptowaluty Web 3.0?

Aby zrozumieć, czym są kryptowaluty Web 3.0, musimy najpierw cofnąć się o krok i zrozumieć rozwój internetu, jaki znamy dzisiaj. Po pierwsze i najważniejsze, Web 1.0 odnosi się do początkowej wersji internetu z lat 90. Pomyśl o nowoczesnym połączeniu 56k i bardzo wolnym czasie pobierania.

Z kolei Web 2.0 to dzisiejsze superszybkie łącza, 5g danych, smartfony i transmisje online. Następna generacja internetu nadejdzie w postaci Web 3.0. To przeniesie wszystko na wyższy poziom, z silnym naciskiem na nowe technologie, takie jak:

 • Blockchain
 • Inteligentne kontrakty
 • Kryptowaluty
 • Decentralizacja
 • Sztuczna inteligencja
 • Uczenie maszynowe

Zasadniczo ekosystem Web 3.0 będzie tworzony przez wszystkie powyższe technologie i zjawiska. A jeśli chcesz zainwestować w szerszy rozwój tej branży, możesz kupić kryptowaluty Web 3.0, takie jak te omówione wcześniej. W końcu zarówno cyfrowe waluty, jak i technologia blockchain znajdą się w sercu ekosystemu Web 3.0.

Czy kryptowaluty Web 3.0 są dobrą inwestycją?

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy warto zainwestować w tokeny kryptowalutowe Web 3.0, musisz przeprowadzić dalsze badania, by podjąć świadomą decyzję.

Poniżej omawiamy niektóre z kluczowych korzyści inwestycyjnych, na które natrafiliśmy podczas analizy najlepszych monet kryptowalutowych Web 3.0.

Decentralizacja

Jedną z głównych korzyści płynących z inwestowania w kolekcję najlepszych kryptowalut Web 3.0 jest to, że zdobędziesz wiedzę o świecie decentralizacji.

Jest to kluczowa koncepcja, która została po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez Bitcoina. W swojej najbardziej podstawowej formie decentralizacja usuwa potrzebę udziału osób trzecich w celu ułatwienia transakcji.

Na przykład internet w swojej obecnej formie w dużej mierze opiera się na usługodawcach, którzy stoją pomiędzy tobą a wybranymi przez ciebie stronami. Może to być problematyczne, choćby dlatego, że scentralizowani dostawcy usług internetowych mają pełną kontrolę nad twoim dostępem do sieci.

Jeśli jednak Web 3.0 utrzyma decentralizację, dane stron internetowych będą przechowywane na wielu serwerach na całym świecie. Oznacza to, że nie będzie można odmówić lub ograniczyć dostępu do nich.

Bez zezwoleń i bez cenzury

Zgodnie z decentralizacją, ekosystem Web 3.0 będzie pozbawiony zezwoleń. Oznacza to, że rządy nie będą już mogły ograniczać tego, jakie strony internetowe mogą oglądać ich obywatele.

Na przykład Google, YouTube i Facebook są zakazane w Chinach – co oznacza, że 1,4 miliarda ludzi nie ma dostępu do tych stron bez korzystania z VPN.
Ten problem jest obecny w wielu innych krajach – zwłaszcza jeśli chodzi o dostęp do wiarygodnych wiadomości z międzynarodowych źródeł medialnych.

Na szczęście Web 3.0 będzie zarówno zdecentralizowany, jak i pozbawiony uprawnień, co sprawi, że internet nie będzie już mógł być cenzurowany.

Duży potencjał wzrostu

Kolejną korzyścią płynącą z zakupu najlepszych kryptowalut Web 3.0 do swojego portfela jest to, że potencjał wzrostu może być ogromny. W zależności od projektu, w który zdecydujesz się zainwestować, istnieje duża szansa, że wartość Twojego portfela będzie rosła w korelacji z rozwojem ekosystemu Web 3.0.

Na przykład, wspomnieliśmy wcześniej, że tylko w ciągu ostatnich pięciu lat wartość Ethereum wzrosła o prawie 5000%. A w przypadku Decentraland i jego tokena MANA, jego wartość wzrosła o ponad 23 000% od momentu uruchomienia w 2017 roku.

inwestuj w decentraland

To tylko dwa przykłady z wielu. Powinieneś jednak mieć świadomość, że rynek Web 3.0 jest przesycony, więc nie ma gwarancji, że zarobisz pieniądze na wybranych przez siebie monetach kryptowalutowych.

Wręcz przeciwnie, trzeba brać pod uwagę ryzyko strat.

Łatwość dywersyfikacji

W nawiązaniu do powyższej części, jednym z najlepszych sposobów na zmniejszenie ryzyka straty jest dywersyfikacja pomiędzy wieloma różnymi kryptowalutami Web 3.0.

 • Na przykład, zauważyliśmy wcześniej, że Ethereum jest de-facto wybieranym blockchainem Web 3.0, a niektóre z najgorętszych projektów decydują się budować swoje platformy na jego sieci.
 • Mamy jednak Solanę, która jest najszybsza, tańsza i znacznie bardziej skalowalna niż Ethereum.
 • Podobnie jest w przypadku Cardano i Neo.
 • W związku z tym mądrym posunięciem może być dywersyfikacja pomiędzy kilkoma blockchainami Web 3.0.

To samo dotyczy Decentraland, jako że projekt ten nie jest jedyną platformą Metaverse ukierunkowaną na wirtualne nieruchomości. Podobną koncepcję oferują przecież Sandbox, Axie Infinity i wiele innych.

Web 3.0 jest wciąż w powijakach

Kolejną korzyścią płynącą z zakupu najlepszych kryptowalut Web 3.0 jest to, że ta branża jest jeszcze w powijakach.

Oznacza to, że masz szansę zainwestować w ekosystem Web 3.0 bardzo wcześnie, co z kolei pozwoli Ci kupić wybrane przez Ciebie tokeny kryptowalutowe po bardzo korzystnej cenie wejścia.

Dla porównania, można powiedzieć, że jest to taka sama okazja, jak zainwestowanie w Amazon czy Microsoft w latach 90-tych (Web 1.0) lub nawet w akcje spółek technologicznych, takich jak Apple czy Facebook w latach 2000 (Web 2.0).

Cena kryptowalut Web 3.0

Cena kryptowaluty Web 3.0 będzie określana przez czynniki rynkowe – tak samo jak tradycyjnych akcji i udziałów z przestrzeni Web 1.0 i 2.0. W związku z tym wartość tokena kryptowaluty Web 3.0, które kupisz, będzie w dużej mierze zależała od popytu i podaży.

Na przykład powodem, dla którego najwyżej notowana kryptowaluta Web 3.0 Ethereum wygenerowała zwrot ponad 20 000% od momentu wprowadzenia na rynek w 2015 roku, jest to, że szersze rynki wierzą w przyszłość tego projektu.

inwestuj w etherium ETH

W związku z tym, że na rynku jest więcej kupujących niż sprzedających, ma to ogromnie pozytywny wpływ na cenę Ethereum. Biorąc pod uwagę, że pierwsza kryptowaluta – Bitcoin – pojawiła się na rynku dopiero w 2009 roku, można powiedzieć, że rynek ten jest jeszcze w powijakach.

Oczywiście, cały rynek jest wart ponad bilion dolarów. Ale inwestycje są często dokonywane na zasadzie spekulacji. W rezultacie nawet najlepsze kryptowaluty Web 3.0 są bardzo zmienne.

Gdzie kupić kryptowaluty Web 3.0

Jeśli wiesz już, które kryptowaluty Web 3.0 najlepiej pasują do Twojego portfela inwestycyjnego, następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej giełdy lub brokera, u którego dokonasz zakupu.

etoro krypto inwestownieWybrana przez Ciebie platforma powinna nie tylko obsługiwać wybrane przez Ciebie tokeny kryptowalutowe Web 3.0, ale także oferować niskie opłaty i bezpieczne miejsce do handlu. Stwierdziliśmy, że eToro jest najlepszym miejscem do inwestowania w projekty Web 3.0 z powodów opisanych poniżej:

 • eToro obsługuje dziesiątki wiodących kryptowalutWeb 3.0, dzięki czemu możesz łatwo zdywersyfikować swoje portfolio
 • eToro jest regulowane przez kilka instytucji licencjonujących – więc bezpieczeństwo jest zapewnione
 • Możesz dokonać wpłat bez opłat za pomocą karty debetowej/kredytowej, e-portfela lub przelewu bankowego.
 • eToro oferuje również usługi copy tradingu, dzięki czemu możesz kupować i sprzedawać najlepsze kryptowaluty Web 3.0 pasywnie.
Kupuj kryptowaluty Web 3.0 na eToro już teraz

Jak kupić kryptowaluty Web 3.0 na eToro

Postępując zgodnie z poniższym przewodnikiem krok po kroku, będziesz mógł kupić swoją pierwszą w życiu kryptowalutę Web 3.0 w mniej niż pięć minut od początku do końca.

Krok 1: Otwórz konto eToro Crypto

Wejdź na stronę eToro korzystając z linka na stronie. Po kliknięciu na „Dołącz teraz” zobaczysz formularz rejestracyjny, jak na poniższym obrazku. Będziesz musiał wybrać nazwę użytkownika i hasło, a także wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

Otwórz konto eToro

Następnie eToro poprosi Cię o podanie kilku dodatkowych danych osobowych. Będą to: Twój adres zamieszkania i data urodzenia.

Krok 2: Dodaj dokument tożsamości

Możesz zweryfikować swoje nowo utworzone konto eToro w mniej niż 60 sekund, przesyłając kopię dokumentu np.paszport czy prawo jazdy oraz dowód adresu zamieszkania – np. wyciąg z banku.

Krok 3: Wpłata środków

Następnie eToro da Ci możliwość wpłacenia kapitału na Twój rachunek. W polu „Kwota” określ, ile chcesz wpłacić. Minimalny depozyt wynosi zaledwie 10 dolarów.

plać karta na etoro

Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę Web 3.0

Następnie użyj pola wyszukiwania na górze strony, aby znaleźć kryptowalutę Web 3.0, którą chcesz dziś kupić.

kupuj metaverse na etoro

W naszym powyższym przykładzie szukamy EDecentraland. Kliknij na przycisk „Trade”, aby kontynuować.

Krok 5: Kup kryptowaluty Web 3.0

Kiedy pojawi się okienko zamówienia, będziesz musiał wpisać całkowitą stawkę inwestycji.

Jak wspomniano wcześniej, wystarczy, że zainwestujesz 10 dolarów w wybraną przez siebie kryptowalutę Web 3.0, dzięki czemu ryzyko jest minimalne.

I to wszystko – właśnie nauczyłeś się, jak kupować kryptowaluty Web3.0 na platformie regulowanej przez SEC w mniej niż pięć minut.Powodzenia!

Zarejestruj się na eToro już teraz

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.