Gdzie kupic Basic Attention Token BAT

Ponieważ Web3 jest obecnie ekscytującą perspektywą na przyszłość, wielu inwestorów głodnych kryptowalut poszukuje kolejnej najlepszej kryptowaluty, która zasili opartą na blockchainie wersję Internetu.

W związku z tym, większość zapalonych entuzjastów kryptowalut chce kupić Basic Attention Token zanim zrobi się wokół niego szum.

W tym przewodniku omówimy podstawy dodawania BAT do swojego portfela inwestycyjnego, a także ujawnimy najlepszego brokera kryptowalutowego z najniższymi opłatami.

Jak kupić Basic Attention Token BAT – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

eToro to najlepsze miejsce do kupowania kryptowalut pod względem opłat, regulacji SEC i niskich kwot minimalnych. Otwórz konto w eToro, aby rozpocząć proces.

💳 Krok 2: Zdeponuj środki

Gdy wpłacasz USD na eToro, nie pobierane są opłat za korzystanie z kart debetowych/kredytowych, e-portfeli lub przelewów bankowych. Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 10 USD.

🔎 Krok 3: Wyszukaj kryptowalutę

eToro obsługuje ponad 40 aktywów kryptowalutowych. Możesz użyć paska wyszukiwania na górze strony, aby znaleźć kryptowalutę, którą chcesz kupić.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Na koniec – w polu „Kwota” musisz określić wielkość swojej inwestycji w kryptowaluty, zanim klikniesz na „Trade”.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania kryptowalut Basic Attention Token BAT w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie można kupić Basic Attention token BAT

Wartość, jaką Basic Attention Token wnosi do globalnej sieci cyfrowej, została zrozumiana przez globalne platformy inwestycyjne. Dlatego inwestorzy, którzy chcą kupić Basic Attention Token, mają więcej niż jedną opcję, aby dostać w swoje ręce tokeny BAT.

Od 2017 roku Basic Attention Token ulepszył swoją przeglądarkę Brave, dodając nowe funkcje, kusząc użytkowników do przejścia na zdecentralizowaną przeglądarkę. W rezultacie liczba użytkowników przeglądarki Brave podwoiła się od 2021 r., zwiększając się z 24,1 mln do 50,2 miesięcznych użytkowników.

W miarę jak Basic Attention Token zdobywa coraz większy udział w rynku, użytkownicy mogą kupować kryptowalutę BAT na każdej głównej giełdzie kryptowalut. Poniżej przedstawiamy listę najlepszych giełd, na których można kupić Basic Attention Token BAT.

1. eToro – Najlepszy broker kryptowalutowy, aby inwestować w Basic Attention Token przy niskich opłatach

Pośród setek giełd, na których można handlować tokenami Basic Attention, nasza analiza wykazała, że eToro jest najbardziej opłacalną, bezpieczną i łatwą w użyciu platformą. Ponadto, jeśli chodzi o początkujących traderów, popieramy handel kryptowalutami na eToro, ponieważ platforma jest licencjonowana i regulowana w najlepszych jurysdykcjach przez SEC, FCA i ASIC.

eToro obsługuje ponad 60 kryptowalut i sprawia, że handel jest przyjemniejszy dzięki dodaniu elementu handlu społecznościowego. Inwestorzy mogą wejść na platformę, śledzić doświadczonych daytraderów i za pomocą jednego kliknięcia kopiować te same transakcje w czasie rzeczywistym, co traderzy osiągający wysokie wyniki.

eToro skupia się na społecznym aspekcie handlu, który pomaga kultywować większą wiedzę dzięki praktycznemu podejściu, dzieląc się pomysłami i wykorzystując społeczność platformy do podejmowania prawidłowych decyzji handlowych.

kup Basic Attention Token na etoro

Platforma ma do zaoferowania więcej niż tylko aspekt społecznościowy. Tym, którzy chcą zainwestować w Basic Attention Token, udostępnia szereg narzędzi handlowych, popularnych już w tradycyjnych finansach, ułatwiających podejmowanie decyzji handlowych. Inwestorzy mogą analizować kształtowanie się ceny w pewnym okresie czasu lub wykorzystać mirror-trading, aby otworzyć pozycję w podobnym czasie, co top trader.

eToro ma również szokującą przewagę nad innymi konkurentami rynkowymi, ponieważ nie pobiera żadnych prowizji od obrotu akcjami i ETF-ami. Z kolei w przypadku handlu kryptowalutami obowiązuje 1% przejrzystej opłaty, która stanowi spread bid/ask. Jeśli akcje są sprzedawane z rabatem, użytkownicy handlujący kryptowalutami zapłacą 1% prowizji od każdej sprzedaży i kupna – co jest już wliczone w P/L.

Wreszcie, prosta konstrukcja eToro sprawia, że jest to idealna platforma dla nowicjuszy. Oferuje ona niższą barierę wejścia niż większość giełd. Nie pobiera żadnej prowizji od depozytu, niezależnie od tego, czy użytkownik zdecyduje się na wpłatę za pomocą karty kredytowej, debetowej, PayPal czy innych opcji e-portfela.

Dlaczego warto korzystać z eToro :

Silnie uregulowane
Funkcje handlu społecznościowego
Brak opłat za depozyt
Ciasne spready i przejrzyste opłaty przy zakupie kryptowalut
Szeroki zakres obsługiwanych metod płatności
Bezpieczny portfel kryptowalut
 Przyjazna dla użytkownika aplikacja kryptowalutowa
Kup Basic Attention Token na eToro

2. Crypto.com – Najbardziej dostępna platforma do stakowania, zarabiania i pomnażania tokenów Basic Attention

Jak sama nazwa wskazuje, Crypto.com jest punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich produktów kryptowalutowych. Inwestorzy, którzy kupią Basic Attention Token mogą przekierować się na inne produkty blockchain i zwiększyć swoje doświadczenie z kryptowalutami.

Crypto.com oferuje ponad 150 aktywów kryptowalutowych do handlu, jednocześnie oferując nagrody i dodatkowe korzyści dla inwestorów, którzy zdecydują się korzystać z większej liczby produktów platformy. Giełda nawiązała współpracę z Visa w celu wprowadzenia karty Crypto.com, która zapewnia użytkownikom 8% zwrot gotówki za zakupy dokonane przy użyciu karty Crypto.com.

Chociaż wysokość zwrotu gotówki jest różna, użytkownicy płacący kryptowalutami otrzymują swoje nagrody w tokenie CRO Cronos – natywnym tokenie platformy.

Platforma ułatwia użytkownikom dokonywanie transakcji na giełdzie i wprowadza 9-poziomowy system, w którym opłaty za transakcje zależą od wolumenu obrotów na rachunkach.

Przykładowo, inwestorzy, których 30-dniowy wolumen obrotu przekracza 200 mln USD, płacą jedynie 0,04% opłaty . Alternatywnie, standardowy poziom wynosi 0,4% zarówno dla maklera, jak i biorcy. Platforma oferuje również kilka metod depozytu, ale pobiera standardową opłatę za depozyt w wysokości od 2,99% do 3,99% za depozyt kartą kredytową.

Kup Basic Attention Token na Crypto.com

3. Coinbase – przyjazny dla początkujących sposób na zakup tokenów Basic Attention

Coinbase jest najszerzej akceptowaną giełdą kryptowalutową z łatwym do zrozumienia U.I., dzięki czemu jest idealną platformą dla początkujących, aby uzyskać ekspozycję na kryptowaluty. Dzięki uregulowaniu przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oraz wejściu na giełdę, Coinbase zyskała powszechną akceptację jako bezpieczna i pewna giełda.

Platforma służy jako powiernik dla Grayscale, funduszu powierniczego zorientowanego na kryptowaluty, który koncentruje się na instytucjonalnych inwestycjach w kryptowaluty. Coinbase przekazuje zaufanie do rynku, będąc pośrednikiem dla instytucji, aby bezpiecznie i legalnie uzyskać ekspozycję na kryptowaluty.

Platforma skupiła się na edukacji użytkowników na temat korzyści i ryzyka związanego z kryptowalutami, aby ułatwić odpowiedzialny handel i spełnić wymagania organów regulacyjnych. Coinbase pozwala użytkownikom na dokonywanie wpłat za pomocą karty kredytowej lub debetowej, przelewu bankowego, a nawet pozwala na wpłaty Apple lub Google Pay, przestrzegając przepisów.

Użytkownicy mogą otworzyć konto już od 2 dolarów, jednak ma to wpływ na wysokość opłaty za transakcję. Coinbase stosuje płaską opłatę za regularne depozyty, w zakresie od 0,99 do 2,99 USD. Coinbase pobiera opłatę transakcyjną w wysokości 3,99% za wpłaty kartą kredytową i debetową, a użytkownicy mogą zrezygnować z opłat transakcyjnych, wybierając opcję Coinbase Pro.

Kup Basic Attention Token na Coinbase

4. Binance – globalna giełda z zaawansowanymi funkcjami handlowymi do handlu tokenami Basic Attention

Binance ugruntowało dominację na rynku dzięki stworzeniu interfejsu handlowego, który obsługuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych traderów.

W porównaniu z poprzednio opisanymi giełdami, Binance ma przewagę dzięki oferowaniu produktów finansowych, takich jak instrumenty pochodne, kontrakty terminowe lub transakcje z depozytem zabezpieczającym, dzięki czemu handel jest bardziej dynamiczny.

Binance jest wiodącą giełdą kryptowalutową pod względem dziennego wolumenu obrotów. Ponieważ Binance nie jest w pełni regulowana we wszystkich jurysdykcjach, giełda ta wiąże się z pewnym ryzykiem.

Nie każdy produkt jest dostępny na całym świecie, a Binance stara się przestrzegać przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach. Mimo to Binance nadal jest numerem jeden w rankingu giełd pod względem dziennego wolumenu obrotów.

Binance ma jednak największy wybór kryptowalut (ponad 300 aktywów) i najszerszą gamę par handlowych. Użytkownicy mogą dokonywać wpłat i wypłat po zakończeniu procesu KYC.

Dostępne są opcje wpłat kredytowych i debetowych, ale podlegają one opłatom za transakcje. Platforma silnie faworyzuje kryptowaluty, co oznacza, że użytkownicy mogą wpłacać i wypłacać kryptowaluty za pośrednictwem wielu blockchainów.

Recenzja Binance
Kup Basic Attention Token na Binance

Czym jest Basic Attention Token BAT ?

Basic Attention Token to token zasilający Brave, zdecentralizowaną przeglądarkę internetową, która zmienia sposób, w jaki użytkownicy i reklamodawcy wchodzą ze sobą w interakcje. Opracowany w oparciu o protokół Ethereum, Basic Attention Token wykorzystuje BAT, token użytkowy platformy, który działa jako jednostka wymiany między użytkownikami platformy.

Basic Attention Token to cyfrowa platforma reklamowa, która wykorzystuje prywatność i selektywną uwagę, aby zapewnić, że użytkownicy są zaangażowani w doświadczenia związane z reklamami. Domyślną wersją przeglądarki Brave jest ograniczenie reklam i śledzenia użytkowników.

Ponieważ użytkownicy mogą zrezygnować z wyświetlania kampanii reklamowych, reklama musi płacić premię tym użytkownikom, którzy zgadzają się na włączenie kampanii reklamowych w Brave. Dlatego użytkownicy mogą przystąpić do programu Brave Rewards i dzielić się zyskami z reklam w ramach BAT w zamian za swoją uwagę.

Brave umożliwił swoim użytkownikom również nagradzanie twórców treści na platformie poprzez podobny system. Użytkownicy mogą wymieniać tokeny BAT, ale mogą również nagradzać twórców treści w BAT jako dowód swojego uznania. Ta nowa dynamika dla przeglądarek łączy użytkowników i twórców oraz buduje infrastrukturę dla gospodarki twórców, która do tej pory była zaniedbywana w Web 2.0.

Ostatnim elementem jest sposób, w jaki Brave dostarcza wartość reklamodawcom. Token BAT pozwala reklamodawcom na zakup powierzchni reklamowej. Ponieważ nagrody finansowe motywują użytkowników, reklamodawcy mają pewność, że ci, którzy oglądają ich reklamy, są bardziej uważni niż reklamy narzucane użytkownikom. W 2021 roku ponad 8 milionów użytkowników chciało oglądać reklamy na Brave.

Czym jest Basic Attention Token

Podczas gdy Basic Attention Token rozwija przeglądarkę skupiającą się na prywatności, opracowuje również nowe funkcje platformy, aby połączyć korzyści płynące z Brave z innymi produktami blockchain. Brave udostępnił mobilną wersję przeglądarki, aby poprawić wrażenia użytkowników i otworzyć nowy rynek nagród dla użytkowników dbających o prywatność. Ponadto, Basic Attention Token udostępnił również wyszukiwarkę o nazwie Brave Search, która nie śledzi zapytań do wyszukiwarki.

Opracowany przez Brendana Eicha, współzałożyciela przeglądarki Mozila Firefox i oryginalnego twórcy języka programowania Javascript, Basic Attention Token zyskał większy udział w rynku. Jednak w miarę jak globalny konsensus przenosi się na Web3.0, Brave ma doskonałą pozycję, aby zostać uznaną za przeglądarkę spełniającą nowe wymagania gospodarki cyfrowej.

Czy Basic Attention Token jest dobrą inwestycją?

Wartość, jaką Basic Attention Token wnosi na rynek cyfrowy, jest niezrównana, ponieważ kwestionuje obecne standardy rynkowe, w których tylko reklamodawcy czerpią korzyści z reklam, nie przyznając żadnych nagród odbiorcom wiadomości. Poniżej przedstawiamy pięć powodów, dla których warto kupić Basic Attention Token.

Zwiększa wartość gospodarki cyfrowej

Gospodarka światowa zmierza w kierunku cyfrowym. Niezależnie od tego, czy chcemy się z tym pogodzić, firmy poświęcają coraz więcej czasu i zasobów na swoją obecność w świecie cyfrowym. Stworzenie zdecentralizowanej metody, w której użytkownicy mają możliwość akceptowania lub odrzucania kampanii reklamowych, tworzy rynek, na którym uwaga staje się aktywem, na którym można zarabiać.

W ten sposób czas i uwaga użytkowników nie są już traktowane jako coś oczywistego i mogą przynieść nowe możliwości finansowe, jednocześnie maksymalizując skuteczność reklamową marketerów.

Opracowany przez najlepszych w branży

Basic Attention Token jest opracowywany przez najzdolniejszych ludzi z branży rozwoju technologii. Brendan Eich, oryginalny twórca języka programowania Javascript i współzałożyciel Mozilli Firefox, opracował Brave, który dodaje poziom zaufania do całego ekosystemu. Od momentu uruchomienia Brave w 2017 r. liczba użytkowników platformy rośnie wykładniczo.

Istnieje skończona podaż

Wartość BAT utrzymuje się na stałym poziomie z niewielkimi odchyleniami cenowymi, które przypisuje się okresowi dużej zmienności na rynku kryptowalut. Ponadto dostępnych jest 1,5 mld tokenów BAT, a wszystkie tokeny zostały już wygenerowane i obecnie znajdują się w obiegu na rynku. Dlatego inwestorzy, którzy chcą kupić tokeny Basic Attention, nie są narażeni na ryzyko spadku cen, ponieważ nie ma już napływu aktywów, które mogłyby wpłynąć na rynek.

Zwiększa wydajność marketingu

Marketing cyfrowy staje się coraz większym wyzwaniem, ponieważ obecne platformy nie są skuteczne w kierowaniu reklam do użytkowników, co prowadzi do wyższych kosztów.

Przeglądarki Brave zwiększyły jednak udział przychodów z reklam czterokrotnie w porównaniu z rokiem 2020. Mimo że domyślnym stanem przeglądarki Brave jest blokowanie reklam, program nagród generuje wyniki zarówno dla użytkowników, jak i marketerów.

Ciągła rozbudowa operacji Brave

Basic Attention Token stale rozwija swój ekosystem. Kierując się tym samym etosem zapewnienia prywatności użytkowników, Brave tworzy nowe produkty, które podążają za tą samą wizją i mogą być łatwo zintegrowane z naszą infrastrukturą poza Brave.

Dlatego też Basic Attention Token stworzył Brave Search, który nie śledzi ani nie przechowuje żadnych zapytań do wyszukiwarki. Ponadto Brave zapewnił dostęp DeFi i NFT dla użytkowników Brave, aby umożliwić zdecentralizowane aktywa, które mogą być łatwo zintegrowane i wykorzystywane za pośrednictwem Brave.

Cena Basic Attention Token

Cena Basic Attention Token

Chociaż Basic Attention Token tworzy unikalne możliwości nagradzania użytkowników i twórców, token BAT nie wykazał znaczącej siły w stosunku do głównego mianownika rynku, czyli Bitcoina. Inwestorzy, którzy chcą wiedzieć, jak kupić Basic Attention Token, powinni wiedzieć, że BAT pozostał stosunkowo spójny podczas zawirowań na rynku i obecnie jest notowany na poziomie 0,38 USD, co oznacza wzrost o 4,00% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Token Basic Attention Token osiągnął rekordowy poziom 1,92 USD i pomimo utraty ponad 70% od tego szczytu, BAT dobrze sobie radzi. W ciągu ostatnich 30 dni BAT wzrósł o 4,6%, podczas gdy Bitcoin spadł o 5,9%. Krótka analiza techniczna pokazuje, że cena BAT przełamała trend. BAT przełamał trend boczny po ukształtowaniu się formacji potrójnego dna.

Chociaż może to doprowadzić do wzrostu ceny, inwestorzy, którzy chcą dokonać zakupu Basic Attention Token, powinni wiedzieć, że według analityków następny poziom oporu znajduje się na poziomie 0,85 USD.

Predykcja ceny Basic Attention Token BAT

Przewidywanie przyszłej ceny jest prawie niemożliwe, ponieważ kryptowaluty, a zwłaszcza Bitcoin, działają w oparciu o wskaźniki społeczne, które mogą wywrócić lub napompować rynek bez większego uprzedzenia.

Kryptowaluty nie podlegają typowej analizie technicznej, ponieważ cena BAT nie koreluje całkowicie z wartością, jaką wnosi on do sieci. Zamiast tego, o cenie na rynku decyduje szum i narracja. Dlatego też prognozy cenowe nie zawsze mają znaczenie w przypadku kryptowalut.

Zamiast tego, inwestorzy powinni wspierać Basic Attention Token, jeśli naprawdę wierzą w zdolność Brave do rzucenia wyzwania obecnym platformom rynkowym. Dotyczy to każdej pozycji zajmowanej przez użytkowników, niezależnie od tego, czy chodzi o kryptowaluty, czy o inne aktywa.

W jaki sposób można kupić Basic Attention Token BAT

Użytkownicy mogą teraz z łatwością korzystać z kryptowalut, ponieważ większość platform przyjęła kryptowaluty. Jeśli więc chcesz kupić kryptowalutę BAT, poniżej przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych opcji płatności.

Kup Basic Attention Token płacąc PayPal

PayPal jest alternatywną platformą płatniczą używaną przez miliony użytkowników na całym świecie.

Na szczęście platforma ta pozwala teraz użytkownikom kupować kryptowaluty, ale opcje są ograniczone, ponieważ nie można po prostu kupić Basic Attention Token z PayPal.

Zamiast tego można skorzystać z depozytów PayPal na kilku giełdach, które akceptują depozyty PayPal, takich jak eToro lub Coinbase. Zalecamy korzystanie z eToro do wpłat PayPal, ponieważ w przeciwieństwie do innych giełd, eToro nie pobiera żadnych opłat za wpłaty.

Kup Basic Attention Token BAT za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Karty, czy to kredytowe, czy debetowe, są niezawodnymi opcjami płatności, zwłaszcza gdy użytkownicy chcą inwestować w kryptowaluty. Obie opcje płatności są regularnie dostępne dla większości giełd; jednak platformy, które akceptują karty kredytowe, często dodają dodatkowe opłaty, co sprawia, że finansowanie jest bardziej kosztowne.

Jeśli masz obie karty pod ręką i chcesz zainwestować w Basic Attention Token, powinieneś wiedzieć, że eToro nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za depozyt od płatności kartą kredytową lub debetową.

Jak kupić Basic Attention Token BAT – Szybki przewodnik

Omówiliśmy kluczowe aspekty, dlaczego powinieneś zainwestować w Basic Attention Token, ale nie omówiliśmy, jak to zrobić. Poniższy poradnik pokazuje, jak w kilku prostych krokach kupić Basic Attention Token na eToro.

Krok 1 – Otwórz konto eToro

Zarejestruj się na eToro, wchodząc na stronę internetową i klikając przycisk „Dołącz teraz”. Wypełnij swoje dane, podając nazwę użytkownika, wpisując swój adres e-mail i tworząc hasło.

Na razie nie musisz podawać swoich danych osobowych. Jeśli dobrze czujesz się w mediach społecznościowych, eToro umożliwia rejestrację za pomocą Facebooka lub Google. Kliknij „Załóż konto”.

Zarejestruj się na eToro

Krok 2 – Weryfikacja

Ponieważ eToro jest regulowane w najlepszych jurysdykcjach, organy regulacyjne wymagają, aby platformy wymiany walut przeprowadzały weryfikację KYC każdego nowego klienta.

Najpierw prześlij zdjęcie swojego paszportu lub dowodu osobistego i przedstaw dowód adresu, przesyłając wyciąg z konta bankowego lub list podatkowy. Upewnij się, że Twoje imię i nazwisko oraz adres są widoczne. Po przesłaniu obu dokumentów wybierz opcję „Weryfikuj”.

Krok 3 – Wpłata środków

Naciśnij przycisk „Wpłata”, aby dodać środki i rozpocząć handel. Najpierw wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić. Następnie wybierz preferowaną metodę wpłaty. eToro ma niższy próg wpłaty i pozwala użytkownikom na wpłaty już od 10 USD. Na koniec wybierz „Zasil konto”, aby sfinalizować wpłatę.

Krok 4 – Wyszukaj BAT

Wpisz BAT w pasku wyszukiwania platformy, a następnie kliknij „Handluj”, aby otworzyć ekran transakcyjny.

Krok 5 – Kup BAT

Teraz jesteś bliżej zakupu BAT niż kiedykolwiek. W głównym polu dodaj kwotę kapitału, którą chcesz przeznaczyć na inwestycję w BAT i naciśnij „Deposit Now”.

Inwestuj na eToro

Podsumowanie

Celem tego przewodnika było przedstawienie Basic Attention Token w taki sposób, aby każdy inwestor mógł podjąć przemyślaną decyzję inwestycyjną. Szczegółowo opisaliśmy przypadki użycia platformy, jak pasuje ona do globalnego rynku oraz która giełda jest odpowiednia dla początkujących traderów.

Jeśli jesteś przekonany o wartości Basic Attention Token i jesteś gotowy do inwestowania w kryptowalutę BAT, możesz zarejestrować się na eToro i skorzystać z opcji copytrade profesjonalnych traderów podczas inwestowania w Basic Attention Token.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $132

Ucząc się o kryptowalutach

Nasza ocena 5.0

Zacznij zarabiać

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się