Recenzja platformy Aqru

Jeśli szukasz najlepszej platformy kryptowalut, która umożliwia zarabianie na odsetkach od Bitcoinów, Ethereum i szeregu stablecoinów – Aqru jest warte rozważenia.

Mówiąc prościej, ta przyjazna dla użytkownika platforma pozwala Ci zarabiać do 12% w skali roku na Twoich bezczynnych kryptowalutach bez żadnych opłat.

W tej recenzji Aqru, badamy wszystko, co warto wiedzieć o tym dostawcy – takie jak obsługiwane kryptowaluty, zyski, opłaty i więcej.

Czym jest platforma Aqru?

W skrócie, Aqru oferuje pewnego rodzaju usługę konta oszczędnościowego w kryptowalutach, która umożliwia zarabianie odsetek od nieaktywnych kryptowalut, które aktualnie posiadasz. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować konto u dostawcy i zdeponować tokeny, od których chcesz uzyskać odsetki. Aqru obsługuje w tym celu Bitcoin i Ethereum – w obu przypadkach stopa APY wynosi 7%.

Do platformy Aqru możesz również wpłacać stablecoiny – w tym Tether, USD Coin i DAI. Stabilne monety nie tylko zmniejszają ryzyko zmienności, ale Aqru wypłaci Ci bardzo konkurencyjną stopę zwrotu APY w wysokości 12%. W przeciwieństwie do innych kont kryptowalutowych w tej przestrzeni, Aqru nie wymaga, abyś blokował swoje kryptowaluty.

zarabiaj na Aqru

Wręcz przeciwnie, wszystkie obsługiwane konta oszczędnościowe są elastyczne. Gwarantuje to, że w każdej chwili możesz wypłacić pieniądze z konta Aqru z powrotem do swojego prywatnego portfela. Aqru jest również popularny wśród inwestorów, którzy szukają wysokich odsetek APY na swoich oszczędnościach w walutach fiat.

Dzieje się tak, ponieważ Aqru pozwala na wpłacanie USD, EUR lub GBP za pomocą karty debetowej/kredytowej lub przelewu bankowego. Następnie możesz zamienić swój depozyt w walucie fiat na jeden z pięciu obsługiwanych tokenów cyfrowych, aby zacząć zarabiać odsetki. Jak wynika z niniejszej recenzji Aqru, żadne opłaty nie są pobierane od odsetek APY oferowanych na tej platformie.

Zarejestruj się na AQRU

Co oferuje platforma AQRU

Zamiast oferować szeroki wachlarz usług kryptowalutowych, Aqru zdecydował się pozostać przy tym, co robi najlepiej. Mamy na myśli to, że Aqru oferuje tylko jedną usługę – swoje konto oszczędnościowe kryptowalut.

Jak wspomniano powyżej, możesz wpłacić tokeny kryptowalutowe lub pieniądze fiat na swoje konto Aqru i od razu zacząć zarabiać odsetki. Co więcej, wszystkie konta posiadają elastyczne warunki wypłaty.

Kolejną ważną rzeczą, którą należy zauważyć, jest to, że w naszej recenzji Aqru odkryliśmy, że platforma rozdziela Twoje płatności odsetkowe każdego dnia i możesz śledzić to na zasadzie sekunda po sekundzie.

Oznacza to, że możesz reinwestować swoje dywidendy z powrotem na konto oszczędnościowe Aqru, aby skorzystać ze wzrostu złożonego.

Obsługiwane kryptowaluty na AQRU

W sumie Aqru oferuje konta kryptowalutowe z odsetkami dla pięciu kryptowalut, których listę znajdziesz poniżej:

Bitcoin
Ethereum
USD Coin
Tether
DAI

Oczywiste jest, że Aqru prawdopodobnie doda wsparcie dla dodatkowych kryptowalut w najbliższej przyszłości.

Jakie odsetki oferuje Aqru

Wybierając najlepszego dostawcę oprocentowania kryptowalut dla swoich potrzeb, ważne jest, aby poznać i zrozumieć odpowiednie warunki.

Na pierwszym miejscu znajduje się wysokość odsetek, które zostaną Ci wypłacone, oraz to, czy obowiązują jakiekolwiek ograniczenia. W przypadku Aqru, zarobisz 7% po prostu za wpłatę Bitcoin lub Ethereum na swoje konto.

Możesz też zarobić 7% na wyżej wymienionych kryptowalutach, dokonując płatności kartą debetową/kredytową lub przelewem bankowym, a następnie zamieniając gotówkę na wybraną przez siebie kryptowalute.

Inną opcją jest wpłata na konto stablecoin, co daje jeszcze wyższe oprocentowanie – 12%. Jak wspomniano, jest to rozwiązanie odpowiednie dla osób poszukujących dochodu, które nie chcą zmienności, z jaką wiążą się tradycyjne kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum.

7% Bitcoin
7% Ethereum
12% USD Coin
12% Tether
12% DAI

Zarejestruj się na AQRU

Limity oprocentowania Aqru

Nasz przegląd Aqru był nieco zaskakujący, gdy dowiedzieliśmy się, że dostawca nie wprowadza żadnych limitów na swoją główną stopę procentową. Jest to coś, co ma większość dostawców oferujących odseteki od kryptowalut.

Na przykład, Binance reklamował główną stopę APY w wysokości 5% na Bitcoin z elastycznymi wypłatami. Jednak, gdy przeczytasz regulamin dokładnie, jest to oferowane tylko na pierwszych 0,01 BTC. Następnie stawka jest obniżana do 0,8% – co stanowi istotną różnicę.

Tak samo jest w przypadku BlockFi, który oferuje 4% odsetek od Bitcoinów, ale tylko do pierwszych 0,01%. Po tym czasie APY zostaje obniżone do 1%.

Jednak w przypadku Aqru możesz wpłacić tyle, ile chcesz, a nadal będziesz miał takie samo oprocentowanie – 7% na Bitcoin/Ethereum i 12% na stablecoinach.

Brak wymogu stakowania

Kolejną rzeczą, której wymaga wielu dostawców kont oszczędnościowych w kryptowalutach, jest stakowanie ich rodzimych tokenów cyfrowych, aby uzyskać najwyższe możliwe oprocentowanie.

Na przykład, Nexo oferuje APY w wysokości do 8% na Bitcoin – co na pierwszy rzut oka wygląda bardzo atrakcyjnie. Jednakże, możesz uzyskać tę stopę 8% tylko wtedy, gdy postawisz na platformie natywny token NEXO. Jeśli tego nie zrobisz, APY zostanie obniżona do 6%.

zarabiaj pasywnie na AQRU

Nasza recenzja Aqru wykazała, że platforma nie posiada własnej waluty cyfrowej i w związku z tym nie ma wymogu stawiania jakichkolwiek tokenów, aby uzyskać najwyższą możliwą stopę procentową.

W rzeczywistości nie ma żadnych różnic w oprocentowaniu Aqru – więc zawsze wiesz dokładnie, co otrzymujesz, korzystając z tego dostawcy.

Częstotliwość wypłat na Aqru

W tej recenzji Aqru stwierdzono, że platforma wypłaca odsetki każdego dnia. Jest to dobra wiadomość dla tych z Was, którzy chcą zbudować długoterminowe portfolio, skupiając się na wzroście złożonym.

W końcu możesz reinwestować swoje płatności odsetkowe z powrotem na konto Aqru, aby szybciej powiększać swój kapitał.

Płatności na platformie Aqru

Po pierwsze i najważniejsze, w naszej recenzji Aqru stwierdziliśmy, że platforma pozwala na wpłacanie środków za pomocą kryptowalut lub fiatów.

Na przykład, jeśli obecnie posiadasz Ethereum i chcesz zarobić na odsetkach od swoich bezczynnych tokenów, wystarczy, że przelejesz ETH do Aqru. Proces ten nie różni się od wpłaty na giełdę kryptowalut.

Alternatywnie, jeśli podobają Ci się oprocentowanie APY oferowane przez Aqru, ale nie posiadasz obecnie obsługiwanej kryptowaluty, możesz dokonać depozytu za pomocą karty debetowej/kredytowej lub przelewu bankowego.

W ten sposób możesz zamienić swoje środki na wspieraną kryptowalutę, aby zacząć zarabiać odsetki.

Jeśli chodzi o wypłatę, wspomnieliśmy wcześniej, że możesz to zrobić w dowolnym momencie. Masz jednak możliwość dokonania wypłaty w kryptowalutach lub w fiatach.

Dzięki temu cały proces inwestycyjny jest prosty, ponieważ nie musisz korzystać z giełdy kryptowalut, aby wypłacić swoją walutę cyfrową.

Jak Aqru wypłaca tak wysokie odsetki?

Przed wyborem platformy w celu uzyskania odsetek należy ocenić, w jaki sposób dany dostawca jest w stanie finansowo pokryć swoje płatności.

W końcu waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum, same w sobie nie generują odsetek.

Nasza recenzja Aqru wykazała, że dostawca wykorzystuje Twoje depozyty kryptowalutowe do oferowania pożyczek zarówno dla kredytobiorców detalicznych, jak i instytucjonalnych. Oprócz tego Aqru wykorzystuje również depozyty klientów do zapewnienia płynności zdecentralizowanym giełdom.

jak zarabia AQRU

W instytucjach pożyczkowych Aqru nalicza się wyższą APR niż odsetki. W ten sposób nie tylko pokrywasz swoje płatności, ale także pozwalasz Aqru na osiągnięcie zysku po drodze.

Opłaty na Aqru

Jeśli chodzi o opłaty Aqru, nasz przegląd wykazał, że dostawca jest bardzo konkurencyjny w tym dziale. W rzeczywistości, nie zapłacisz żadnych opłat za rejestrację, ani za prowadzenie konta.

Ponadto, jak wspomnieliśmy wcześniej, APY, które są Ci oferowane, nie są w żaden sposób rozwodnione. Dzieje się tak, ponieważ Aqru zarabia pieniądze, pobierając wyższe APR od swoich pożyczkobiorców.

Jedyna opłata, jaką pobiera Aqru, dotyczy wypłat kryptowalut. Opłata ta wynosi 20 USD za każdą wypłatę w kryptowalucie, która jest wypłacana. Wypłaty w walutach fiat nie są obciążone żadnymi opłatami.

Doświadczenie użytkownika platformy Aqru

Jedną z największych zalet wyboru Aqru dla Twoich potrzeb związanych z interesami kryptowalutowymi jest to, że platforma jest niezwykle przyjazna dla użytkownika. Stwierdziliśmy, że proces rejestracji konta i przesyłania identyfikatora jest szybki i prosty.

Dokonanie wpłaty na konto jest również proste. Po wybraniu odpowiedniego dla swoich potrzeb konta Aqru z odsetkami od kryptowalut i dokonaniu wymaganego depozytu, nie pozostaje Ci nic więcej do zrobienia.

Dopóki masz kryptowaluty na swoim koncie Aqru, odsetki będą wypłacane każdego dnia. Podoba nam się również to, że możesz śledzić swoje zarobki sekunda po sekundzie, po prostu logując się na swoje konto.

W naszej recenzji Aqru poświęciliśmy również trochę czasu na zbadanie aplikacji mobilnej dostawcy – która jest dostępna do pobrania za darmo zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Jest ona przydatna do śledzenia płatności odsetkowych oraz dokonywania wpłat i wypłat w czasie rzeczywistym.

Zarejestruj się na AQRU

Narzędzia i funkcje platformy Aqru

Aqru oferuje podstawowe usługi, ponieważ jego jedynym produktem są kryptowalutowe konta oszczędnościowe. W przeciwieństwie do innych platform w tej przestrzeni,

Aqru nie daje Ci dostępu do pożyczek kryptowalutowych ani narzędzi daytradingowych. Zamiast tego, głównym powodem korzystania z Aqru jest generowanie konkurencyjnego oprocentowania na Twoich bezczynnych kryptowalutach.

Obsługa klienta Aqru

Jeśli chcesz porozmawiać z pracownikiem działu obsługi klienta, możesz skontaktować się z Aqru na kilka sposobów. Prawdopodobnie najłatwiejszą opcją jest czat na żywo, który umożliwia rozmowę z agentem w czasie rzeczywistym.

Możesz również wypełnić formularz pomocy technicznej lub wysłać wiadomość e-mail na adres help@aqru.io.

Jak zarabiać odsetki od  kryptowalut na Aqru

Jeśli podoba Ci się możliwość zarabiania nawet do 12% odsetek na swoich bezczynnych walutach cyfrowych, ale potrzebujesz wskazówek, jak zacząć, pokażemy Ci, jak skonfigurować Aqru w mniej niż 10 minut.

Krok 1: Zarejestruj konto

Zanim będziesz mógł zarabiać na odsetkach od Bitcoinów i innych obsługiwanych tokenów cyfrowych, musisz najpierw otworzyć konto w Aqru. Aby to zrobić, musisz kliknąć na przycisk „Zarejestruj się” i podać swój adres e-mail oraz preferowaną walutę fiat.

zarejestruj się na AQRU

Będziesz musiał również utworzyć silne hasło, a po przeczytaniu i zaakceptowaniu warunków kliknij przycisk „Create Account”.

Zarejestruj się na AQRU

Krok 2: Zweryfikuj tożsamość

Następnym krokiem jest weryfikacja Twojego nowo utworzonego konta Aqru. Jest to prosty proces, który będzie wymagał kopii Twojego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd. Może to być paszport lub prawo jazdy.

Aqru zazwyczaj będzie w stanie zweryfikować Twój dokument w ciągu kilku minut. Otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem, że proces ten został zakończony.

Krok 3: Wpłata kryptowalut lub pieniędzy fiat

Aby móc zacząć zarabiać odsetki, musisz wpłacić na swoje konto pewne środki. W tym zakresie masz dwie opcje.

Po pierwsze, jeśli posiadasz już obsługiwaną kryptowalute – może to być Bitcoin, Ethereum, USD Coin, Tether lub DAI – możesz przelać tokeny ze swojego prywatnego portfela. Swój unikalny adres depozytowy znajdziesz na swoim koncie Aqru.

Jeśli nie masz obecnie dostępu do obsługiwanej kryptowaluty, możesz dokonać wpłaty w EUR, GBP lub USD. Obsługiwane metody płatności obejmują karty debetowe/kredytowe oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Krok 4: Zarabianie odsetek od kryptowalut i stablecoinów

Jeśli dokonałeś wpłaty w kryptowalutach lub stablecoinach, nie musisz nic więcej robić. Tokeny zostaną zdeponowane na odpowiednim koncie oszczędnościowym, dzięki czemu od razu zaczniesz zarabiać odsetki.

Jeśli dokonałeś wpłaty w fiatach, musisz zdecydować, na jaki token cyfrowy chcesz zamienić środki. Na przykład, jeśli chcesz zarabiać do 12% rocznie, zdecyduj się na stablecoin.

Werdykt

Ta recenzja Aqru obejmuje wszystkie aspekty oferty tego dostawcy – w zakresie podstawowych parametrów, takich jak obsługiwane kryptowaluty, stopy procentowe, przyjazność dla użytkownika i warunki wypłaty.

Stwierdziliśmy, że ogólnie rzecz biorąc, Aqru jest wart rozważenia, jeśli szukasz możliwości generowania odsetek od swoich nieaktywnych inwestycji w kryptowaluty.

W końcu otrzymasz 7% i 12% odpowiednio od Bitcoin/Ethereum i stablecoins.

Co najważniejsze, możesz wypłacić swoją walutę cyfrową w dowolnym momencie – ponieważ na kontach Aqru nie ma żadnych warunków blokady.

Zarejestruj się na AQRU