Gdzie kupić 1inch

Rynek kryptowalut w ciągu ostatnich kilku lat zyskał na wartości. Obecnie siedząc przy nieco ponad 1 bilion dolarów , rynki kryptowalut okazały się bardzo dochodowymi inwestycjami dla handlowców, którzy wcześnie weszli. Tańszą kryptowalutą, która również doświadczyła monumentalnego wzrostu w ostatnich latach, jest 1inch. Przy obecnej cenie kryptowaluty na poziomie 0,6 USD teraz może być świetny czas na zakup tokena 1inch.

Jeśli nie chcesz przegapić wybuchowego wzrostu rynku kryptowalut, to teraz może być świetny czas na zakup tokena 1inch. W tym artykule omówimy, jak i gdzie kupić 1inch, jego cenę i prognozę cenową. Zabierzemy Cię również przez przewodnik krok po kroku, jak założyć konto u naszego najlepszego brokera kryptowalutowego jakim jest eToro.

Jak kupić 1inch – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj 1inch – Szukaj bezpośrednio, wpisując „1inch ” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w 1inch już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania 1inch w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić 1inch Token

Teraz zamierzamy przyjrzeć się, gdzie kupić token 1inch. Jednym z najważniejszych rozważań, które inwestorzy muszą wykonać przed handlem kryptowalutami, jest to, z którego brokera będą korzystać. Brokerzy służą do łączenia użytkowników z giełdami kryptowalut i występują w różnych kształtach i rozmiarach.

Większość dostawców oferuje również aplikację kryptowalutową i portfel, w którym można bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje kryptowaluty. Każdy z nich szczyci się własnymi unikalnymi cechami, więc nie ma jednego rozmiaru pasującego do wszystkich portfeli. Przy tak wielu opcjach, znalezienie odpowiedniego portfela dla siebie może być dość zniechęcające. Aby zaoszczędzić Ci kłopotu z poszukiwaniem, wybraliśmy nasze cztery najlepsze miejsca, w których można kupić kryptowalutę 1inch.

1. eToro – Najlepszy broker kryptowalutowy do

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie kupić kryptowalute 1inch, polecamy użycie eToro. Jest to jedna z najlepszych giełd dla początkujących, ponieważ ma prosty interfejs, dzięki któremu inwestowanie jest szybkie i łatwe. Jest również dostępny jako aplikacja na smartfony zarówno na IOS, jak i Android, dzięki czemu jest szeroko dostępny dla wszystkich użytkowników. Konta są super łatwe do założenia poprzez odwiedzenie strony internetowej i postępowanie zgodnie z instrukcjami na ekranie.

eToro daje użytkownikom dostęp do ponad 2000 aktywów finansowych, z których 59 to kryptowaluty. Oznacza to, że użytkownicy mogą budować zdywersyfikowane portfele zarówno kryptowalut, jak i akcji. Może to być świetne do zmniejszenia ryzyka. Platforma daje również użytkownikom możliwość handlu za pośrednictwem wirtualnego konta o wartości 100 000 USD, co może być świetne dla początkujących, którzy chcą przetestować strategie handlowe bez ryzykowania prawdziwego kapitału. Kiedy użytkownicy są gotowi do wpłaty prawdziwych pieniędzy, mogą to zrobić z minimalnym depozytem w wysokości 10 dolarów, co jest świetne do wykorzystania, jeśli inwestujesz w budżet.

zakupu kryptowaluty 1inch

Dwie cechy, które naprawdę odróżniają eToro od konkurencji to handel społecznościowy i copy trading. Social trading pozwala użytkownikom eToro dzielić się spostrzeżeniami z 30 milionami innych użytkowników w ponad 140 krajach. Te wskazówki mają formę postów, więc mogą obejmować zarówno opinie, jak i wiadomości. Popularne posty często pochodzą od najlepszych inwestorów, więc warto mieć oko na stronę główną social investing.

Copy trading to kolejna fajna funkcja, do której użytkownicy zyskują dostęp dzięki eToro. Pozwala ona użytkownikom na bezpośrednie kopiowanie portfeli innych użytkowników eToro na ich konta. Portfele te mogą być filtrowane pod kątem ryzyka, zwrotu i alokacji aktywów. Użytkownicy powinni mieć świadomość, że istnieje minimalny depozyt w wysokości 200 USD wymagany do wykonania funkcji copy trader.

Jeśli chodzi o opłaty, eToro jest świetną opcją. Pobiera zerową prowizję od wszystkich nielewarowanych transakcji giełdowych i tylko 1% od transakcji kryptowalutowych. Zamiast pobierania prowizji, eToro zarabia na stałych spreadach, które pobiera na wszystkich transakcjach. Jedyne opłaty, o których inwestorzy powinni wiedzieć, to opłata za wycofanie 5 USD i opłata za brak aktywności 10 USD. Ta opłata zostanie pobrana, jeśli konta pozostaną nietknięte przez ponad 12 miesięcy.

kup 1inch na etoro

eToro szczyci się również jednymi z najwyższych protokołów bezpieczeństwa dla swojego portfela. Na przykład, ma nieblokowalny klucz kryptograficzny, więc użytkownicy nie mogą zostać zablokowani z kont. Istnieje również wiele środków blockchain wbudowanych w portfel, więc użytkownicy mogą być pewni, że ich kryptowaluty będą bezpieczne. Platforma jest regulowana przez FCA. Oznacza to, że wszystkie fundusze są chronione przez FSCS Scheme, który działa jako ubezpieczenie depozytów na koncie.

Jeśli jesteś chętny do założenia konta eToro i inwestowania w 1inch, to odwiedź stronę internetową. Stąd możesz założyć swoje konto, dodać swoje fundusze i rozpocząć handel kryptowalutami.

Kup 1inch na eToro

2. Crypto.com – Popularna giełda kryptowalut, z którą można kupić 1inch.

Naszą drugą najlepszą giełdą kryptowalutową do inwestowania w token 1inch z jest Crypto.com. Założona w 2016 roku, wzrosła do oszałamiającej liczby 10 milionów użytkowników. Podobnie jak eToro, jest to świetny wybór dla początkujących inwestorów, ponieważ ma bardzo łatwy w użyciu interfejs. Jednak inwestorzy, którzy chcą przeprowadzić więcej analizy technicznej na kryptowalutach, mogą uznać, że Crypto.com ma braki w tym dziale.

Istnieje ponad 250 kryptowalut dostępnych na platformie, co jest świetnym punktem do rozważenia, jeśli użytkownicy chcą budować mocno zdywersyfikowane portfele. Jest również dostępny na IOS i Android.

Crypto.com ma również wiele najnowocześniejszych protokołów bezpieczeństwa blockchain wbudowanych w swoje portfele. Jest to świetne rozwiązanie dla dodatkowych poziomów bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy użytkownicy się zalogują, będą musieli potwierdzić swoje logowanie na osobnym urządzeniu (uwierzytelnianie wielopoziomowe). Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ chroni konta przed włamaniami lub oszustwami.

Pod względem opłat, Crypto.com jest również świetną opcją. Każda opłata jest oparta na wielkości transakcji i stąd różnią się one z każdym handlem. Jeśli użytkownicy handlują mniej niż $ 25k miesięcznie, to powinni spodziewać się, że zapłacą około 0,4% w opłatach. Wraz ze wzrostem wolumenu handlu, opłaty spadają, co jest świetnym punktem do rozważenia, jeśli planujesz handlować dużymi ilościami kryptowalut każdego miesiąca.

kup 1inch na crypto.com

Cechą wartą wspomnienia o Crypto.com jest fakt, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do fizycznej karty Crypto.com Visa. Karta ta może być następnie wykorzystana w wybranych punktach sprzedaży detalicznej do zakupu przedmiotów. Najlepszą częścią tego jest to, że kiedy zakupy są dokonywane za pomocą karty, użytkownicy mogą zarobić cashback, który zostanie wypłacony bezpośrednio na ich konto Crypto.com w formie kryptowalut.

Aby założyć konto Crypto.com, wystarczy odwiedzić stronę internetową lub aplikację na smartfony. Stąd postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i wprowadź niektóre informacje osobiste. Następnie możesz kupić token 1inch do swojego portfela.

Kup 1inch na Crypto.com

3. Coinbase – Zaufana giełda kryptowalut do inwestowania w 1inch z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Nasz trzeci wybór brokera, aby kupić kryptowalute 1inch. Jest to jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, która może pochwalić się ponad 70 milionami użytkowników. Jest również szeroko dostępna zarówno na IOS, jak i Androida, co jest świetnym punktem do rozważenia. Sama platforma ma dość prosty interfejs, więc jest świetna do wykorzystania przez początkujących inwestorów.

Warto zauważyć, że aplikacja jest ubezpieczona od kryptowalut, więc twoje fundusze będą chronione w przypadku jakiegokolwiek hakowania lub oszustwa. Ponadto minimalna kwota, którą użytkownicy mogą handlować, wynosi tylko 2 USD, co jest świetnym punktem do rozważenia, jeśli chcesz kapać małe fundusze do swojego portfela.

Opłaty Coinbase różnią się w zależności od transakcji. Pobiera płaski spread 0,5% po obu stronach handlu oprócz prowizji pobieranej przy każdym handlu. Transakcje o wartości 10 dolarów lub mniej mogą spodziewać się opłaty w wysokości 0,99 dolarów, podczas gdy transakcje o wartości ponad 50 dolarów mogą spodziewać się opłaty w wysokości 2,99 dolarów. Oprócz tych kosztów, istnieją również znaczące koszty depozytu.

Kup 1inch na coinbase

Podczas gdy layout Coinbase jest prosty, inwestorzy mogą zapłacić dodatkowo, aby uzyskać dostęp do funkcji Coinbase Pro. Pozwala to na bardziej techniczną analizę wykresów, która może być świetna do przewidywania przyszłych ruchów cenowych i porównywania par kryptowalut. Inną fajną funkcją, którą oferuje Coinbase, jest Coinbase Earn. Ten model „zarabiaj, gdy się uczysz” pozwala użytkownikom zarabiać kryptowaluty poprzez oglądanie i wypełnianie filmów online i testów.

Aby rozpocząć korzystanie z konta Coinbase, odwiedź stronę internetową i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Kup 1inch na Coinbase

4. Binance – Najwyżej oceniana giełda kryptowalut z wysokim poziomem płynności

Czwarte i ostatnie najlepsze miejsce do zakupu 1inch to Binance. Binance jest największą giełdą kryptowalut na świecie i ma ponad 500 par kryptowalutowych dla inwestorów do wyboru. Czynnikiem różnicującym Binance jest to, że pozwala inwestorom przełączać się między trybem prostym i zaawansowanym. Prosty układ jest świetny dla użytkowników, którzy chcą tylko sprawdzić postępy swojego portfela bez żadnych dodatkowych funkcji. Zaawansowany układ pozwala użytkownikom zagłębić się w metryki ich portfeli i przeprowadzić więcej analiz technicznych. To może być świetne dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Innym świetnym punktem Binance jest to, że daje inwestorom dostęp do wielu edukacyjnych filmów. Mogą one być świetne do nauczania początkujących inwestorów podstaw rynków i jak inwestować dla wzrostu. Jeśli jesteś początkującym inwestorem korzystającym z Binance, to może to być świetny pomysł, aby przejrzeć te filmy przed zainwestowaniem prawdziwego kapitału.

Binance niedawno otworzył również rynek NFT. Użytkownicy mogą użyć kryptowaluty BNB do zakupu NFT i dodania ich do swoich kont. Rynek NFT ma od 2020 roku niezwykle wysoki wzrost, a zatem może to być świetny sposób na dodanie dodatkowego dochodu do portfela. To naprawdę odróżnia Binance od innych brokerów.

kup 1inch na binance

Jeśli chodzi o opłaty, Binance pobiera 0,5% w prowizjach za handel. Inwestorzy powinni być również świadomi, że 4,5% opłata zostanie poniesiona, jeśli inwestorzy używają karty kredytowej do wpłaty środków. Binance znalazł się również pod ostrzałem organów regulacyjnych w odniesieniu do jego bezpieczeństwa. W konsekwencji, nie jest on dostępny na całym świecie.

Aby założyć konto Binance, odwiedź stronę internetową lub aplikację na smartfony, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Po założeniu konta, Binance da Ci klucz bezpieczeństwa, który należy zapamiętać, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał przełączyć urządzenia. Ponadto użytkownicy muszą przejść kontrolę tożsamości przy każdym logowaniu, co wiąże się z przejściem prostej łamigłówki. Pomaga to chronić przed oszustwami.

Kup 1inch na Binance

Czym jest 1inch?

1inch to token Ethereum, który zasila system 1inch. 1inch to zdecentralizowana giełda, która ma na celu zwiększenie doświadczenia użytkowników poprzez znalezienie najbardziej wydajnych tras wymiany w ramach wiodących zdecentralizowanych giełd. Ideą tego jest to, że zaoszczędzi pieniądze użytkowników poprzez znalezienie najlepszych cen i najszybszych prędkości transakcji. Umożliwia również użytkownikom transakcje krypto bez pośrednika, przy czym wszystkie transakcje są przechowywane na blockchainie Ethereum.

CZYM JEST 1INCH

Istnieją trzy protokoły, które są używane w celu osiągnięcia szybkich i bezpiecznych operacji przez 1inch. Protokół Agregacji wykorzystuje V3 Smart Contract w celu pozyskania płynności z różnych giełd, aby uzyskać najtańsze i najlepsze stawki. Protokół Liquidity wykorzystuje wcześniej istniejące pule płynności i działa jako zautomatyzowany animator rynku, aby wykorzystać te pule do realizacji transakcji. Wreszcie, protokół Limit Order działa jako elastyczne zlecenie limitu, stop loss i menedżer aukcji. Nie ma opłat, a ceny opierają się na warunkach popytu i podaży.

Czy 1inch to dobra inwestycja?

Udział w obszarze kryptowalut DeFi

Zarówno przestrzeń zdecentralizowanych finansów, jak i szerszy rynek kryptowalut rosną w bardzo szybkim tempie. Szersze instytucjonalne i biznesowe wykorzystanie kryptowalut zaczyna być uświadamiane, a pierwsi inwestorzy w tej przestrzeni prawdopodobnie zostaną nagrodzeni w dłuższej perspektywie. Inwestycja w 1inch działa jak zdobycie bezpośredniego udziału w tym sektorze i dlatego może okazać się opłacalną inwestycją.

Korzyści dla posiadaczy

Posiadając token 1inch, zyskujesz dostęp do wielu korzyści. Po pierwsze, posiadacze mogą brać udział w głosowaniach dotyczących zarządzania i zdobywać za to nagrody. Istnieją również różne działania motywacyjne, w których użytkownicy mogą uczestniczyć, co pozwala im generować więcej tokena. Dlatego też, posiadając token 1inch, faktycznie zapewniasz sobie możliwość generowania większej ilości kryptowalut do swojego portfela.

Ekspansja

Platforma 1inch ma wiele planów ekspansji, które są bardzo ekscytujące. Na przykład właśnie zakończyła rundę finansowania Series B, w której zebrała 175 milionów dolarów. Pierwotnie planowana kwota wynosiła 70 milionów dolarów, ale cel został podniesiony po zwiększeniu zaufania inwestorów do projektu. Celem tego zbierania funduszy jest rozszerzenie produktów w celu obsługi klientów instytucjonalnych, na przykład funduszy hedgingowych i banków. Planuje również uzyskać licencję w Wielkiej Brytanii i Europie. Jest to ogromny ruch ze strony deweloperów i taki, który może doprowadzić do gwałtownego wzrostu ceny 1inch, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jak kupić 1inch – sprawdzone sposoby

Zanim kupisz kryptowalute 1inch, musisz wpłacić środki na swoje konto. Wszystkie giełdy, które sprawdziliśmy, akceptują wiele metod płatności, co jest świetnym punktem do rozważenia. Dwa z najbardziej popularnych sposobów dodawania funduszy to e-portfel, taki jak PayPal, lub karta kredytowa/debetowa. Przyjrzyjmy się szybko, jak kupić token 1inch za pomocą każdego z nich.

Kup 1inch za pomocą PayPal

Aby korzystać z PayPal, użytkownicy będą musieli założyć konto PayPal i albo dodać do niego środki, albo połączyć je ze swoim kontem bankowym. Po wykonaniu tego kroku, użytkownicy mogą po prostu wybrać opcję płatności PayPal podczas dodawania środków do swojego konta brokerskiego i zostaną one pobrane za pośrednictwem PayPal.

Kup 1inch za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Korzystanie z karty kredytowej/debetowej jest prawdopodobnie łatwiejsze niż konto PayPal, ponieważ jest bardziej bezpośrednie i nie wymaga zakładania/połączenia żadnych innych kont. Aby kupić 1inch tą metodą, wystarczy połączyć swoje konto bankowe z brokerem. Inwestorzy powinni być świadomi, że czasami istnieją wyższe opłaty za depozyty kartą kredytową u niektórych brokerów.

Najlepszy portfel 1inch

Użytkownicy muszą mieć portfel, aby kupować i sprzedawać swoje kryptowaluty. Działa również jako miejsce, w którym ich kryptowaluta może być bezpiecznie przechowywana i chroniona przed oszustwami. Istnieje wiele portfeli kryptowalutowych tam wszystkich chwaląc się różnymi opłatami i funkcjami. Naszym zdaniem, najlepszym portfelem kryptowalutowym jest portfel eToro. Jest on regulowany przez FCA, bardzo bezpieczny i pozwala użytkownikom na posiadanie szerokiej gamy różnych kryptowalut. Pobiera również niską prowizję za transakcję w wysokości zaledwie 1%.

Jak kupić 1inch – poradnik

Przyjrzyjmy się teraz krok po kroku, jak możesz stworzyć konto eToro i kupić 1inch do swojego portfela.

Krok 1: Utworzenie rachunku eToro

Pierwszym krokiem jest utworzenie konta eToro. Możesz to zrobić szybko i łatwo, odwiedzając stronę eToro i postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Na tym etapie będziesz musiał wprowadzić kilka podstawowych danych osobowych.

Krok 2: Weryfikacja nowego rachunku

Teraz, gdy utworzyłeś konto, musisz je zweryfikować przed dodaniem środków. Aby to zrobić, będziesz musiał dostarczyć eToro kilka ważnych dokumentów tożsamości. Może to być prawo jazdy i ostatni rachunek za media (dowód adresu). eToro postara się zweryfikować je w ciągu kilku minut.

Krok 3: Wpłata środków

Teraz, gdy masz już zweryfikowane konto, możesz wpłacić swoje środki. eToro akceptuje wiele metod płatności, w tym kartę debetową/kredytową, przelew bankowy, PayPal i Skrill. Minimalny depozyt w wysokości 10$ musi być spełniony, aby dodać fundusze.

Krok 4: Kup 1inch

Teraz, gdy Twoje fundusze zostały dodane, możesz poszukać 1inch używając paska wyszukiwania eToro. Gdy już ją znajdziesz, kliknij przycisk „Trade” i wypełnij formularz zamówienia. Wykonaj transakcję, aby dodać ją do swojego konta.

Jak sprzedać 1inch

Miejmy nadzieję, że po jakimś czasie inwestycja w 1inch stanie się rentowna i będziesz mógł zacząć czerpać korzyści. Jeśli chcesz sprzedać swoją pozycję 1inch, wykonaj poniższe kroki.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto eToro

Wejdź na stronę eToro i zaloguj się na swoje konto używając naszej nazwy użytkownika i hasła.

Krok 2: Przejdź do swojego portfolio.

Kliknij na przycisk „portfolio” po lewej stronie ekranu, aby otworzyć swoje portfolio. To pokaże Ci Twoje otwarte pozycje i wartość kapitału.

Krok 3: Kliknij na swoją pozycję 1inch

Wybierz swoją pozycję 1inch i kliknij przycisk „sprzedaj”, aby wyjść z tej pozycji. Spowoduje to sprzedaż kryptowaluty i aktualnej ceny oraz zablokowanie zysków w portfelu. Te środki mogą być wycofane w dowolnym momencie, jeśli użytkownik chce zbanować zysk na dobre.

Kup 1inch na eToro

Wniosek

Rynek kryptowalut i przestrzeń DeFi rosną w ogromnym tempie. 1inch token jest ulokowany na czele tej trajektorii rynkowej, a zatem może być świetną inwestycją dla długoterminowego wzrostu.

Jeśli użytkownicy są zainteresowani zakupem 1inch, zalecamy zrobienie tego za pośrednictwem eToro. Oferuje on łatwy w użyciu, regulowany przez FCA, multi-asset i wysoce bezpieczny portfel kryptowalutowy. Ponadto platforma oferuje ponad 30 kryptowalut i pobiera tylko 1% prowizji za handel kryptowalutami. Kliknij powyższy link, aby rozpocząć.

FAQ – przy zakupie tokenów 1inch

Będąc tak popularną kryptowalutą, 1inch jest dostępny u większości brokerów detalicznych. Polecamy korzystanie z eToro ze względu na wysokie bezpieczeństwo i tanie opłaty.

Tak, Coinbase obsługuje kryptowaluty 1inch. Jednak Coinbase ma znacznie wyższe opłaty niż wiele innych platform, więc użytkownicy powinni być tego świadomi.

Wielu analityków uważa, że ze względu na użyteczność 1inch w świecie rzeczywistym DeFi, może on być doskonałą inwestycją dla długoterminowego wzrostu. Jednak rynek kryptowalut jest bardzo zmienny, a wysokie zwroty nie są gwarantowane.

Tak. eToro umieściło 1 inch na liście w 2021 roku.

Tak. 1 inch jest dostępny na Coinbase.

Tak. Binance umieścił 1 inch na liście w 2020 roku

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się