Gdzie kupić kryptowalute 1inch

W ciągu ostatnich kilku lat rynek kryptowalut zyskał na wartości. Obecnie rynek kryptowalut jest wyceniany na nieco ponad 2 biliony dolarów i okazał się bardzo dochodową inwestycją dla traderów, którzy wcześnie weszli na rynek. Tańszą monetą, która również doświadczyła monumentalnego wzrostu w ostatnich latach, jest 1inch. Przy obecnej cenie kryptowaluty, teraz może być świetny czas na zakup tokena 1inch.

Jeśli nie chcesz przegapić gwałtownego wzrostu rynku kryptowalut, to teraz może być świetny czas na zakup tokena 1inch. W tym artykule omówimy, jak i gdzie kupić 1inch, jego cenę oraz przewidywania dotyczące ceny.

Zapoznamy Cię również z przewodnikiem krok po kroku, jak założyć konto u naszego najlepszego brokera kryptowalutowego eToro.

Jak w mniej niz  – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

eToro to najlepsze miejsce do kupowania kryptowalut pod względem opłat, regulacji SEC i niskich kwot minimalnych. Otwórz konto w eToro, aby rozpocząć proces.

💳 Krok 2: Zdeponuj środki

Gdy wpłacasz USD na eToro, nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z kart debetowych/kredytowych, e-portfeli lub przelewów bankowych. Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 10 USD.

🔎 Krok 3: Wyszukaj kryptowalutę

eToro obsługuje ponad 40 aktywów kryptowalutowych. Możesz użyć paska wyszukiwania na górze strony, aby znaleźć kryptowalutę, którą chcesz kupić.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Na koniec – w polu „Kwota” musisz określić wielkość swojej inwestycji w kryptowaluty, zanim klikniesz na „Trade”.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania kryptowalut w bardziej szczegółowy sposób.