binance-usd
BUSD/USD
$1.00
0.100%24H
uniswap
UNI/USD
$5.12
1.56%24H

Dzisiejsze ceny tokenów Etherium ERC20 według kapitalizacji rynkowej

  • Kapitalizacja Rynkowa: zł5,101.86 B
  • 24h Vol: zł171.11 B
  • BTC Dominacja:44.62%

# Waluta CenaOstatnie 24H Kapitalizacja RynkowaWolumen24HPodaż ObiegowaOstatnie (7D).

Tokeny ERC-20 to tokeny, które są emitowane na blockchainie Ethereum. ERC-20 jest najpopularniejszym standardem dla tokenów zamiennych na Ethereum. Tokeny zamienne to tokeny, w których poszczególne jednostki są ze sobą wymienne. Innymi słowy, jeśli Alice wyśle 1 MKR do Boba, a następnie otrzyma 1 MKR od George’a, będzie w takiej samej sytuacji jak wcześniej. Przykładami tokenów ERC-20 są MKR, UNI, AAVE i GRT.

Używając standardu ERC-20 przy wprowadzaniu swoich tokenów, deweloperzy zapewniają, że ich tokeny są obsługiwane przez portfele i mogą łatwo współdziałać z resztą ekosystemu Ethereum. ERC-20 został pierwotnie zaproponowany pod koniec 2015 roku i implementuje podstawową funkcjonalność wymaganą przez tokeny, taką jak możliwość dokonywania transakcji między kontami oraz śledzenia sald i podaży.

Możesz kupić tokeny ERC-20 na scentralizowanych giełdach kryptowalutowych, takich jak Binance i Coinbase, lub zdecentralizowanych giełdach, takich jak Uniswap. Jeśli używasz scentralizowanej giełdy, możesz kupić tokeny ERC-20 za walutę fiat (USD, EUR, itp.) lub inne kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum. Jeśli chcesz kupić tokeny ERC-20 na zdecentralizowanych giełdach, będziesz musiał najpierw zdobyć trochę ETH, aby zapłacić za tokeny

Popularna kryptowaluta i system blockchain Ethereum opiera się na wykorzystaniu tokenów, które można kupować, sprzedawać lub nimi handlować. Ethereum zostało uruchomione w 2015 roku i od tego czasu stało się jedną z sił napędowych popularności kryptowalut. W systemie Ethereum tokeny reprezentują różne rodzaje aktywów cyfrowych, takich jak bony, IOU, a nawet rzeczywiste, namacalne przedmioty. Zasadniczo tokeny Ethereum są inteligentnymi kontraktami, które wykorzystują blockchain Ethereum.

Najwięksi wygrani i przegrani kryptowalut ostatnich 24 godzin

Największe wzrosty

Waluta CenaOstatnie24H

Największe spadki

Waluta CenaOstatnie24H