Matt Damon oraz Water.org ogłaszają partnerstwo z Crypto.com

Singapur – 25 października 2021 r.Crypto.com, najszybciej rozwijająca się platforma kryptowalutowa na świecie, nawiązuje współpracę z Mattem Damonem i Water.org, globalną organizacją non-profit, która dostarcza czystą wodę i urządzenia sanitarne dla potrzebujących.

Crypto.com przekaże $1M bezpośredniej darowizny na rzecz organizacji non-profit, aby wesprzeć jej misję, a także uruchomi inicjatywy, aby zachęcić ponad 10M użytkowników na całym świecie do wsparcia tej sprawy.

Razem, Crypto.com i Water.org wierzą, że wszyscy ludzie powinni mieć równy dostęp do platform zmieniających życie zasobów, które wspierają samostanowienie. Dzięki temu wyjątkowemu partnerstwu, użytkownicy kryptowalut na całym świecie mogą przyłączyć się do wspierania tej misji.

Odkąd rozpocząłem pracę z Water.org, moim celem zawsze było pomaganie ludziom w osiągnięciu ich pełnego potencjału ludzkiego poprzez zapewnienie im dostępu do podstawowych zasobów, które tak wielu z nas uważa za oczywiste” – powiedział Matt Damon, współzałożyciel Water.org. „Ponieważ nasze narzędzia finansowe i platformy ewoluują, nie tylko możemy używać ich do czynienia dobra, tak jak robimy to poprzez to partnerstwo, które wspiera darowizny za pośrednictwem kryptowalut, ale cieszę się, że możemy to robić z podobnie myślącym partnerem, który jest zaangażowany w przekształcanie życia poprzez równość i dostęp.”

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy współpracować z Mattem Damonem i Water.org, aby bezpośrednio wesprzeć ich misję, jednocześnie zachęcając użytkowników kryptowalut na całym świecie do przyłączenia się do nas w tym wysiłku. Sukces i prawdziwy potencjał kryptowalut urzeczywistni się tylko wtedy, gdy największa liczba ludzi będzie miała dostęp do narzędzi potrzebnych do pełnej kontroli nad własnym życiem, finansami i przyszłością” – powiedział Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com.”

Crypto.com jest najszybciej rozwijającą się platformą kryptowalutową na świecie. Firma może poszczycić się najpopularniejszą na świecie kartą kryptowalutową, Crypto.com Visa Card, która płynnie łączy tradycyjny świat finansów z kryptowalutami, czyniąc z nich najbezpieczniejszy i najbardziej dostępny dla nowych użytkowników sposób na korzystanie z przyszłości finansów.

Zaangażowanie firmy w mainstreaming kryptowalut wynika z ich przekonania, że kryptowaluta ma potencjał, aby dać ludziom kontrolę nad ich pieniędzmi, danymi i tożsamością w sposób, który naprawdę pozwala na wolność finansową, kontrolę i samostanowienie. Dzięki skupieniu się na budowaniu regulowanej działalności na każdym rynku, na którym działa firma, Crypto.com jest liderem przyspieszającym światowe przekształcenie w kryptowalutę.

Crypto.com jest zaangażowana w rozwiązywanie problemów związanych z kryzysem klimatycznym i zobowiązała się, że do końca 2022 roku stanie się firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla.

Źródło artykułu: blog.crypto.com

{oceń artykuł}post