gdzie kupic dash

Jeśli zastanawiasz się , jak i gdzie kupić Dash w szybki i bezpieczny sposób u regulowanego brokera – ten przewodnik jest dla Ciebie.

Założony w 2014 roku DASH jest dziś jedną z najbardziej uznanych kryptowalut na całym świecie. Zdecentralizowana sieć peer-to-peer została zbudowana, aby umożliwić opłacalny i łatwy przepływ waluty. Obecnie kryptowaluta DASH jest akceptowana przez szeroką gamę sprzedawców detalicznych i zapewnia większą prywatność i przyjazność dla użytkownika niż waluty fiat.

Jak kupić Dash – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

Możesz zapłacić za pomocą karty debetowej/kredytowej, przelewu bankowego, PayPal, przelewu bankowego lub e-portfela.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Wyszukaj „DASH” i kliknij „Handel”, aby przejść bezpośrednio do strony inwestycji DASH.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w DASH już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Bitcoin Cash w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić kryptowalutę DASH – Najlepsze platformy

Poniżej znajdują się cztery z najlepszych platform kryptowalutowych, które wyszczególniły DASH do zakupu, obok innych kryptowalut.

1. eToro – Ogólnie najlepszy broker do zakupu kryptowaluty DASH.

eToro, zarejestrowany broker online, który został założony w 2007 roku, znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych miejsc do nabycia kryptowaluty DASH. Możesz kupić DASH na zasadzie spreadu tylko z eToro, więc zamiast płacić tradycyjne opłaty, Twoja opłata będzie różnicą między ceną bid i ask (cena kupna i sprzedaży). eToro pobiera spread w wysokości 1%.

eToro obejmuje ponad 60 różnych aktywów cyfrowych oprócz DASH. Bitcoin, Solana, Cardano, ApeCoin, Dogecoin, Cronos CRO i XRP to jedne z najpopularniejszych tokenów, którymi handluje się na eToro.

kup dash na etoro

Tradycyjne klasy aktywów, takie jak akcje, ETF-y, FX, indeksy i inne, są również dostępne na eToro. Jeśli chcesz kupić DASH, ale chcesz również uzyskać dostęp na inne aktywa cyfrowe, dobrym rozwiązaniem jest eToro Crypto Portfolio.

Jest to pasywny instrument finansowy, który pozwala Ci kupić kilkanaście różnych kryptowalut o różnych wagach za pomocą jednej inwestycji. Nie będziesz musiał zawracać sobie głowy badaniami lub ciągłym utrzymaniem, ponieważ portfel jest zarządzany przez eToro.

Jeśli chodzi o obsługiwane platformy, możesz kupić kryptowaluty DASH na głównej stronie eToro lub za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej dla systemu iOS lub Android. Pobierz aplikację eToro za pośrednictwem poniższego linku do strony internetowej, aby upewnić się, że używasz prawidłowej aplikacji.

eToro jest dobrze regulowany – oferując spokój ducha inwestorom – w tym przez FCA, ASIC i CySEC.

Kup Dash na eToro

2. Crypto.com – Popularna aplikacja umożliwiająca handel kryptowaluty DASH

Crypto.com zyskało na popularności w ostatnich latach po przedstawieniu Matta Damona w swoich reklamach i sponsorowaniu F1. Strona ma na celu zapewnienie swoim użytkownikom ekscytującego zakresu sposobów zarabiania pieniędzy z kryptowalut.

Można nie tylko kupić DASH i ponad 250 innych kryptowalut, ale oferuje również handel z wykorzystaniem dźwigni finansowej, sposoby zarabiania na odsetkach od kryptowalut dzięki programowi „Crypto Earn” oraz metalową kartę VISA do wydawania kryptowalut w sklepach.

Przy zakupie DASH za pomocą karty debetowej, Crypto.com pobiera prowizję w wysokości 2,99 procent. Platforma jednak zrzeka się tej ceny przez pierwsze 30 dni po założeniu konta.

Kup DASH w Crypto.com

Crypto.com posiada również portfel mobilny, który obsługuje ponad sto różnych walut cyfrowych i jest również portfelem DeFi, obsługującym wiele tokenów DeFi.

Crypto.com działa również jako rynek NFT, umożliwiając użytkownikom inwestowanie w kryptowaluty NFT, takie jak Ethereum i handel NFT.

Kup Dash na Crypto.com

3. Coinbase – Przyjazny dla użytkownika sposób na natychmiastowy zakup kryptowaluty DASH.

Coinbase może być odpowiednim brokerem dla Ciebie, jeśli szukasz bardzo przyjaznej dla początkujących platformy coinbase , która pozwala na zakup kryptowaluty DASH za pomocą jednego kliknięcia. Ta uznana platforma, która została założona w 2012 roku, jest obecnie notowana na NASDAQ. Coinbase ma solidną reputację na rynku, z dziesiątkami milionów użytkowników.

Aby kupić kryptowalutę DASH na Coinbase, musisz najpierw założyć konto i przesłać identyfikację. Następnie, dzięki depozytowi Visa lub MasterCard, możesz od razu zapłacić za swoje kryptowaluty. W Coinbase koszt zakupu kryptowaluty DASH za pomocą karty debetowej lub kredytowej wynosi prawie 4%, co jest dość wysokie.

Kup DASH na coinbase

Oprócz DASH, Coinbase ma 100+ innych kryptowalut, co czyni go użyteczną platformą dla osób chcących zdywersyfikować. Pomimo opłat za główną platformę, ma ona najwyższej klasy protokoły bezpieczeństwa i nie oferuje platformy Coinbase Pro, która ma niższe opłaty, począwszy od 0,4% opłaty za „taker” w wersji Pro.

Kiedy zameldujesz się na swoim koncie z nowego urządzenia lub adresu IP, na przykład, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą kodu e-mail. Ponadto wszyscy użytkownicy konta muszą włączyć dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Kryptowaluty klientów są również utrzymywane w trybie offline przez 98 procent czasu.

Kup Dash na Coinbase

4. Binance – handluj kryptowalutą DASH przy 0,1% za transakcję

Binance to kolejna dobra opcja do handlu DASH z niskimi opłatami. Ta najwyższej klasy giełda jest obecnie używana przez ponad 100 milionów zarejestrowanych użytkowników, dzięki niskim kosztom. Jego opłata handlowa wynosi 0,1% lub mniej, gdy zarejestrujesz się za pośrednictwem linku polecającego Binance i użyjesz BNB do uiszczenia opłat handlowych.

Jednak przy pierwszym zakupie kryptowalut za pomocą karty debetowej lub kredytowej opłaty są na wyższym poziomie 4,5 procent, więc jest to platforma najlepiej wykorzystywana do handlu kryptowalutami, które kupiłeś gdzie indziej, na przykład na eToro. Wielu inwestorów otwiera konta na dwóch platformach, a następnie wysyła część do siebie, aby handlować z nimi na Binance.

DASH kupić Binance

Będziesz miał dostęp do ponad 600 innych kryptowalut na Binance . Obejmuje to zarówno aktywa blockchain o dużej kapitalizacji, takie jak Bitcoin, Ethereum i Cardano, jak i mniej płynne tokeny ERC-20.

Binance zapewnia różne wybory w zakresie przechowywania niezależnie od tego, jak chcesz zapłacić za swoją inwestycję DASH. Obejmuje to własne oprogramowanie Trust Wallet, które zapewnia również dostęp do PancakeSwap, popularnej zdecentralizowanej giełdy.

Kup Dash na Binance

Czym jest kryptowaluta DASH?

Dash istnieje w takiej czy innej formie od 2014 roku. Wcześniej był znany jako XCoin, a powstał po tym, jak założyciel Evan Duffield, który był niezadowolony z szybkości transakcji Bitcoin, postanowił stworzyć własną kryptowalutę, której celem było uzyskanie szybszych prędkości transakcji i większej anonimowości.

Dash jest hard forkiem Litecoina, który został rozwidlony z Bitcoina w pierwszej kolejności. Moneta ma sztywny limit 18 milionów monet Dash, co jest mniej niż podaż Bitcoina; to już obiecujący znak, że cena będzie wspinać się jeszcze bardziej.

W przeciwieństwie do Bitcoina, średni czas wydobycia bloku na blockchainie Dash wynosi 2,5 minuty, co jest około cztery razy szybsze niż średni czas wydobycia bloku Bitcoina wynoszący około 10 minut. Transakcje Dash są znacznie szybsze niż transakcje Bitcoin, co czyni go atrakcyjnym do codziennego użytku.

Czym jest kryptowaluta DASH?

Masternodes, które tworzą sieć drugiego poziomu na szczycie pierwszego poziomu, który składa się z typowych górników sieciowych, są jednymi z najbardziej technicznych kluczowych elementów blockchaina. PrivateSend to kolejna technika, która pomaga utrzymać zamienność poprzez wymianę pieniędzy między użytkownikami.

To łamie identyfikowalność monet, dzięki czemu sieć jest bezpieczniejsza, ponieważ nie można śledzić transakcji, a historia kryptowaluty nie może być odzyskana.

Najbardziej widoczną cechą wyróżniającą Dash jest InstantSend, dzięki któremu transakcje Dash są niemal natychmiastowe.

Czy DASH to dobra inwestycja?

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych powodów, dla których warto dodać tokeny DASH do swojego portfela.

Obniżona cena wejściowa

DASH spadł ze swojego dotychczasowego maksimum 450 dolarów za token w połowie 2021 roku do niskich poziomów 50 dolarów, gdzie obecnie handluje w połowie 2022 roku.

Oznacza to, że jeśli chcesz zainwestować w tę znaną kryptowalutę, możesz to zrobić po bardzo niskim koszcie, ponad 85% zniżki w porównaniu do jej poprzedniego ATH.

DASH kontra rynki akcji

Kolejnym powodem, dla którego warto rozważyć zakup DASH jest to, że w porównaniu z szerszymi rynkami finansowymi, waluta cyfrowa nadal zapewnia lepsze zyski.

Na przykład S&P 500 wzrósł o 13% rok do roku, co czyni go najlepszym narzędziem do oceny rozwoju szerszych rynków akcji.

Chociaż te zyski mogą być atrakcyjne dla długoterminowego inwestora, DASH zyskał w tym samym czasie ponad 1000% (kiedyś był wyceniany w przedziale 2-10 USD).

Łatwa dywersyfikacja

DASH, według kilku obserwatorów rynku, ostatecznie wyprze wiele dużych projektów kryptowalutowych jako de-facto smart contract blockchain.

Z jednej strony, biorąc pod uwagę licznych konkurentów DASH na tej arenie, w tym między innymi Cardano, Avalanche i Polkadot, osiągnięcie tego celu będzie trudne. Z drugiej strony, inteligentni inwestorzy będą dywersyfikować swoje udziały w wielu przedsięwzięciach związanych ze smart kontraktami, aby pokryć wszystkie możliwe obszary.

Jeśli chcesz kupić DASH na przykład na eToro, musisz po prostu złożyć minimalny depozyt w wysokości 10 USD. W rezultacie możesz przeznaczyć 10 dolarów na każdą z wymienionych powyżej kryptowalut, które konkurują z DASH.

Jakie są zagrożenia związane z zakupem DASH?

Tak więc, teraz, gdy omówiliśmy kluczowe zalety dodania DASH do swojego portfela, przyjrzyjmy się głównym zagrożeniom, których należy być świadomym.

Będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o tym, czy nabyć kryptowalutę DASH już dziś, jeśli weźmiesz pod uwagę opisane poniżej zagrożenia.

Zmienność i spekulacja

Nie popełnij błędu: DASH jest zarówno zmienny, jak i spekulacyjny, podobnie jak praktycznie wszystkie kryptowaluty. Jak już wcześniej wspomniano, token cyfrowy osiągnął maksimum w wysokości 450 dolarów w 2021 roku, by w 2022 roku spaść do 40 dolarów.

Pomimo faktu, że większość projektów kryptowalutowych była świadkiem spadku wartości, nadal oznacza to 80-procentowy spadek w mniej niż rok. W rezultacie, jeśli zdecydujesz się dodać kryptowalutę DASH do swojego portfela, bądź przygotowany na znaczne wahania zmienności.

Prognoza ceny kryptowaluty DASH

Gdy kryptowaluta skoczyła z powrotem powyżej poziomu 100 USD pod koniec 2019 roku i początku 2020 roku, pojawiła się odnowiona nadzieja. Dash trafił na szczyt 450 dolarów w 2021 roku, ale podobnie jak wiele innych kryptowalut ostatniej generacji, nie udało mu się ustanowić nowego „all-time high”.

Niektórzy widzieliby jego drugi cykl byka, który nie zdołał stworzyć nowego ATH, jako „bańkę echa”, niedźwiedzi wzór wykresu.

Z drugiej strony, ponad 50% spadek do wsparcia, jak na razie utrzymuje się i może napędzić Dash do znacznie wyższych wartości w przyszłości.

Teraz, gdy Dash próbuje ugruntować swoją pozycję jako realna alternatywa dla tradycyjnych płatności internetowych, szczególnie w miejscach takich jak Ameryka Południowa, może w pewnym momencie ponownie przetestować swoje dawne maksima lub ich bliskość. Dash w przeszłości był kryptowalutą z pierwszej dziesiątki rankingu, chociaż obecnie jest #73 według CoinMarketCap.

Jak kupić DASH – poradnik

Poniżej przyjrzymy się bliżej, jak kupić DASH krok po kroku.

Krok 1: Otwórz konto eToro

Aby rozpocząć inwestowanie w DASH, przejdź na stronę eToro i utwórz konto. Wypełnij formularz rejestracji podając swoje dane kontaktowe i imię.

Rejestracja etoro

Dodatkowe informacje, takie jak adres zamieszkania, data urodzenia , są wymagane po kliknięciu opcji „Utwórz konto”.

Krok 2: Weryfikacja tożsamości

Aby kupić kryptowaluty DASH na eToro, musisz najpierw zweryfikować swoją tożsamość. Ten proces na eToro jest zautomatyzowany, więc nie powinieneś czekać dłużej niż 1-2 minuty po przesłaniu odpowiednich dokumentów.

Prześlij czystą kopię swojego stanowego dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy, aby potwierdzić swoją tożsamość. Wybierz wyciąg z konta bankowego lub rachunek za media jako potwierdzenie Twojego statusu mieszkaniowego.

Krok 3: Wpłata środków

Zanim będziesz mógł kupić kryptowalute DASH, musisz najpierw wpłacić minimum 10 USD na swoje konto w serwisie eToro. eToro akceptuje wiele różnych opcji płatności, w tym Visa, MasterCard i ACH, aby wymienić tylko kilka.

PayPal i Neteller to przykłady e-portfeli, które są akceptowane. Tak długo, jak typ płatności jest denominowany w dolarach amerykańskich, wybrana przez Ciebie metoda wpłaty nie będzie obciążona żadnymi opłatami.

Krok 4: Wyszukaj DASH

Pole wyszukiwania znajduje się w górnej części pulpitu eToro. Możesz teraz rozpocząć wpisywanie słowa „DASH”. DASH zostanie wybrany przez eToro z rozwijanej listy odpowiednich rynków. Kliknij „Handel”, gdy zobaczysz DASH.

Wpłata środków na etoro
Krok 5: Kupno kryptowaluty DASH

Teraz wystarczy zdecydować, ile pieniędzy chcesz zainwestować w DASH. Może to być dowolna ilość w dolarach amerykańskich, począwszy od 10 USD. Kliknij „Otwórz transakcję”, aby potwierdzić swoją inwestycję.

Jak i gdzie kupić DASH – najlepsze sposoby

Wybrany przez Ciebie sposób płatności określi najlepszy sposób zakupu DASH. Możesz wybrać jeden z następujących rodzajów depozytu, gdy korzystasz z usług jednego z wyżej ocenianych brokerów:

Kup DASH za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Będziesz mógł kupić DASH za pomocą karty kredytowej lub debetowej po otwarciu konta u regulowanego brokera online, takiego jak eToro lub Coinbase.

Korzyści z tej metody płatności obejmują możliwość natychmiastowego inwestowania w tokeny DASH, ponieważ wybrany broker natychmiast obciąży Twoją kartę, a następnie doda cyfrowe aktywa do Twojego portfela.

Z drugiej strony niektórzy brokerzy nakładają wygórowane opłaty za transakcje kartami kredytowymi i debetowymi. Coinbase, na przykład, kosztuje 3,99 procent, podczas gdy Crypto.com pobiera 2,99 procent. eToro, z drugiej strony, akceptuje wolne od opłat depozyty kartą kredytową i debetową w USD.

Kupuj DASH za pomocą PayPal

Jeśli szukasz sposobu na zakup kryptowaluty DASH za pomocą PayPal, najczęściej używaną platformą dla depozytów Paypal jest eToro.

Kupno DASH bez dowodu tożsamości

Jeśli chcesz kupić DASH bez konieczności przechodzenia przez proces KYC (know your customer), będziesz mógł to zrobić tylko wtedy, gdy będziesz mógł zapłacić za nią kryptowalutą. Oznacza to, że możesz zdeponować Bitcoin i wymienić tokeny na DASH za pośrednictwem nielicencjonowanej giełdy.

Ale jeśli chcesz kupić DASH za pieniądze fiat za pomocą karty kredytowej / debetowej lub PayPal, prawie zawsze będziesz musiał przesłać jakąś formę identyfikacji w ramach procedury przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Najlepszy portfel DASH

Po zapoznaniu się z zasadami inwestowania w kryptowaluty DASH należy zastanowić się, w jaki sposób chcemy przechowywać swoje cyfrowe aktywa. Ponieważ tokeny DASH są często przechowywane w prywatnych portfelach, które można pobrać jako aplikację mobilną lub program na pulpit, są to.

Phantom Wallet, Sollet i Solflare Wallet to jedni z głównych sprzedawców na tym rynku. Portfele te pozwalają na pełną kontrolę nad swoimi kryptowalutami DASH, a klucze prywatne są dostępne tylko dla Ciebie.

Portfel dash

eToro Wallet – Najbezpieczniejszy portfel do przechowywania kryptowalut

W rezultacie musisz zainstalować różne procedury bezpieczeństwa, aby zapobiec zdalnemu zhakowaniu Twoich tokenów DASH. Mając to na uwadze, warto zapoznać się z portfelem kryptowalutowym eToro Money, jeśli szukasz bardziej przyjaznego dla początkujących rozwiązania do przechowywania tokenów DASH.

Portfel, który jest dostępny za darmo na iOS i Android, został zaprojektowany z myślą o niedoświadczonych inwestorach kryptowalutowych. Co ważne, eToro może pomóc Ci w odzyskaniu dostępu do portfela, jeśli zapomnisz hasła lub źle przechowasz klucze prywatne.

Zainstaluj portfel Dash na eToro

Jak kupić DASH – poradnik

Poniżej przyjrzymy się bliżej, jak kupić DASH krok po kroku.

Krok 1: Otwórz konto eToro

Rejestracja etoro

Aby rozpocząć inwestowanie w DASH, przejdź na stronę eToro i utwórz konto. Wypełnij formularz rejestracji podając swoje dane kontaktowe i imię.

Dodatkowe informacje, takie jak adres zamieszkania, data urodzenia, są wymagane po kliknięciu opcji „Utwórz konto”.

Krok 2: Weryfikacja tożsamości

Zweryfikuj swoją tożsamość na etoro

Aby nabyć kryptowaluty DASH , musisz najpierw zweryfikować swoją tożsamość. Ten proces na eToro jest zautomatyzowany, więc nie powinieneś czekać dłużej niż 1-2 minuty po przesłaniu odpowiednich dokumentów.

Prześlij czystą kopię swojego stanowego dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy, aby potwierdzić swoją tożsamość. Wybierz wyciąg z konta bankowego lub rachunek za media jako potwierdzenie Twojego statusu mieszkaniowego.

Krok 3: Wpłata środków

Wpłata środków na etoro

Zanim będziesz mógł nabyć kryptowaluty DASH, musisz najpierw wpłacić minimum 10 USD na swoje konto w serwisie eToro. eToro akceptuje wiele różnych opcji płatności, w tym Visa, MasterCard i ACH, aby wymienić tylko kilka.

PayPal i Neteller to przykłady e-portfeli, które są akceptowane. Tak długo, jak typ płatności jest denominowany w dolarach amerykańskich, wybrana przez Ciebie metoda wpłaty nie będzie obciążona żadnymi opłatami.

Krok 4: Wyszukaj DASH

kup dash etoro

Pole wyszukiwania znajduje się w górnej części pulpitu eToro. Możesz teraz rozpocząć wpisywanie słowa „DASH”. DASH zostanie wybrany przez eToro z rozwijanej listy odpowiednich rynków. Kliknij „Handel”, gdy zobaczysz DASH.

Krok 5: Kupno kryptowaluty DASH

Teraz wystarczy zdecydować, ile pieniędzy chcesz zainwestować w DASH. Może to być dowolna ilość , począwszy od 10 USD. Kliknij „Otwórz transakcję”, aby potwierdzić swoją inwestycję.

Kup Dash na eToro

Jak sprzedać DASH?

Możesz zdecydować się na sprzedaż swoich tokenów DASH kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat po dokonaniu zakupu, w zależności od preferowanej strategii inwestycyjnej.

Jeśli zastosowałeś się do naszych powyższych instrukcji krok po kroku i kupiłeś kryptowaluty DASH na eToro, Twoje tokeny pozostaną w Twoim portfelu do momentu, gdy będziesz gotowy do sprzedaży.

eToro nie nakłada kosztów przechowywania, a wypłata gotówki jest tak prosta, jak przejście do portfela i złożenie zlecenia sprzedaży w taki sam sposób, jak zlecenia kupna.

Wniosek

DASH nie osiągnął lepszych wyników niż Bitcoin i inne kryptowaluty od czasu zakończenia hossy w 2017 roku, jednak może być dobrą inwestycją dla cierpliwych inwestorów, którzy lubią kupować niedowartościowane projekty po niskich cenach, ponieważ cena DASH jest obecnie z powrotem na historycznych poziomach wsparcia, spędzając znaczną część 2022 roku w dwucyfrowych wartościach. Bazowy blockchain projektu pozwala na szybkie, tanie transakcje na masową skalę.

Jeśli chcesz dodać DASH do swojego portfela już teraz, proces u regulowanego przez FCA dostawcy eToro trwa zaledwie kilka minut. Za pomocą karty debetowej/kredytowej, przelewu bankowego, Paypal lub e-portfela możesz kupić DASH z minimalnym depozytem w wysokości 10 USD. Możesz również copytrade profesjonalnego inwestora lub Smart Portfolio w celu dywersyfikacji na inne kryptowaluty.

FAQ

DASH ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza w porównaniu z konkurentami, takimi jak sieć blockchain Ethereum. Ale ponieważ DASH jest spekulacyjny i zmienny, należy zważyć ryzyko przed zakupem jakichkolwiek kryptowalut.

DASH stał się klasą aktywów wartą wiele miliardów dolarów, na której działają dziesiątki giełd i brokerów. W związku z tym dobrze jest przeprowadzić pewne badania, aby upewnić się, że wybrana platforma jest bezpieczna – i że ma tanie opłaty handlowe. Pod tym względem, regulowany przez FCA broker eToro jest doskonałym wyborem, ponieważ umożliwia inwestycje w DASH tylko na zasadzie spreadu.

Tak, DASH był wymieniony na Binance w październiku 2017 r.

DASH nie znajduje się na liście zatwierdzonych przez PayPal rynków kryptowalut. eToro, broker regulowany przez FCA, akceptuje PayPal przy zakupie DASH.

Tak, DASH został wymieniony na Coinbase we wrześniu 2019 r.

Tak, DASH jest dostępny na eToro od listopada 2019 r.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się
4.7/5 - (23 głosy)