gdzie kupic celo

W tym przewodniku omówimy, jak i gdzie kupic Celo o co chodzi w blockchainie Celo i jakie ma zastosowanie.

Celo to globalna infrastruktura płatności dla kryptowalut, która jest skierowana do użytkowników urządzeń mobilnych. Ważna rola aktywa na rynku usług finansowych sprawiła, że inwestorzy zaczęli kupować Celo.

Gdzie kupić Celo – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Celo – Szukaj bezpośrednio, wpisując „CELO” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Celo już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Celo w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić kryptowalutę Celo

Wybór odpowiedniego miejsca do zakupu kryptowaluty Celo może być problematyczny. Istnieją pewne cechy, które należy rozważyć podczas wyszukiwania najlepszej platformy do zakupu aktywów kryptowalutowych. Dokonaliśmy przeglądu poniżej czterech najlepszych wyborów w oparciu o opłaty, doświadczenie użytkownika, regulacje i bezpieczeństwo.

Dla tych, którzy chcą kupić kryptowalutę, taką jak Celo, przeczytaj nasze recenzje najlepszych giełd i brokerów kryptowalut w 2023 roku.

1. eToro – Ogólnie najlepsza platforma do zakupu kryptowaluty Celo

eToro doskonała platforma zarówno dla nowych, jak i doświadczonych inwestorów kryptowalu dzięki której z łatwością możesz kupić Celo. Założona w 2007 roku, eToro jest jednym punktem dla wszystkich usług inwestycji finansowych.

Platforma oferuje ponad 45 różnych aktywów kryptowalutowych i jest intuicyjna, ponieważ nowi użytkownicy mogą łatwo umieszczać transakcje w ciągu kilku minut. Dodając do tego, eToro pochodzi z wieloma funkcjonalnościami.

Najbardziej popularny jest CopyTrader, który pozwala nowym inwestorom odzwierciedlać strategie handlowe bardziej zaawansowanych handlowców. W ten sposób nowi inwestorzy mogą lepiej zabezpieczyć się przed ryzykiem wynikającym z ich luki w wiedzy i generować zyski ze swoich inwestycji. Ponadto, jeśli szukasz wygodnego sposobu na inwestowanie w Cleo lub innej kryptowaluty w dowolnym czasie i miejscu, to aplikacja kryptowalutowa eToro prawdopodobnie zaoferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby kupić i sprzedać aktywa cyfrowe bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

kup Celo na etoro

eToro chwali się również CopyPortfolio. To automatycznie rebalansuje i dywersyfikuje portfele inwestycyjne użytkowników w kilku najlepiej prosperujących sektorach i regionach.

Lider social tradingu jest wysoce intuicyjny pod względem użyteczności, dzięki czemu zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy mogą w kilku krokach dokonać transakcji. Kanał „Feed” platformy daje inwestorom aktualne wiadomości i trendy rynkowe, umożliwiając im lepsze pozycjonowanie swoich transakcji do odpowiedniego sentymentu rynkowego.

eToro ma zmienne wymagania dotyczące minimalnego depozytu, użytkownicy mogą zacząć od 10 dolarów depozytu początkowego. Obsługiwane metody płatności obejmują przelew bankowy, kartę kredytową/debetową, PayPal, Skrill, Neteller i kilka innych. Nie ma żadnych opłat za depozyt i utrzymanie, chociaż będziesz musiał zapłacić opłatę w wysokości 5 USD za wypłaty.

Lider handlu społecznego jest regulowany przez brytyjski Financial Conduct Authority (FCA), Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji oraz Financial Industry and Regulatory Authority (FINRA).

Kup Celo na eToro

2. Crypto.com – Kup Celo za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Szukasz otrzymania nagród w postaci Cashback, gdy płacisz swoimi kryptowalutowymi?

Crypto.com powinien być twoim wyborem. Giełda Bitcoin z siedzibą w Singapurze jest popularna ze względu na odważne podejście do handlu kryptowalutami.

Użytkownicy otrzymują do 8% cashback za używanie karty Crypto.com Visa Card do płacenia za usługi. Na tapecie jest również Crypto.com Earn, który pozwala inwestorom uzyskać aż 14,5% za staking swoich kryptowalut.

Crypto.com oferuje ponad 250 cyfrowych aktywów i pozwala inwestorom kupić je po prawdziwych kosztach. Platforma ma warstwową strukturę opłat zorganizowaną od poziomów 1 do 9. Opłaty dla twórcy i odbiorcy zaczynają się od płaskiego poziomu 0,4% dla obu typów inwestorów i zmniejszają się do 0,09% dla inwestorów o wysokiej wartości netto.

Kup Celo

Crypto.com ma głęboką płynność i oferuje szybką realizację handlu kryptowalutami.Crypto.com oferuje wysokodochodowy zdecentralizowany portfel finansowy (DeFi). Pomaga to inwestorom łatwo wymieniać lub sprzedać kryptowaluty DeFi w trybie natychmiastowym i zarabiać odsetki podczas zapewniania płynności dla danej platformy.

Portfel DeFi jest wyposażony w uwierzytelnianie wieloczynnikowe (MFA), szyfrowanie biometryczne, a klucze prywatne użytkownika są przechowywane lokalnie. Crypto.com jest również jedną z najlepszych opcji do stakowania kryptowalut.

Crypto.com jest wysoce intuicyjny pod względem użyteczności, umożliwiając zarówno nowym, jak i doświadczonym inwestorom zawieranie transakcji w ciągu kilku sekund. Obsługiwane metody płatności obejmują przelew bankowy, karty kredytowe / debetowe i ponad 20 walut fiat.

Crypt.com oferuje również Crypto.com Pay, który umożliwia inwestorom łatwe dokonywanie płatności w ponad 22 kryptowalutach lub 28 kryptowalutach, gdy używają innych portfeli Ethereum w rozliczaniu transakcji.

Pod względem bezpieczeństwa Crypto.com oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), Federal Deposit Insurance Commission (FDIC) – ubezpieczone salda do 250 000 USD.

Kup Celo na Crypto.com

3. Coinbase – Najlepsza platforma do zakupu kryptowalut Celo dla początkujących

Coinbase ugruntował się jako platforma go-to dla wszystkich nowych inwestorów kryptowalutowych. Uruchomiona w 2012 roku giełda ma na celu bycie platformą startową dla początkujących kryptowalut i stała się czołową giełdą na planecie.

Notowana na Nasdaq firma słynie z uproszczonej platformy handlowej i szerokiego wachlarza oferowanych aktywów cyfrowych obejmujących ponad 300.

Kup Celo na Coinbase

Coinbase pozwala inwestorom zasilać swoje konta za pomocą automatycznej izby rozliczeniowej (ACH), karty debetowej, Google Pay i ApplePay. Minimalny depozyt na platformie wynosi 2 USD, a użytkownicy mogą łatwo kupować, sprzedawać i wymieniać kryptowaluty za pomocą jednego przycisku.

Coinbase jest regulowany przez FCA i Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN). Bardziej zaawansowani inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z wersji Pro, aby uzyskać zaawansowane narzędzia i niższe opłaty. Oprócz tego Coinbase prowadzi usługę depozytową kryptowalut.

Ten oddział biznesowy pomaga klientom instytucjonalnym bezpiecznie przechowywać swoje cyfrowe aktywa w zimnych magazynach i portfelach offline. Coinbase Prime koncentruje się również na przyciąganiu inwestorów instytucjonalnych do przestrzeni kryptowalutowej i zapewnia najwyższej klasy narzędzia do handlu finansowego i zaawansowane wskaźniki wspomagające proces handlowy. Oferuje to również niższe opłaty niż zwykłe konto Coinbase.

Kup Celo na Coinbase

3. Binance -największa giełda kryptowalut umożliwiająca zakup Celo

Binance jest największą na świecie giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotu. Platforma uśrednia dzienny handel znacznie powyżej 65 miliardów dolarów dzięki swojemu wyjątkowemu wsparciu rynku kryptowalut.

Możesz łatwo kupić, sprzedać Celo jak i ponad 500 najlepszych aktywów cyfrowych na giełdzie Binance. Oznacza to, że możesz kupić Terra Luna i inne popularne altcoiny z niskimi opłatami transakcyjnymi.

Użytkownicy mają kilka sposobów, w jaki mogą handlować rynkiem kryptowalut za pomocą Binance. Dodatkowo Binance jest uważany za jedną z najlepszych witryn do udzielania pożyczek kryptowalutowych, ponieważ możesz pożyczyć różne kryptowaluty, takie jak BUSD i Tether.

Kup Celo na Binance

Mogą zarówno zrobić spot, margines, futures, jak i handel wieczysty. Firma oferuje również program Earn, pozwalając inwestorom zarabiać na swoich zaoszczędzonych środkach.

Binance pobiera 0,10% za umieszczenie transakcji; jednak można to jeszcze bardziej obniżyć do 0,025% dla użytkowników posiadających kryptowaluty Binance (BNB). Giełda nie jest regulowana, ale nadal utrzymuje najwyższy poziom procesu weryfikacji użytkowników. Wszyscy nowi użytkownicy są zobowiązani do przedstawienia prawa jazdy lub oficjalnego paszportu i ukończenia weryfikacji twarzy, aby odblokować pełny potencjał giełdy Binance.

Na Binance użytkownicy mogą zasilać swoje konta za pomocą przelewów bankowych, kart debetowych i opcji płatności peer-to-peer (P2P). Przelewy bankowe zwykle wiążą się z opłatą, ale transakcje kartą debetową są obciążone największą opłatą w wysokości 3,9%. Jeśli szukasz darmowej opcji depozytowej, możesz skorzystać z rozwiązania w postaci przelewu bezzaufanego P2P.

Binance obsługuje również platformę inteligentnych kontraktów określaną jako Binance Smart Chain (BSC), która pozwala zdecentralizowanym aplikacjom (dApps) budować aplikacje DeFi w środowisku niskich opłat i wysokiej skalowalności.

Kup Celo na Binance

Czym jest Celo?

Platforma Celo ma na celu być globalną infrastrukturą płatniczą, która umożliwia użytkownikom smartfonów dostęp do kryptowalut. Biorąc to pod uwagę, platforma Celo ma być dostępna dla każdego globalnie, kto chce wysyłać i otrzymywać płatności z wygodnego telefonu komórkowego.

Celo działa jako protokół inteligentnych kontraktów warstwy 1, który umożliwia rozwój zdecentralizowanych aplikacji (dApps) . Te dApps są głównie wykorzystywane do inicjatyw napędzanych przez społeczność i przyczyn społecznych.

Centralnym elementem operacji Celo blockchain są dwa tokeny użytkowe obejmujące CELO i Celo Dollars (cUSD). CELO jest używany do zarządzania blockchainem Celo i opłatami za transakcje sieciowe, podczas gdy cUSD jest kryptowalutą cyfrową, która odzwierciedla wyniki cenowe dolara amerykańskiego. Każdy cUSD jest wspierany w stosunku 1:1 przez dolary amerykańskie.

Korzystając z architektury konsensusu proof-of-stake (PoS), blockchain Celo przetwarza więcej transakcji niż jego warianty proof-of-work (PoW), dzięki czemu protokół jest bardziej odpowiedni do transakcji na dużą skalę. Aby walidatory mogły zasilić blockchain, muszą postawić lub zaangażować minimalną kwotę 10 000 tokenów CELO.

Celo blockchain wykorzystuje unikalny wariant protokołu konsensusu PoS o nazwie Byzantine Fault Tolerance (BFT), który zapewnia, że wszystkie 100 węzłów walidacyjnych jest zawsze zsynchronizowanych.

Przyjazny dla urządzeń mobilnych projekt blockchain działa na trzech głównych komponentach: lekkich, walidacyjnych i pełnych węzłach. Węzły light umożliwiają uruchamianie aplikacji Celo blockchain na urządzeniu mobilnym użytkownika.

Węzły walidatora to rozproszone systemy komputerowe, które zatwierdzają transakcje, dodają nowe bloki i uczestniczą w konsensusie. Pełne węzły składają się w dużej mierze z rozproszonych komputerów, które stanowią pomost pomiędzy węzłem świetlnym a węzłem walidacyjnym. Otrzymują one transakcje z węzła świetlnego i przekazują je do węzła zatwierdzającego w celu przetworzenia.

Czy Celo jest dobrą inwestycją?

Poniżej znajdują się powody, dla których inwestorzy powinni rozważyć zainwestowanie w kryptowalutę Celo

1. Celo jest powszechnie dostępny

Celo blockchain intensywnie czerpie z wizji założyciela Bitcoina, aby zbudować narzędzie finansowe, do którego każdy może się podłączyć. Blockchain pozwala każdemu, kto posiada urządzenie typu smartfon, wysyłać i otrzymywać kryptowaluty za świadczone i otrzymywane usługi. Dzięki temu protokół ten znacznie lepiej nadaje się do masowej adopcji.

2. Celo to WhatsApp dla pieniędzy

Wszyscy pamiętają powszechny wpływ aplikacji WhatsApp do przesyłania wiadomości społecznych i jak zmieniła ona ideę wokół komunikatorów. Celo ma mieć ten zmieniający życie wpływ, ponieważ pozwala ludziom na otrzymywanie i wysyłanie funduszy przy użyciu ich numeru telefonu komórkowego jako adresu portfela.

3. Celo jest skoncentrowany na użytkowniku

Koncentracja Celo na rynku smartfonów pokazuje jej jednoosobowe podejście do rozwiązania globalnego kryzysu niebankowego. Po pierwsze, jest więcej ludzi z telefonami komórkowymi niż tych z rezydencjami i kontami bankowymi. Podpięcie Celo do tego ogromnego ekosystemu sprawia, że jest to blockchain skoncentrowany na użytkownikach, a nie tylko taki, który umożliwia rozwój narzędzi finansowych niedostępnych dla nikogo.

4. Crypto Boom is Rising

Kryptowaluty stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne, a protokoły blockchain mają odegrać kluczową rolę w ciągłym rozwoju rodzącej się branży. Zdolność Celo do wprowadzenia tego rozwiązania do mas może pomóc w przyspieszeniu tego procesu i pozycjonować go jako protokół z wyboru w nadchodzących latach.

Prognoza ceny Celo

W aspekcie jego przyszłej potencjalnej wartości może być oszacowane tylko przy użyciu bieżących i przeszłych wyników. Niektóre popularne strony internetowe z prognozami umieszczają swoje 1-letnie szacunki na poziomie 4,949 USD, z pięcioletnim wzrostem na poziomie 13,123 USD.

Inni analitycy kryptowalut są bardziej konserwatywni i szacują $4,24 do 2023 roku i $8,94 pięć lat później. Bardziej optymistyczni analitycy umieszczają swoją prognozowaną cenę kryptowaluty Celo na poziomie 6,43 USD do 2023 roku i 41,38 USD do 2028 roku.

Jak i gdzie kupić CELO

Teraz, gdy wiesz, gdzie kupić CELO, oto kilka sposobów na zakup kryptowaluty.

1. Kup CELO za pomocą PayPal

PayPal jest prawdopodobnie największym procesorem płatności online na świecie w tej chwili. Platforma jest wygodna i wszechobecna, umożliwiając setkom milionów ludzi dokonywanie łatwych zakupów. Jeśli szukasz, jak i gdzie kupić CELO, jest to dobry sposób. PayPal pozwala na zakup kryptowaluty CELO na kilka sposobów.

PayPal jest dostępny na eToro, Coinbase i innych platformach wymienionych powyżej. Możesz więc bezpośrednio zasilić swój portfel pieniędzmi z konta PayPal.

Przed skorzystaniem z PayPal, należy upewnić się, ile platforma pobiera opłat za dokonanie zakupu. Po upewnieniu się, jakie opłaty są z tym związane.

2. Kup CELO za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej.

Karty kredytowe i debetowe są preferowane również ze względu na ich wygodę. Prawie każdy ma kartę do dokonywania zakupów, a większość giełd i platform maklerskich akceptuje tę metodę. Nie musisz się więc martwić o kompatybilność.

Wszystkie wymienione powyżej platformy pozwalają na zakup CELO Coin za pomocą kart. Tak więc, pieniądze przenoszą się z Twojego konta bankowego do portfela w platformie.

Podobnie jak PayPal, ta metoda również ma opłaty jako jedyny problem. Wydawcy kart pobierają różne opłaty dla swoich klientów w oparciu o kilka czynników, i chcesz się upewnić, że jesteś w porządku z opłatami, zanim przejdziesz dalej.

Najlepszy portfel do przechowywania kryptowaluty Celo

Portfel Celo

Teraz, gdy wiesz jak i gdzie kupić CELO, ważne jest również, aby wiedzieć, gdzie trzymać kryptowaluty. Portfele kryptowalutowe są najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie. Są bezpieczne, co ułatwia Ci dokonywanie transakcji kryptowalutami. Dostępne portfele kryptowalutowe obejmują:

Portfele sprzętowe: Fizyczne urządzenia, które nie są podłączone do internetu. Chociaż nie są one tak łatwe do regularnych transakcji, są najbezpieczniejszym wyborem. Warto jednak zauważyć, że portfele sprzętowe nie są tak świetne dla osób szukających natychmiastowego wysyłania pieniędzy. Przechowując swoje kryptowaluty w zimnych portfelach, urządzenia te potrzebują więcej czasu na przetworzenie transakcji.

Portfele programowe: Programy na komputerze, które są zainstalowane i pozwalają na dokonywanie transakcji za pomocą kilku stuknięć. W przypadku portfeli programowych trzeba będzie uważać na bezpieczeństwo. Portfele te są zainstalowane na Twoim urządzeniu, więc musisz się upewnić, że nie ma złośliwych programów lub wirusów, które mogłyby się wkraść i wykraść informacje o Twoim portfelu.

Portfele mobilne: Aplikacje instalowane na telefonie, służące do dokonywania bezproblemowych transakcji. Mobilne portfele są szczególnie dobre, ponieważ pozwalają na natychmiastowe wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy. Jednak trzeba również uważać na swoje klucze prywatne i same portfele.

Ze wszystkich dostępnych portfeli zalecamy korzystanie z portfela eToro Money. Portfel ten został zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa i wygody, umożliwiając łatwe wysyłanie pieniędzy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa środków.

Podobnie jak samo eToro, portfel eToro Money to nasz najlepszy wybór wśród dostępnych portfeli kryptowalutowych. Jeśli chcesz dokonać łatwych transakcji, jest to twój najlepszy zakład.

eToro Money to mobilny portfel, który pozwala na wysyłanie i odbieranie pieniędzy do i z dowolnego portfela w ogóle. Dzięki łatwej kompatybilności i dostępowi do innych portfeli, ten produkt otwiera Cię na cały rynek kryptowalut.

eToro Money jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, takie jak dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA) i uczenie maszynowe zachowań analitycznych. Funkcje te pomagają portfelowi zachować bezpieczeństwo Twoich środków, jednocześnie ostrzegając Cię w przypadku podejrzanej aktywności. Portfel zatrudnia również wiele poziomów szyfrowania, chroniąc swoje transakcje przed złośliwymi znakami.

Pamiętaj jednak, że portfel nie daje Ci kontroli nad Twoimi kluczami prywatnymi. eToro utrzymuje kontrolę i opiekę nad wszystkimi kluczami prywatnymi, ale możesz być pewien, że giełda nie podpisze transakcji bez Twojej zgody. Ponadto, jeśli stracisz dostęp do swojego portfela, istnieje prosty proces odzyskiwania, który możesz wykonać, aby go odzyskać.

Pamiętaj również o limitach transakcji na eToro. Nie możesz wysłać ponad 10 000 $ kryptowaluty w jednej transakcji, a eToro ogranicza wszystkie dzienne transakcje do 20 000 $. Miesięcznie Twój limit transakcji jest ustawiony na 50 000 dolarów.

Kup Celo na eToro

Jak kupić kryptowalutę Celo – poradnik

Teraz przyjrzyjmy się, jak kupić CELO. eToro jest naszym najlepszym wyborem dla brokerów, więc użyjemy go.

1. Zarejestruj się

rejestraca etoro

Przejdź na stronę główną eToro i kliknij „Dołącz teraz”. Wprowadź swój adres e-mail i hasło, a eToro wyśle wiadomość e-mail w celu potwierdzenia konta. Kliknij na podany link, a pomyślnie utworzyłbyś konto.

2. Zweryfikuj swoją tożsamość

Weryfikacja tożsamości jest krytyczną częścią pracy z eToro. Chociaż możesz zdecydować się na przejście bez ukończenia tego kroku, nie będziesz mógł korzystać z pakietu produktów i usług eToro – w tym limitów transakcyjnych i innych.

Zweryfikuj swoją tożsamość na etoro

Przejdź do sekcji weryfikacji i kliknij na przycisk „Zweryfikuj”. Do zakończenia procesu weryfikacji będziesz potrzebował swojego wydanego przez rząd dowodu tożsamości oraz dowodu zamieszkania. Po przesłaniu tych dokumentów, Twoje konto powinno zostać zweryfikowane w ciągu kilku minut.

3. Wpłata środków

Wpłata środków na etoro

Kliknij przycisk „Wpłata” na stronie profilu. eToro umożliwia wpłatę za pomocą przelewów bankowych, procesorów płatności online oraz kart.

Będziemy zalecać korzystanie z kart, ponieważ są one najwygodniejsze i wszechobecne. Ponadto, karty są powszechnie akceptowane – w przeciwieństwie do przelewów bankowych i procesorów płatniczych, w przypadku których możesz mieć ograniczenia wynikające z Twojej lokalizacji.

4. Kup CELO

kup krypto CELO

Wpisz „CELO” w polu wyszukiwania. Kliknij na „Open Trade”, wpisz ile chcesz kupić, a następnie kliknij na „Trade. „Po potwierdzeniu transakcji, zakupione tokeny CELO powinny zostać natychmiast dodane do Twojego portfela.

Jak sprzedać Celo

Aby sprzedać swoje tokeny CELO, wykonaj poniższe kroki.

Kliknij na przycisk „Portfolio”, aby zobaczyć posiadane tokeny CLEO
Wybierz „CELO” wśród aktywów w swoim portfelu.
Kliknij na czerwony krzyżyk po prawej stronie, aby zamknąć transakcję.
Zobaczysz okienko pokazujące wartość kryptowaluty i Twój zysk lub stratę, jeśli zamkniesz transakcję.
Kliknij „Close Trade”, a pieniądze zostaną wysłane do Twojego portfela.

Kup Celo na eToro

Podsumowanie

CELO to imponująca kryptowaluta z doskonałym zastosowaniem i rosnącą społecznością inwestorów. Bez wątpienia jest to jedna kryptowaluta ze świetlaną przyszłością.

Jeśli chciałbyś kupić CELO, zalecamy skorzystanie z eToro. Ten broker jest znany z przyjazności dla użytkownika i imponujących funkcji, w tym handlu bez prowizji i funkcji Copy Trader, która pomaga początkującym zarabiać pieniądze.

FAQ – Przy zakupie kryptowaluty Celo

CELO jest dostępna na różnych giełdach. Zalecamy kupowanie na eToro, ponieważ ułatwia początkującym wejście na rynek. Dzięki transakcjom z zerową prowizją i łatwemu w użyciu interfejsowi, eToro jest idealną giełdą dla każdego, kto chce kupić CELO.

Możesz kupić kryptowalutę CELO na różnych giełdach, ale my polecamy eToro. Broker oferuje wspaniały pakiet funkcji, które pozwalają na łatwe dokonywanie zakupów CELO, w tym transakcje z zerową prowizją, niskie minimalne saldo i imponującą funkcję handlu społecznościowego.

CELO wydaje się mieć świetlaną przyszłość. Aktywa są powiązane z Celo blockchain, który ciężko pracuje, aby płatności były bardziej płynne dla miliardów na całym świecie. Oczekuje się, że więcej osób wskoczy na sieć Celo w przyszłości, a to może być tylko byczy znak dla CELO.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się
4.7/5 - (30 głosy)