gdzie kupic Cardano

Cardano to najwyżej oceniany protokół blockchain, który promuje smart kontrakty i szybkie transakcje. Projekt jest również domem dla popularnego tokenu kryptowalutowego – ADA.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak i gdzie kupić Cardano ADA , bezpiecznie u regulowanego brokera – ten przewodnik jest dla Ciebie.

Omówimy również tajniki Cardano z perspektywy inwestycyjnej, abyś mógł określić, czy to cyfrowe aktywo jest dla Ciebie odpowiednie.

Jak kupić Cardano ADA – szybki przewodnik

Jeśli nie masz czasu, aby przeczytać ten przewodnik w całości, Zobacz jak kupić Cardino w eToro. Ten broker jest silnie regulowany i wymaga tylko 10 dolarów, aby zainwestować w tokeny ADA.

Krok 1: Otwórz konto eToro

Zanim będziesz mógł kupić Cardano, będziesz musiał otworzyć darmowe konto na eToro.com. Aby to zrobić, odwiedź stronę internetową i wprowadź swoje dane osobowe. Musisz również przesłać kopię swojego dokumentu tożsamości, zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Cardano – Szukaj bezpośrednio, wpisując „ADA” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować wCardano już od 10 dolarów.

Gdzie kupić Cardano

Aby znaleźć najlepsze miejsce do zakupu Cardano, musisz zbadać wybrane giełdy online, które są odpowiednie dla twojego zestawu umiejętności. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę również opłaty i prowizje, a także pozycję regulacyjną wybranego przez Ciebie dostawcy.

Rozważ wstępnie zweryfikowane platformy ocenione poniżej przy wyborze miejsca zakupu ADA lub innych popularnych kryptowalutowalut takich jak: Avalanche, BNB czy Terra Luna.

1. eToro – Ogólnie najlepsze broker do zakupu Cardano.

Najlepszym brokerem do zakupu Cardano jest eToro. Wybierając tego brokera, możesz kupić Cardano ADA na zasadzie spread-only. Oznacza to, że musisz tylko pokryć lukę między ceną zakupu i sprzedaży tokenów ADA. Co więcej, możesz zdeponować środki inwestycyjne za darmo.

Obejmuje to wszystko od kart debetowych i kredytowych, ACH i przelewów bankowych do PayPal i Skrill. Wypłaty w USD są również dostępne bez opłat. eToro jest nie tylko jedną z najtańszych giełd kryptowalut do zakupu Cardano, ale także jedną z najbezpieczniejszych.

Dzieje się tak dlatego, że posiada licencje z dużą ilością organów regulacyjnych, takich jak SEC, FCA, ASIC i CySEC. Lubimy również eToro za szeroki zakres obsługiwanych kryptowalut. Oprócz Cardano obejmuje to również inne niedoceniane kryptowaluty, takie jak Bitcoin Cash, Algorand, XRP, Decentraland, BNB i więcej – w sumie ponad 70 innych kryptowalut.

kup cardano

Niezależnie od tego, którą kryptowalutę chcesz kupić, eToro wymaga minimalnej wielkości handlu w wysokości zaledwie 10 USD. Będzie to odpowiadać tym z was, którzy chcą kupić Cardano i inne kryptowaluty w budżecie. Jeśli szukasz dywersyfikacji bez poświęcania niezliczonych godzin badań na ten proces, rozważ inteligentny portfel eToro.

Pozwoli Ci to zainwestować w zdywersyfikowany koszyk kryptowalut, który z kolei jest zarządzany przez eToro. Alternatywnie, możesz również rozważyć copy trading, który pozwala na odzwierciedlenie inwestycji wybranego przez Ciebie doświadczonego tradera. eToro jest również dostępne poprzez aplikację mobilną na Androida i iOS, która łączy się z Twoim głównym kontem.

Jeśli jesteś zupełnie początkujący, rozważ otwarcie rachunku demonstracyjnego eToro, który jest wyposażony w 100 000 dolarów w papierowych funduszach handlowych. To daje Ci dostęp do warunków handlowych na żywo – ale w sposób wolny od ryzyka. Wreszcie, eToro jest również domem dla dużego wyboru akcji i ETF-ów bez prowizji.

Kup Cardano na eToro

2. Crypto.com – Przyjazna użytkownikowi aplikacja do kupowania Cardano

Crypto.com to kolejny broker online, który jest odpowiedni dla początkujących, którzy chcą kupić Cardano w prosty i wolny od obciążeń sposób. Opłaty w tym brokerze są bardzo konkurencyjne, ponieważ Crypto.com pobiera tylko 0,4% w prowizjach handlowych.

A jeśli handlujesz większymi kwotami lub zdecydujesz się stakowć tokeny Cronos CRO, platforma zaoferuje Ci jeszcze niższe opłaty. Jeśli chcesz kupić Cardano za pomocą karty debetowej lub kredytowej, Crypto.com pobiera opłatę w wysokości 2,99%. Chociaż jest to droższe niż eToro, to nadal jest tańsze niż wiele innych giełd w przestrzeni.

Po zakupie Cardano możesz rozważyć dywersyfikację innych kryptowalut takich jak np: Chiliz czy 1inch .W Crypto.com możesz wybierać spośród ponad 250 różnych walut cyfrowych o różnych kształtach i rozmiarach. W szczególności, ta giełda naprawdę wyróżnia się swoimi krypto-oszczędnościowymi kontami – zobacz jak zarabiać odsetki na kryptowalutach.

Kup Cardano crypto.com

Jak sama nazwa wskazuje, wpłacając swoje kryptowaluty na konto Crypto.com, otrzymasz oprocentowanie. APR będzie się różnić w zależności od kryptowaluty, którą chcesz zdeponować i czy jesteś szczęśliwy, aby zablokować swoje tokeny. Wyższe zyski są również oferowane, gdy stawiasz tokeny Cronos CRO.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją ekspozycję na branżę kryptowalut, możesz również rozważyć zaciągnięcie pożyczki na aktywa cyfrowe. LTV w Crypto.com można zmaksymalizować do 50%, co zasadniczo jest dźwignią 1,5x. Crypto.com można również wykorzystać do kupna i sprzedaży NFT. Na stronie Crypto.com znajdują się tysiące NFT, a kupujący nie ponoszą żadnych opłat.

Kup Cardano na Crypto.com

3. Coinbase – Prosta i szybka giełda do zakupu Cardano za pomocą karty debetowej lub kredytowej

Następnie mamy Coinbase – który jest wiodącą amerykańską giełdą kryptowalutową z milionami klientów na swojej książce. Jeśli szukasz prostego i szybkiego sposobu na zakup Cardano, konta Coinbase można otworzyć w ciągu kilku minut.

A po przesłaniu swojego wydanego przez rząd dokumentu tożsamości za pośrednictwem procesu KYC, możesz natychmiast zainwestować w kryptowaluty za pomocą karty debetowej lub kredytowej. W przypadku inwestycji w Cardano powyżej 200 USD, zapłacisz opłatę za kartę debetową / kredytową w wysokości 3,99%.

Jeśli chcesz płacić niższe opłaty, będziesz musiał zdeponować środki za pośrednictwem krajowego przelewu bankowego lub ACH. Jednak weź pod uwagę, że będziesz musiał poczekać 1-3 dni robocze na przybycie funduszy, a standardowa prowizja w wysokości 1,49% będzie miała zastosowanie po zakupie Cardano. Biorąc to pod uwagę, Coinbase oferuje wygodny sposób inwestowania w kryptowaluty, ale platforma jest droga.

Kup Cardano na Coinbase

To, co również podoba nam się w Coinbase, to fakt, że platforma oferuje super przyjazną dla użytkownika aplikację mobilną zarówno dla systemu iOS, jak i Android. To połączy się z twoim głównym kontem Coinbase, więc możesz kupić Cardano bez względu na to, gdzie jesteś. Ponadto zarówno strona internetowa Coinbase, jak i aplikacja mobilna dublują się jako portfel kryptowalut.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Coinbase jest regulowany , aby oferować usługi brokerskie. Ponadto platforma od tego czasu stała się spółką publiczną, z akcjami Coinbase handlującymi na NASDAQ. Coinbase wdraża również systemy zimnego przechowywania na 98% cyfrowych funduszy klientów.

Oprócz Cardano, Coinbase pozwala również kupować i sprzedawać 100+ innych kryptowalut. Obejmuje to takie jak Stellar, Dogecoin i Ethereum, a także Bitcoin, Shiba Inu i Decentraland. Wreszcie, jeśli jesteś doświadczonym inwestorem, możesz również rozważyć Coinbase Pro – który oferuje zaawansowane narzędzia handlowe i wskaźniki wykresów.

Kup Cardano na Coinbase

4. Binance – Popularna giełda kryptowalut do handlu i kupna Cardano

Binance to duża giełda kryptowalut z podobno ponad 100 milionami klientów. Platforma jest szczególnie popularna wśród kryptowalutowych day traderów, nie tylko dlatego, że Binance oferuje dostęp do ponad 60+ rynków, wraz z wiodącymi w branży opłatami.

Na przykład, jeśli miałbyś handlować Cardano w stosunku do innej kryptowaluty – takiej jak Bitcoin, BNB lub Tether, zapłacisz prowizję w wysokości zaledwie 0,10% za slajd. Oznacza to, że za każde 500 USD, które handlujesz, zostaniesz obciążony jedynie 0,50 USD.

Ponadto Binance działa w zmiennej strukturze cenowej, która nagradza wyższe wolumeny handlowe. Możesz również zmniejszyć swoje opłaty handlowe o kolejne 25%, posiadając tokeny BNB.

Jeśli jednak chcesz kupić Cardano za pomocą karty debetowej lub kredytowej, Binance pobiera ogromną opłatę 4,5% plus 0,5% prowizji. W związku z tym, jeśli chcesz inwestować w najszybszy możliwy sposób, to będziesz musiał zapłacić premię. Jeśli chodzi o przechowywanie, możesz trzymać swoje tokeny Cardano w portfelu internetowym Binance dla dodatkowej wygody.

Kup cardano na Binance

W ten sposób skorzystasz z szeregu protokołów bezpieczeństwa, takich jak zimne przechowywanie i dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Ten ostatni obejmuje potwierdzenie e-mailowe i mobilne na każdym żądaniu logowania i wypłaty. Możesz również wypłacić swoje tokeny Cardano do Trust Wallet, który jest portfelem nie-custodialnym wspieranym przez Binance.

Oprócz usług handlowych i giełdowych, Binance oferuje również konta z odsetkami od kryptowalut. Pozwala to wygenerować zysk z inwestycji w kryptowaluty, a konkretne APY będzie zależało od tokena. Lubimy również Binance za jego aplikację na iOS i Androida, która łączy się z Twoim głównym kontem.

Kup Cardano na Binance

Czym jest Cardano?

Cardano to protokół technologii blockchain, który został stworzony w 2015 roku przez Charlesa Hoskinsona – który jest również współzałożycielem Ethereum. W przeciwieństwie do Ethereum, Cardano wykorzystuje mechanizm konsensusu proof-of-stake, który promuje szybsze i bardziej skalowalne transakcje niż jego odpowiednik proof-of-work.

Na przykład Ethereum jest w stanie obsłużyć około 16 transakcji na sekundę, podczas gdy w przypadku Cardano może to osiągnąć nawet 2 miliony. Mówimy jednak, że może, ponieważ zespół programistów w Cardano wciąż pracuje nad podstawową technologią. Podobnie jak wszystkie sieci blockchain, Cardano ma swoją własną natywną kryptowalute – ADA.

Czym jest Cardano?

Jako takie, kiedy inwestujesz w Cardano, robisz to poprzez zakup tokenów ADA z internetowej giełdy lub brokera. Według różnych raportów, opłaty transakcyjne Cardano wynoszą 0,16 ADA. Na dzień pisania, to wynosi mniej niż 0,15 USD transferu operacyjnego – co ma miejsce niezależnie od wielkości transakcji.

Inną rzeczą, którą należy zauważyć w Cardano, jest to, że protokół blockchain obsługuje wykonanie i wdrożenie technologii inteligentnych kontraktów. W podobnym charakterze do Ethereum i Solana, pozwala to ludziom zawierać umowy bez konieczności ufania sobie nawzajem, a inteligentny kontrakt jest przejrzysty i wdrażany wyłącznie na wcześniej zdefiniowanym kodzie.

Czy Cardano jest dobrą inwestycją?

Cardano jest tylko jedną z ponad 18 000+ kryptowalut, którymi można handlować online. I jako takie, warto upewnić się, że jesteś dobrze zorientowany w tym, co tokeny ADA mogą zaoferować dla swoich krótko- lub długoterminowych celów inwestycyjnych.

W tej sekcji zbadamy, czy Cardano jest dobrą inwestycją.

Według CoinMarketCap, Cardano wprowadził swoje ADA na publiczne giełdy kryptowalut pod koniec 2017 roku po cenie początkowej 0,026 USD. Oznacza to, że w tym punkcie wejścia, inwestycja w wysokości 1000 USD dałaby ci ponad 38 000 tokenów ADA.

Niewiele mniej niż cztery lata później we wrześniu 2021 r., Cardano trafił na rekordowy poziom 3,10 USD.
Oznacza to wzrost o prawie 12 000%. W związku z tym, gdybyś zainwestował 1000 USD w Cardano w 2017 roku, przy tym poziomie cenowym twój kapitał byłby wart prawie 120 000 USD.

Jak to się ma do innych kryptowalut?

Cóż, w tym samym czasie Bitcoin przeszedł z ceny 4 300 dolarów do 68 000 dolarów – jest to więc wzrost o 1400%.

Ethereum w tym samym okresie zdołało osiągnąć zyski w wysokości około 1 200%. W związku z tym, na podstawie wyżej wymienionych danych, Cardano radzi sobie lepiej niż dwa dominujące w branży projekty.

Cardano może być mocno niedocenione poniżej 1 USD

Wspomnieliśmy powyżej, że pod koniec 2021 roku Cardano osiągnęło rekordowy poziom 3,10 USD. Jednak w momencie pisania artykułu na początku 2022 roku, cyfrowa waluta spadła do poziomu 0.36$.

Oznacza to spadek o co najmniej 87%. Z tym, że ten spadek wyceny nie jest wyłączny dla tylko Cardano. Wręcz przeciwnie, cały rynek kryptowalut utknął w niedźwiedzim cyklu od końca 2021 roku.

Wiec jeśli jesteś tutaj czytając ten przewodnik i Cardano jest nadal wyceniane na mniej niż 1 USD za token, to prawdopodobnie jest to dobra pora aby rozważyć inwestycje w Cardano.

Mechanizm konsensusu proof-of-stake

Kolejną korzyścią z inwestowania w Cardano jest to, że technologia bazowa wykorzystuje model konsensusu proof-of-stake.

Oznacza to, że podobnie jak Bitcoin i Ethereum, sieć Cardano jest w stanie zatwierdzić transakcje bez konieczności korzystania z pośrednictwa strony trzeciej.

Jednak w przeciwieństwie do Bitcoina i Ethereum – które wykorzystują proof-of-work, sieć Cardano jest o wiele bardziej wydajna. Oznacza to, że nie musi zużywać ogromnych ilości energii, aby funkcjonować.

I, jak wspomniano wcześniej. Cardano’s proof-of-stake framework jest szybszy, bardziej skalowalny i tańszy niż jego odpowiedniki proof-of-work.
Niska cena tokenów

Wielu inwestorów lubi również Cardano za jego niską cenę kosztu tokena. W końcu najwięcej, ile ta popularna kryptowaluta kiedykolwiek była warta, to zaledwie 3,10 USD za token. I, przy tym poziomie cenowym, inwestycja 1000 dolarów otrzymałaby około 322 ADA.

Dla porównania, najwyższa wartość Bitcoina i Ethereum w historii wynosi odpowiednio około 68 000 USD i 5 000 USD. I jako takie, interesujące $ 1,000 w tych projektach, byłbyś w stanie kupić tylko niewielki ułamek jednego tokena.

Partnerstwo z ośrodkami akademickimi

Cardano jest dobrze znany ze swojego zastosowania do badań akademickich. I jako takie, gdy projekt jest w procesie rozważania nowych aktualizacji lub zmian, Cardano często opiera się na recenzowanych pracach akademickich.

To samo w sobie oferuje Cardano pieczęć zatwierdzenia, ponieważ rozwój sieci jest zasadniczo podpisany przez ekspertów branżowych.

Cena Cardano?

Cena Cardano zależy od presji kupna i sprzedaży na otwartym rynku. W związku z tym jego wartość jest uzyskiwana w taki sam sposób, jak każdego innego składnika aktywów.

Powinniśmy jednak zauważyć, że podobnie jak większość altcoinów, istnieje silna korelacja między ceną Cardano a ceną Bitcoina. Oznacza to, że kiedy Bitcoin dobrze sobie radzi, często ma to pozytywny efekt domina dla Cardano.

Jeśli chodzi o to, jak śledzić cenę Cardano, CoinMarketCap oferuje dane w czasie rzeczywistym z setek giełd i brokerów.

Prognoza ceny Cardano

Jeśli szukasz prognoz cen Cardano z myślą o określeniu przyszłej wartości ADA, być może dobrym punktem docelowym jest poprzednie 3,10 USD, które trafiło pod koniec 2021 roku. A jeśli jesteś w stanie kupić Cardano po cenie poniżej 1$, oferuje to potencjał wzrostu o co najmniej 200%.

Przewidywania dotyczące ceny Cardano

Nie wiadomo jednak, w którą stronę pójdzie cena Cardano, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jak dużą konkurencję ma w szerszej przestrzeni blockchain i smart contract. Na przykład, Solana jest prawdopodobnie bardziej wydajnym blockchainem – zwłaszcza jeśli chodzi o opłaty i skalowalność.

Jak kupić Cardano (ADA)

Istnieje wiele sposobów, w jaki można kupić Cardano online pod względem obsługiwanych metod płatności.

Rozważ opcje przedstawione poniżej, gdy myślisz o najlepszym sposobie zakupu Cardano z komfortu swojego domu.

Kup Cardano za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej

Najłatwiejszym sposobem zakupu Cardano jest użycie karty kredytowej/debetowej. Pozwoli Ci to na natychmiastową inwestycję w tokeny ADA – po otwarciu konta na odpowiedniej giełdzie i zweryfikowaniu swojej tożsamości.

Pamiętaj jednak, aby sprawdzić, jakie opłaty za karty debetowe / kredytowe obowiązują w wybranej platformie, ponieważ średnia branżowa wynosi 3-5%. Na przykład Coinbase pobiera 3,99%, gdy kupujesz Cardano za pomocą karty kredytowej/debetowej.

Możesz jednak wpłacić środki zarówno za pomocą Visy, jak i MasterCard na eToro bez ponoszenia żadnych opłat – pod warunkiem, że Twoja karta jest denominowana w dolarach amerykańskich.

Kup Cardano za pomocą Paypal

eToro pozwala również na zakup Cardano za pomocą Paypal, obok alternatywnych e-portfeli, takich jak Neteller i Skrill. Depozyty w USD za pomocą wszystkich obsługiwanych e-portfeli są wolne od opłat.

Najlepszy portfel do przechowywania tokenów Cardano (ADA)

Tokeny Cardano muszą być przechowywane w portfelu kryptowalutowym, który obsługuje ADA. Na rynku istnieje wiele rodzajów portfeli Cardano – wszystkie z nich oferują różne poziomy bezpieczeństwa i wygody.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy chcesz używać gorącego czy zimnego portfela. Te ostatnie odnoszą się do portfeli sprzętowych, które są utrzymywane w trybie offline przez cały czas, więc bezpieczeństwo jest wyjątkowo dobre.

Jednak zimne portfele mogą sprawić, że proces wysyłania i odbierania tokenów ADA będzie uciążliwy, ponieważ potrzebujesz dostępu do odpowiedniego urządzenia.

Portfel cardano

Dlatego gorące portfele są o wiele bardziej odpowiednie podczas przechowywania tokenów Cardano. eToro, na przykład, oferuje mobilny portfel, który pochodzi za pośrednictwem aplikacji iOS i Android. Portfel nie tylko pozwala na bezpieczne przechowywanie Cardano, ale także mnóstwo innych kryptowalut.

W aplikacji portfela możesz kupować, sprzedawać i handlować Cardano za jednym kliknięciem. Co najważniejsze, portfel eToro jest licencjonowany .

Jak kupić Cardano – instrukcja

Poniższy przewodnik krok po kroku pokaże ci, jak kupić Cardano online w mniej niż pięć minut za pośrednictwem eToro.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, eToro obsługuje bezpłatne wpłaty w dolarach amerykańskich przy użyciu karty debetowej/kredytowej, Paypal i przelewu bankowego. Dodatkowo, aby kupić Cardano u tego regulowanego brokera, musisz wydać tylko $10.

Krok 1: Zarejestruj konto

Otwórz darmowe konto na eToro.com, aby rozpocząć proces inwestycyjny Cardano. Będziesz musiał wybrać nazwę użytkownika i hasło, przed wprowadzeniem swojego nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego.

rejestraca etoro

Dodatkowe informacje osobiste będą musiały zostać wprowadzone po kliknięciu przycisku „Utwórz konto”.

Ponadto będziesz musiał przejść przez szybki proces weryfikacji tożsamości, który wymaga kopii dowodu osobistego. Od początku do końca, otwarcie rachunku eToro nie powinno zająć Ci więcej niż pięć minut.

Krok 2: Wpłata środków

Teraz będziesz musiał dodać trochę funduszy do swojego eToro od 10$ w górę.

Wybierz spośród:

Paypal
Karta debetowa
Karta kredytowa
Skrill
Neteller
ACH
Przelew bankowy

Ponownie, zakładając, że wpłacasz środki w USD, nie zostaną naliczone żadne opłaty.

Krok 3: Wyszukaj Cardano

kup ada cardano

W pasku wyszukiwania zacznij wpisywać „ADA”.

Następnie, gdy pojawi się ADA, kliknij na „Trade”.

Krok 4: Kup Cardano

Zastanów się, ile chcesz zainwestować w Cardano i wprowadź kwotę w odpowiednim polu.

Aby umieścić swoją inwestycję Cardano, kliknij „Open Trade”. eToro następnie odliczy kwotę USD z Twojego salda i doda tokeny ADA do Twojego portfela.

Jak sprzedać Cardano

Jeśli wypłacasz Cardano do prywatnego portfela i chcesz wypłacić pieniądze, musisz najpierw przenieść swoje tokeny ADA na odpowiednią giełdę.

Jeśli kupiłeś Cardano na eToro, możesz spieniężyć swoje tokeny ADA , po prostu logując się i składając zlecenie sprzedaży.

Alternatywnie, możesz być zainteresowany zarabianiem odsetek od swoich udziałów w Cardano. Aby uzyskać więcej szczegółów, przeczytaj nasz pełny przewodnik tutaj.

Wniosek

Podsumowując, możesz kupić Cardano z komfortu swojego domu od zaledwie 10 dolarów, korzystając z eToro. Ta platforma nie pobiera żadnych opłat za wpłaty i wypłaty, a przy zakupie Cardano musisz zapłacić tylko spread.

Co najważniejsze, eToro jest regulowane przez wiele organów – możesz więc bezpiecznie inwestować w Cardano.

FAQ

Najtańszym sposobem na zakup Cardano jest wpłata środków na eToro – które nie pobiera żadnych opłat za transakcje we wszystkich obsługiwanych e-portfelach, kartach debetowych/kredytowych i metodach bankowych.

Szukając miejsca, gdzie można kupić Cardano – rozważ eToro. Tylko 10 dolarów jest wymagane do otwarcia konta u tego brokera, a od płatności nie są pobierane żadne opłaty.

Cardano jest zmiennym i spekulacyjnym aktywem cyfrowym, więc nie ma pewnego sposobu na poznanie najlepszego czasu na wejście na rynek. Zamiast tego rozważ strategię uśredniania kosztów .

Tak, Binance obsługuje Cardano. Możesz kupić Cardano za pomocą karty debetowej/kredytowej po zweryfikowaniu swojej tożsamości.

Tak. Cardano jest dostępne na eToro.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się
4.8/5 - (18 głosy)