Gdzie kupić binanca BNB

Kryptowaluta Binance – obecnie bardziej powszechnie określana jako BNB, jest jedną z największych walut cyfrowych w tej przestrzeni pod względem kapitalizacji rynkowej. Wspierana przez giełdę Binance, BNB stała się od tego czasu popularnym wyborem dla inwestorów aktywów kryptowalutowych.

W tym przewodniku dla początkujących, przeprowadzimy Cię przez proces, jak kupić Binance Coin za pośrednictwem regulowanej platformy kryptowalutowej.

Jak kupić Binance BNB – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Binance – Szukaj bezpośrednio, wpisując „BNB” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Binance BNB już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Binance BNB w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić kryptowalute Binance BNB

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić Binance Coin, ta popularna waluta cyfrowa jest obsługiwana przez ponad 100+ brokerów i giełd.

Przeczytaj poniższe recenzje, aby zdecydować gdzie kupić Binance BNB dzisiaj.

1. eToro – Ogólnie najlepsze miejsce do zakupu kryptowaluty Binance BNB.

eToro to popularny broker online i platforma handlowa, która jest domem dla tysięcy aktywów, ETF-ów, forex, metali, energii i oczywiście – kryptowalut, takich jak Binance Coin. Otwarcie konta zajmuje kilka minut w eToro i nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich funduszy. W końcu eToro jest autoryzowany i licencjonowany przez kilka regulatorów tier-one – w tym FCA.

Jeśli chodzi o opłaty, depozyty  są pobierane w wysokości zaledwie 0,5% – co jest jedną z najniższych struktur cenowych na rynku kryptowalut. Ta niska opłata za depozyt obejmuje wszystkie obsługiwane metody wpłat i wypłat – takie jak PayPal, Skrill, karty debetowe / kredytowe, przelewy bankowe i inne. Oprócz tego ostatniego, wszystkie inne rodzaje płatności są przetwarzane natychmiast. Przy składaniu zamówienia na zakup kryptowalut, takich jak Binance BNB, eToro pobiera jedynie spread.

kup binance bnb

Przy zakupie kryptowalut, zaczyna się to od zaledwie 0,75% za zamówienie. Jeśli chodzi o minimum konta, zarówno depozyty, jak i inwestycje w kryptowaluty mogą być dokonywane od zaledwie 10 dolarów . Oznacza to, że przy niewielkim nakładzie kapitału można zdywersyfikować wiele różnych tokenów. To niskie minimum rozciąga się również na akcje i ETF-y – oba można kupić i sprzedać przy 0% prowizji. Innym popularnym aspektem strony eToro jest to, że pozwala ona na „kopiowanie” doświadczonych traderów.

Warto wspomnieć, że eToro obsługuje obecnie 50 kryptowalut i stale dodaje nowe kryptowaluty do swojego portfolio. Oznacza to, że możesz kupić Solana, Dogecoin, Shiba Inu, Polkadot, XRP, Axie Infinity i więcej z niskimi spreadami za pośrednictwem bezpiecznego ekosystemu handlowego.

Kup BNB na eToro

2. Crypto.com – Przyjazna dla użytkownika aplikacja do zakupu kryptowaluty Binance BNB

Crypto.com to świetny sposób na zakup BNB i innych kryptowalut przez telefonie, dzięki super przyjaznej dla użytkownika aplikacji dla iOS i Androida. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się i najlepszych giełd kryptowalut na świecie i pozwala na zakup innych 150 różnych kryptowalut przy konkurencyjnych opłatach w wysokości zaledwie 0,4% za handel.

Kup kryptowalutę BNB

Ta giełda kryptowalut ma kilka unikalnych cech, które pomagają jej wyróżnić się z tłumu. Na przykład możesz zmniejszyć opłaty o 10%, jeśli zapłacisz je w rodzimym tokenie platformy, CRO. Możesz nawet uzyskać kartę VISA Crypto.com i otrzymać zwrot gotówki w postaci CRO.

Podoba nam się również, że możesz ukończyć „Misje” w aplikacji Crypto.com i otrzymać nagrodę w diamentach, które można wymienić na Mystery Boxes zawierające różne ilości CRO. Oferuje nawet system pożyczek, w którym możesz uzyskać pożyczkę bez kontroli kredytowej, gdy dokonasz depozytów kryptowalutowych.

Kup BNB na Crypto.com

3. Binance – kup Binance BNB bezpośrednio z Binance

Binance Coin jest wspierany przez kryptowalutę o tej samej nazwie. I nie trzeba dodawać, że ta popularna platforma pozwala na zakup Binance Coin. Z tym, że jeśli szukasz inwestycji za pomocą karty debetowej lub kredytowej, możesz być zobowiązany do uiszczenia opłat w wysokości do 10%. Dzieje się tak dlatego, że Binance nie ma już prawnych kompetencji do bezpośredniego przyjmowania płatności kartą.

Jeśli miałeś jakiekolwiek doświadczenie z Binance, będziesz wiedział, że ta wiodąca giełda kryptowalutowa zapewnia również dostęp do swojego autorskiego rynku NFT. Jeśli jednak chcesz kupić NFT , będziesz musiał najpierw kupić Ethereum – co Binance pozwala Ci zrobić z łatwością. Wystarczy udać się do sekcji Express P2P na giełdzie kryptowalut, wybrać ile tokenów ETH chcesz kupić i kliknąć „Kup”. Po złożeniu zamówienia P2P, odpowiednia kryptowaluta zostanie escrowed poprzez Binance P2P.

Zamiast tego, giełda od tego czasu współpracuje z kilkoma stronami trzecimi, które przetwarzają płatności w imieniu Binance. Wcześniej Binance pozwalał również na przelewanie środków z konta bankowego za pośrednictwem Faster Payments, co było bezpłatne. Jednak to również od tego czasu zostało zawieszone. Inną opcją, którą masz, jest wpłata kryptowaluty do Binance. W rzeczywistości wyjdzie to znacznie taniej niż użycie karty debetowej lub kredytowej, ponieważ musisz pokryć tylko opłatę za blockchain.

kup BNBna binance

Ponadto, jeśli masz środki na zdeponowanie kryptowaluty i wymianę na Binance Coin, zostaniesz obciążony jedynie 0,10%. Ta opłata może być jeszcze bardziej zmniejszona, jeśli handlujesz większymi kwotami. Pomijając kwestie płatności, Binance jest również dobrą opcją, jeśli szukasz handlu szeroką gamą tokenów. Na tej platformie znajdziesz ponad 1000 rynków – co obejmuje zarówno kryptowaluty, jak i pary fiat-to-crypto. Binance oferuje również mobilną aplikację handlową i zdecentralizowany portfel kryptowalutowy.

Aby uzyskać bardziej szczegółową analizę wszystkich kluczowych metryk związanych z tą wiodącą giełdą kryptowalut, sprawdź naszą recenzję Binance.

Kup BNB na Binance

Co to jest Binance Coin?

Czym jest Binance Coin? Jak sama nazwa wskazuje, Binance Coin jest rodzimym kryptowalutowym aktywem wspieranym przez giełdę Binance. Zapoczątkowany w 2017 roku, głównym celem tokenu było umożliwienie użytkownikom Binance korzystania z obniżonych prowizji handlowych. Wówczas, posiadając minimalną alokację Binance Coin, oferowano obniżenie prowizji o 50%.

Od tego czasu zostało to zredukowane do redukcji o 25%. W związku z tym przypadek użycia Binance Coin został od tego czasu rozszerzony na wiele innych produktów i usług. Obejmuje to wszystko, od kupowania towarów za pośrednictwem platformy Binance Pay i rezerwowania lotów na Travali, aby móc zapewnić płynność, a nawet zarobić odsetki dzięki nagrodom za staking.

Jednak być może najbardziej dominującym przypadkiem użycia BNB jest to, że token jest podstawową walutą zarówno Binance Chain, jak i Binance Smart Chain. Te dwie niezależne sieci blockchain obsługują obecnie tysiące kryptowalut i miliardy dolarów w wolumenie handlowym każdego dnia. I jako takie, opłaty transakcyjne są płacone za pośrednictwem Binance Coin – co daje tokenowi wartość w świecie rzeczywistym.

Czy Binance Coin jest dobrą inwestycją?

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy Binance Coin jest odpowiednią kryptowalutą dla Twojego portfela inwestycyjnego – zrób krok wstecz i przeprowadź kilka samodzielnych analiz.

Aby wskazać Ci właściwy kierunek, poniżej omawiamy niektóre z głównych powodów, dla których możesz zdecydować się na zakup Binance Coin – obok niektórych potencjalnych zagrożeń do rozważenia.

Najwyżej notowana kryptowaluta

Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć o Binance Coin, jest to, że ta cyfrowa waluta jest jednym z najlepiej prosperujących aktywów – nie tylko w przestrzeni kryptowalut, ale globalnie. Kiedy token po raz pierwszy pojawił się na publicznych giełdach w 2017 roku, można było kupić pojedynczą Binance Coin od zaledwie 0,11 USD.

Oznacza to, że inwestycja w wysokości 1000 dolarów jeszcze w 2017 roku zaowocowałaby łączną alokacją ponad 9 000 BNB. Od tego czasu Binance Coin trafiła na wysokie poziomy 690 USD za token, które osiągnęła w 2021 roku. Aby umieścić ten wzrost w perspektywie, oznacza to, że między premierą w 2017 roku a szczytem w 2021 roku, Binance Coin wzrosła o ponad 620 000%.

Przewidywania dotyczące ceny kryptowaluty binance

Zgodnie z naszym przykładem powyżej, oznacza to, że twoja inwestycja o wartości 1000 dolarów – która dostała 9000 tokenów, byłaby warta ponad 6 milionów dolarów. Nieźle jak na niespełna cztery lata handlu. Ważne jest również, aby zauważyć, że kryptowaluta Binance przewyższyła wiele kryptowalut o dużej kapitalizacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Na przykład, w roku poprzedzającym napisanie tego przewodnika, Binance Coin wzrosła w wartości o prawie 220%. Dla porównania, Bitcoin – który jest największą na świecie kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej – wzrósł o nieco mniej niż 4% w tym samym okresie. Następnie masz inny projekt o dużej kapitalizacji Cardano, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrósł o 84%.

Kup BNB na eToro

Binance Smart Chain

Binance od tego czasu stworzył własną sieć blockchain – mianowicie Binance Smart Chain. Ta sieć jest teraz miejscem docelowym dla nowych tokenów kryptowalutowych, które mają wejść na rynek.

Jak wspomniano wcześniej, Binance Smart Chain ułatwia obrót o wartości miliardów dolarów każdego dnia, w odniesieniu do tysięcy tokenów.
Co najważniejsze, gdy użytkownicy kupują lub sprzedają aktywa kryptowalutowe za pośrednictwem Binance Smart Chain, opłaty za transakcje są pobierane w BNB.
I jako takie, tworzy to ciągły popyt na token, ponieważ ludzie muszą kupić kryptowaluty Binance, aby uzyskać dostęp do łańcucha.

Nie ma powodu, aby wierzyć, że popyt i wolumen na Binance Smart Chain umrze w najbliższym czasie – więc jest to świetna wiadomosc dla inwestorów BNB.

Program spalania Binance

Innym powodem, dla którego możesz rozważyć zakup Binance BNB jest to, że giełda prowadzi ciągły program spalania – co robi od 2017 roku.

W skrócie, kiedy spalasz pewną liczbę tokenów kryptowalutowych, oznacza to, że cyfrowe aktywa są wysyłane do martwego portfela, którego nie można odzyskać.
W związku z tym odpowiednie tokeny nie są już w obiegu, a tym samym – zmniejsza się ogólna podaż kryptowaluty.

Od początku istnienia projektu, Binance spaliło ponad 100 milionów tokenów BNB. Przy dzisiejszej wartości stanowi to ponad 420 milionów dolarów.

Ekosystem Binance

Wspomnieliśmy wcześniej niektóre z podstawowych przypadków użycia kryptowaluty Binance – które obejmują jej sieć Smart Chain, zmniejszenie prowizji giełdy oraz płacenie za towary i usługi.

Z tym, że ekosystem Binance jest zdecydowanie największy w przestrzeni kryptowalutowej – z giełdą stale wprowadza innowacje w nowych obszarach.

Na przykład Binance oferuje teraz konta oszczędnościowe kryptowalut, dzięki którym możesz zdeponować tokeny cyfrowe i otrzymać odsetki. Następnie masz kartę debetową Binance, która pozwala wydać swoje kryptowaluty online, w sklepie i w bankomatach.

W jakiś sposób, kształt lub forma – BNB siedzi w sercu ekosystemu Binance – co ponownie, nadal nadaje tokenowi wartość w świecie rzeczywistym.

Łatwe do kupienia i sprzedania

Spośród 17 000+ kryptowalut notowanych na CoinMarketCap, wiele ma małą kapitalizację rynkową. I jako takie, wejście i wyjście z rynku nie zawsze jest łatwe.

Może to być spowodowane tym, że bardzo niewiele giełd notuje token lub po prostu nie ma wystarczającego popytu na rynku, aby zapewnić wystarczający poziom płynności. W szczególności może to powodować ogromne problemy, jeśli chodzi o spieniężanie inwestycji.

Jednak w przypadku Binance Coin, ta kryptowaluta jest jedną z największych globalnie pod względem wyceny. W momencie pisania, projekt niesie kapitalizację rynkową w wysokości prawie 70 miliardów dolarów i jest notowany na ponad 100+ giełdach.

Co to oznacza z perspektywy inwestycyjnej, to fakt, że możesz kupić kryptowalute Binance w prosty i tani sposób. Być może, co ważniejsze, nigdy nie będziesz miał żadnych problemów z konwersją swojej inwestycji Binance Coin z powrotem do gotówki.

Prognoza ceny Binance BNB

Mówiąc wprost, zdecydowanie sugerujemy, abyś unikał wyszukiwania Binance Coin price prediction. Jasne, zostaniesz zalany tak zwanymi badaniami rynku na temat potencjalnego przyszłego kierunku BNB.

Jednak robienie prognoz cenowych w przestrzeni kryptowalutowej rzadko jest warte robienia. Jest tak być może, z wyjątkiem Bitcoina – ze względu na jego dominację na rynku.

Biorąc to pod uwagę, zamiast skupiać się na prognozach cenowych Binance Kryptowaluty, najlepiej skupić się na podstawach. Na przykład, bądź na bieżąco z wszelkimi kluczowymi deweloperami dotyczącymi ekosystemu Binance – takimi jak nowe produkty lub usługi.

Ponadto możesz skupić się na zmianach regulacyjnych, które mogą wpłynąć na wyniki Binance Coin.

Sposoby zakupu kryptowaluty Binance BNB

Najlepszy sposób aby kupić Binance BNB pod względem metod płatności, został omówiony w sekcji poniżej.

Kup Binance BNB za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Większość ludzi będzie szukać, aby kupić Binance Coin za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Powodem tego jest to, że przy użyciu odpowiedniego brokera – Twój zakup zostanie przetworzony natychmiast.

W związku z tym, brokerzy kryptowalutowi są znani z pobierania wysokich opłat za płatności kartą debetową / kredytową. średnia w branży wynosi 3-5%. Na przykład Crypto.com pobiera 2-3% w zależności od wystawcy karty, a na Binance może to kosztować nawet 10%.

W eToro jednak będziesz musiał zapłacić tylko niewielką opłatę za konwersję PLN/USD w punkcie wpłaty – która wynosi zaledwie 0,5% wartości transakcji. Na przykład, za każde 100 dolarów zasilone, zapłacisz tylko 0,50 dolara.

Kup Binance BNB za pomocą Paypal

Niektórzy brokerzy online pozwalają również na korzystanie z e-portfeli, takich jak Paypal. Jeśli szukasz taniego sposobu na zakup Binance Coin za pomocą Paypal, eToro pobierze od Ciebie zaledwie 0,5%.

Broker przetworzy Twoją płatność natychmiast i nie ma potrzeby wprowadzania danych karty Visa/MasterCard do platformy – ponieważ będą one już przechowywane na Twoim koncie Paypal.

Wybór portfela dla kryptowaluty Binance

Ucząc się jak kupić kryptowalute Binance, nie tylko musisz zrozumieć sam proces inwestycyjny – ale jak zamierzasz przechowywać swoje tokeny BNB. W tym sensie, masz kilka opcji.

Przede wszystkim, jeśli zdecydujesz się zainwestować w Binance Coin za pośrednictwem brokera online, takiego jak eToro, możesz faktycznie zostawić swoje tokeny w portfelu wewnętrznym dostawcy.

portfel etoro

Oznacza to, że eToro – który jest regulowany przez FCA, będzie odpowiedzialny za zapewnienie, że Twoje cyfrowe aktywa są przechowywane bezpiecznie. A co więcej, gdy w końcu zdecydujesz, że chcesz sprzedać swoje tokeny Binance Kryptowaluty, możesz to zrobić natychmiast za pośrednictwem portfela.

Inną opcją jest zakup Binance Coin na giełdzie kryptowalut, a następnie wycofanie tokenów do prywatnego portfela po zakończeniu zakupu.

Chociaż da Ci to większą kontrolę nad Twoimi tokenami BNB, musisz mieć solidne pojęcie o tym, jak działa bezpieczeństwo portfela. W związku z tym, jeśli jesteś początkujący, najlepiej jest po prostu pozwolić regulowanemu brokerowi, takiemu jak eToro, przechowywać swoje tokeny dla Ciebie.

Kiedy kupić kryptowalute Binance BNB

Jeśli jesteś nowy w świecie handlu kryptowalutami, nie ma wartości w próbach czasu na rynku. Podobnie jak w przypadku zakupu Bitcoin, najlepiej jest po prostu kupić Binance Coin w powolnych i stałych przyrostach.

Z tym, że niektórzy komentatorzy rynku zasugerują „kupowanie dipu”, co oznacza inwestowanie w Binance Coin, gdy jego cena spada z poprzedniego szczytu.

Na przykład:

  • Wspomnieliśmy wcześniej, że Binance Coin odnotował wysokie poziomy 690 USD w 2021 roku.
  • Od tego czasu token kryptowalutowy spadł do niskich poziomów 350 USD.
  • W prostych słowach oznacza to, że kupując BNB po $350 – w przeciwieństwie do $690, otrzymujesz sobie zniżkę o ponad 50%.
  • Jest to kluczowe, ponieważ ta obniżona cena wejścia jest oferowana, mimo że podstawy BNB nie uległy zmianie.

Inną strategią, którą możesz podjąć, aby uniknąć potrzeby czasu na rynku, jest zainwestowanie pewnej kwoty w kryptowaluty Binance pod koniec każdego miesiąca.

Ta strategia – która jest znana jako uśrednianie kosztów dolara – pozwala na zakup Binance BNB przez długi okres czasu, więc możesz przestać zwracać uwagę na krótkoterminowe trendy cenowe.

Jak kupić kryptowalutę Binance BNB – poradnik

Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak inwestować w kryptowalute Binance już teraz – przewodnik krok po kroku pokaże Ci, jak zakończyć ten proces za pomocą eToro.

Jak już wspominaliśmy w naszej recenzji wcześniej, eToro umożliwia zakup BNB od zaledwie $ 10 i przy bardzo konkurencyjnych opłatach.

Krok 1: Otwórz rachunek kryptowalutowy eToro

Odwiedź stronę internetową eToro, aby przejść proces rejestracji konta. Od początku do końca rzadko zajmuje to więcej niż kilka minut. Będziesz musiał wprowadzić kilka podstawowych informacji o sobie – takich jak imię i nazwisko, adres zamieszkania.

rejestraca etoro

Musisz również podać swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

Krok 2: Weryfikacja tożsamości

Ponieważ korzystasz z platformy handlowej regulowanej przez FCA, eToro poprosi Cię o weryfikację tożsamości. Możesz to zrobić natychmiast, przesyłając kopię paszportu. Obsługiwane jest również pełne prawo jazdy.

Jeśli chcesz pominąć ten krok na później, możesz to zrobić pod warunkiem, że nie kupujesz więcej niż 2000 euro wartych kryptowalut Binance.

Krok 3: Wpłata środków

Na swoje nowo utworzone konto eToro możesz wpłacić dowolną kwotę od 10$ wzwyż. Obsługiwane metody płatności dostępne na eToro obejmują wszystko od przelewu bankowego i Skrill do Visa i MasterCard.

Jak wspomniano wcześniej, wszystkie obsługiwane metody wpłat są obciążone niewielką opłatą w wysokości 0,5%.

Krok 4: Wyszukaj kryptowalute Binance

Wpisz „BNB” w pasku wyszukiwania na górze strony.

jak kupić kryptowaluty binance

Następnie kliknij na 'Trade’, aby przejść do ostatniego kroku.

Krok 5: Kupno kryptowaluty Binance

Teraz zobaczysz pole zamówienia – które eToro wymaga od Ciebie wypełnienia, aby wiedziało, ile chcesz zainwestować.

Ponownie, może to być dowolna kwota od 10 dolarów w górę. Kliknij na przycisk „Open Trade”, aby potwierdzić.

Jak sprzedać kryptowaluty Binance

Jeśli zainwestowałeś w Binance Coin na eToro, wykonaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak spieniężyć swoje tokeny:

  • Zaloguj się ponownie na swoje konto eToro
  • Z lewej strony deski rozdzielczej kliknij na „Portfolio
  • Gdy zobaczysz Binance Kryptowaluty z listy inwestycji, kliknij przycisk ustawień
  • Następnie kliknij w „Zamknij” i potwierdź zlecenie sprzedaży

Środki z Twojego zlecenia sprzedaży Binance Coin zostaną następnie dodane do Twojego salda do wypłaty.

Podsumowanie

Ten przewodnik dla początkujących wyjaśnił prosty proces, jak kupić Binance BNB.

Przedstawiliśmy szereg brokerów , których możesz użyć do inwestycji w BNB w bezpieczny i tani sposób, aczkolwiek eToro wyróżnia się jako najlepsza opcja na rynku.

W eToro możesz otworzyć konto i kupić kryptowaluty Binance w mniej niż pięć minut za pomocą karty debetowej/kredytowej lub e-portfela i zapłacić tylko spread. Ponadto, i co najważniejsze – eToro jest regulowane przez FCA.

Kup BNB na eToro

FAQ – Przy zakupie kryptowaluty Binance BNB

Kryptowaluta Binance ma kilka przypadków użycia – takich jak umożliwienie traderom uzyskania tańszych prowizji. Jest to również podstawowy token Binance Smart Chain, więc wszystkie opłaty są płacone w BNB.

Możesz kupić Binance Coin w mniej niż pięć minut, otwierając konto na giełdzie online, wpłacając trochę środków i składając zlecenie kupna BNB.

Binance Coin jest jedną z najlepiej radzących sobie walut cyfrowych w ostatnich latach. Gdybyś zainwestował tylko 1000 dolarów, gdy token został po raz pierwszy uruchomiony w 2017 roku, byłbyś teraz milionerem. Nie ma jednak gwarancji, że wartość BNB będzie nadal rosła, więc upewnij się, że wykonujesz własne badania.

Maksymalna podaż kryptowaluty Binance będzie ograniczona do 200 milionów BNB.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się