Gdzie kupić Biconomy

Biconomy (BICO) jest rodzimą kryptowalutom zdecentralizowanej sieci aplikacji Web3 Biconomy. Po otwarciu 2022 roku na poziomie około 4,50 USD, token Biconomy osiągnął najniższy poziom 0,35 USD, po czym odbił się od dna – niektórzy inwestorzy są zainteresowani kupnem tej kryptowaluty teraz, gdy BICO jest notowana na większej liczbie giełd kryptowalutowych.

Niniejszy przewodnik zawiera przegląd najlepszych miejsc do zakupu BICO, wykres akcji cenowej i próbę prognozowania przyszłej ceny tej stosunkowo nowej kryptowaluty (rozpoczęcie handlu pod koniec 2021 r.) – jak również przegląd projektu Biconomy i jego tokenomiki.

Jak kupić kryptowalutę Biconomy

31 maja 2022 roku token Biconomy został wprowadzony na regulowaną przez FCA platformę kryptowalutową eToro, która jest otwarta dla większości krajów na całym świecie. Aby zainwestować w Biconomy wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Otwórz konto eToro

eToro to najlepsze miejsce do kupowania kryptowalut pod względem opłat, regulacji SEC i niskich kwot minimalnych. Otwórz konto w eToro, aby rozpocząć proces.

💳 Krok 2: Zdeponuj środki

Gdy wpłacasz USD na eToro, nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z kart debetowych/kredytowych, e-portfeli lub przelewów bankowych. Minimalna kwota depozytu wynosi zaledwie 10 USD.

🔎 Krok 3: Wyszukaj kryptowalutę

eToro obsługuje ponad 40 aktywów kryptowalutowych. Możesz użyć paska wyszukiwania na górze strony, aby znaleźć kryptowalutę, którą chcesz kupić.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Na koniec – w polu „Kwota” musisz określić wielkość swojej inwestycji w kryptowaluty, zanim klikniesz na „Trade”.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania kryptowalut Biconomy w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić token Biconomy – Najlepsze platformy kryptowalutowe

W przeciwieństwie do niektórych kryptowalut Web3.0, które nie trafiają na główne giełdy, takie jak Coinbase, Binance i Crypto.com, Biconomy (BICO) był notowany na wszystkich trzech na początku swojej drogi, a następnie niedawno na eToro:

1. eToro – Ogólnie najlepsza platforma do zakupu Biconomy

eToro obsługuje BICO obok 70+ innych aktywów kryptowalutowych, w tym innych projektów Web 3.0, tokenów DeFi oraz metaverse, aktywów związanych z NFT, kryptowalut do gier i innych. Jest to również broker akcji i forex, po założeniu w 2007 roku w Izraelu, zanim istniały kryptowaluty.

eToro jest najbardziej regulowaną platformą kryptowalutową w branży – rywalizuje tylko z Bitstamp, chociaż BICO nie jest tam jeszcze notowany – będąc w pełni zgodnym z regulacjami SEC, aby zaakceptować handlowców kryptowalutowych z siedzibą na starym kontynencie.

gdzie kupić Biconomy BICO

W Wielkiej Brytanii jest regulowany przez FCA, przez ASIC w Australii i inne organy regulacyjne na arenie międzynarodowej. Jego ponad 27 milionów inwestorów ma spokój, że ich inwestycje w tokeny kryptowalutowe są bezpieczne.

eToro oferuje bezpłatne kursy edukacyjne w zakresie kryptowalut i konto demonstracyjne o wartości 100 000 USD do handlu papierowego przed inwestowaniem w kryptowaluty z prawdziwymi pieniędzmi, jeśli to konieczne.

To również obsługuje copytrading – inwestorzy mogą skomponować swoje kryptowaluty poprzez opcjonalne kopiowanie zakupów i sprzedaży pro tradera z pozytywnym ROI w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a także wstrzymanie tego w dowolnym momencie. Możliwe jest również replikowanie inteligentnego portfela altcoinów – najnowsze własne inteligentne portfele eToro to oferta DAO Crypto i inna o nazwie Scalable Crypto.

kup Biconomy na etoro

Niektórzy profesjonalni inwestorzy na platformie eToro oferują również własne portfele, obejmujące różne rynki inwestycyjne, takie jak firmy z branży gier i spółki naftowe.

Jedną z wad jest to, że eToro nie obsługuje handlu dźwignią dla kryptowalut – tylko inne aktywa finansowe (za pomocą CFD, czyli kontraktów na różnicę). Wykorzystuje również strukturę opłat za spread, a nie opłatę za makera / takera – ze względu na te dwa aspekty inwestorzy mogą chcieć również otworzyć drugie konto na Crypto.com lub Binance i używać eToro do długoterminowego posiadania.

Na eToro Biconomy staking nie jest jeszcze dostępny, ale użytkownicy mogą stakować Cardano, Ethereum i Tron.

Kup Biconomy na eToro

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.