Gdzie kupic Bancor

Protokół Bancor ułatwia wymianę tokenów w wielu parach, z ponad 10 000 opcji i łatwym w użyciu interfejsem do zawierania umów wymiany tokenów. Zdecentralizowana sieć giełdy (DEX) platformy pozwala na transakcje P2P bez pośrednictwa osób trzecich, takich jak pośrednik escrow lub arbiter.

Zmniejsza to czas przestoju i zwiększa wydajność, eliminując koszty transakcji związane z oczekiwaniem na czas potwierdzenia. Natywnym tokenem platformy, łączącym wszystkie inne, jest Bancor Network Token, znany również po prostu jako Bancor coin lub przez swój ticker BNT.

W tym przewodniku omówimy, czy BNT jest dobrą inwestycją, jak inwestować w Bancor i gdzie kupić Bancor BNT.

Jak kupić Bancor – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Bancor – Szukaj bezpośrednio, wpisując „BNT” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Bancor już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Bancor w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić Bancor (BNT)

Aby kupić Bancor BNT, najpierw należy wiedzieć, które giełdy kryptowalut je oferują. Wiele giełd i brokerów umieściło BNT na liście ze względu na jego popularność. Na podstawie naszych analiz, najlepszymi miejscami do inwestowania w Bancor są następujące platformy kryptowalutowe:

1. eToro – Ogólne najlepsze miejsce do zakupu Bancor (BNT).

Jedną z najpopularniejszych platform do zakupu kryptowaluty Bancor jest eToro, która notowała BNT 1 lutego 2022 roku.

eToro pobiera opłaty handlowe na zasadzie spread-only, co kończy się stosunkowo taniej dla inwestorów.

eToro nie obsługuje jednak dźwigni na kryptowalutach, co jest jedną z wad w porównaniu z rywalami. Jego prosty interfejs jest bardziej odpowiedni dla początkujących i długoterminowego posiadania kryptowalut. Day trading BNT jest również możliwy, chociaż możesz preferować otwarcie drugiego konta w Binance dla jego systemu opłat makera / takera.

Nie ma żadnych opłat za depozyt, gdy płacisz za pomocą USD podczas korzystania z kart kredytowych lub debetowych lub przelewów bankowych. Wszystko, czego potrzebujesz, to tylko $ 10, aby zainwestować w BNT i inne aktywa kryptowalutowe.

Kup bancor

eToro to dobry wybór dla inwestorów kryptowalutowych, ponieważ oferuje dostęp do ponad 60 różnych aktywów cyfrowych. CopyPortfolios to kolejna przydatna funkcja dla tych, którzy chcą skopiować innych wytrawnych handlowców dla swoich inwestycji w kryptowaluty, a nie monitorować same rynki kryptowalut 24/7.

Platforma eToro jest regulowana przez FCA, SEC i ASIC. Możesz uzyskać dostęp do platformy w sieci za pomocą laptopa lub MacBooka lub aplikacji, która jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Kup Bancor na eToro

2. Crypto.com -Popularna giełda do zakupu kryptowaluty Bancor za pomocą karty debetowej.

Platforma Crypto.com ułatwia użytkownikom inwestowanie w kryptowaluty, umożliwiając zakup logo Bancor za pomocą kilku kliknięć. Dzięki tej platformie możesz handlować między wiodącymi walutami, takimi jak Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH). Nie tylko kupowanie kryptowalut odbywa się w przystępnej cenie, ale również sama giełda ma solidny mechanizm bezpieczeństwa.

Bancor jest popularną kryptowalutą na Crypto.com. Istnieje wielu inwestorów inwestujących w kryptowalut BNT poprzez dokonywanie płatności kartami Visa i MasterCard. Ma 2% prowizji za każdy dokonany zakup. Okres próbny wynosi 30 dni po otwarciu konta, w którym inwestorzy mogą handlować bez płacenia prowizji.

Oferuje 250+ cyfrowych tokenów, jak również od małych / średnich kapitałów do dużych kapitałów. Jest kompatybilny zarówno jako przeglądarka stacjonarna, jak i aplikacja mobilna.

Kup kryptowalutę Bancon BNT

Crypto.com oferuje zróżnicowaną gamę aktywów cyfrowych i ma różne opcje płatności. Obejmują one karty debetowe, karty kredytowe, przelewy bankowe itp. Ta platforma jest wybierana przez inwestorów ze względu na swoje narzędzie „Crypto Earn”, które pozwala użytkownikom zarabiać na odsetkach od swoich udziałów w kryptowalutach.

Crypto.com DeFi Wallet umożliwia łatwy dostęp do swoich narzędzi handlowych, bez względu na to, gdzie jesteś. Crypto.com jest również rynkiem NFT, który pomaga użytkownikom inwestować w NFT za pomocą kryptowalut bez żadnych kłopotów.

Kup Bancor na Crypto.com

3. Coinbase – Przyjazny dla użytkownika sposób na zakup kryptowaluty Bancor.

Coinbase dodał Bancor BNT w grudniu 2020 roku. Giełda szybko stając się jedną z najbardziej zaufanych amerykańskich giełd kryptowalut. Na całym świecie ma około 90 milionów użytkowników. Platforma Coinbace cieszy się ogromnym zaufaniem milionów inwestorów, chcących inwestować w kryptowaluty, w tym token sieci Bancor.

Kup Bancor coinbase

Inwestowanie w Bancor na Coinbase jest proste. Musisz zarejestrować konto i przesłać kopię swojego dowodu osobistego. Następnie możesz natychmiast zapłacić za swoje cyfrowe tokeny za pośrednictwem depozytu Visa lub MasterCard. Wiąże się to jednak z wysokimi opłatami w wysokości 3,99%, przelewy bankowe są tańsze. Polecamy te, a także Coinbase Pro, jeśli aktywnie handlujesz swingiem.

Coinbase jest również odpowiednią platformą do inwestowania w inne tokeny cyfrowe poza Bancor, ponieważ oferuje szeroki zakres aktywów. Jego bezpłatny portfel obsługuje przechowywanie NFT. Jeśli szukasz opcji copytradingu, w przeciwieństwie do eToro nie ma tej funkcji.

Kup Bancor na Coinbase

4. Binance – Kup Bancor płacąc kryptowalutą przy 0,10% opłatach transakcyjnych

Binance dodał parę BNT / BTC w 2017 jako część hossy kryptowalutowej w tym roku. Ta popularna giełda kryptowalut o długiej tradycji ma najwyższy wolumen obrotu i największą różnorodność altcoinów i tokenów DeFi…. Przy handlu na BTC, ETH lub USDT (Tether) – ma tylko 0,1% opłaty handlowej.

Para BNT / USDT została dodana w lutym 2020 roku.

kup Bancor na binance

Binance pobiera 3,5% od depozytów kartami debetowymi i kredytowymi, a przelewy bankowe są dosyć kosztowne. Binance obsługuje również depozyty za pośrednictwem ACH, które są bezpłatne.

Zwróć uwagę na opłaty za wypłatę, z którymi przychodzi Binance. Różni się ona w zależności od metody wypłaty i fiat. W przypadku Bancor, opłata za wypłatę wynosi 0,079 BNT.

Po zakupie Bancor, możesz użyć aplikacji Binance Trust Wallet do przechowywania swoich zasobów kryptowalut.

Kup Bancor na Binance

Czym jest Bancor (BNT)?

Protokół Bancor to standard dla nowych generacji kryptowalut, które nazywane są Smart Tokens. Pozwala na posiadanie dowolnego tokena i konwersję na inny bez kontrahenta, ale po automatycznie obliczonej cenie.

 Kupno Bancor

Bancor zapewnia ciągłą podaż on-chain między kryptowalutami. Robi to dzięki sprytnej technologii, która na nowo definiuje, jak ludzie kupują i wymieniają tokeny w ewoluującym ekosystemie inwestycyjnym.

Czy Bancor jest dobrą inwestycją?

Pytanie, które zadaje wielu inwestorów, to czy w ogóle ich kryptowaluta jest warta. Faktem jest, że tylko niewielki procent tych tokenów kryptowalutowych ma jakąkolwiek fundamentalną wartość. Będziesz musiał zrobić trochę analiz i przeanalizować przypadki użycia tych kryptowalut, aby podjąć rozsądną decyzję inwestycyjną. Zanim postawisz swoje pieniądze na ryzykowne tokeny, w tym BNR, przeczytaj naszą recenzję Bancor, aby uzyskać więcej spostrzeżeń.

Zdecentralizowane giełdy

Zdecentralizowane giełdy (DEX) stają się coraz bardziej popularne. Nabierają one większego rozpędu w stosunku do swoich scentralizowanych odpowiedników. Bancor jest przykładem takiej zdecentralizowanej giełdy.

Bancor nie wymaga strony trzeciej do przechowywania Twoich funduszy. Zamiast tego zawsze bezpośrednio kontrolujesz swoje kryptowaluty i przeprowadzasz transakcje bezpośrednio z tym, kto chce kupić lub sprzedać twoje kryptowaluty.
Bancor umożliwia natychmiastowe utworzenie konta i rozpoczęcie handlu od razu.
Serwery zdecentralizowanych giełd, w tym Bancor, są rozproszone po całym świecie, co oznacza mniejsze ryzyko przestoju serwera.

Podgląd handlu w sieci Bancor

Bancor ma interfejs, który jest intuicyjny i łatwy do zrozumienia. Ponadto oferuje wiele różnych widoków, które wszystkie mają w sobie coś wyjątkowego. Obejmują one książkę zamówień lub wykres cenowy dla wybranej kryptowaluty plus dane historyczne dotyczące zamówień wprowadzonych przez użytkowników. Pomaga to w podjęciu świadomej decyzji.

Płynność Bancor

Płynność Bancor pools ma ponad 2,2 miliarda dolarów wolumenu. Procentowy udział BNT w stakach wynosi tu 76,93%. Korzystając z Bancor pools możesz stawiać tokeny i zarabiać nagrody i opłaty z nietrwałą ochroną przed stratami.

Na przykład, pula ETH/BNT ma opłatę w wysokości 0,10%. Oferuje ponad 60% zwrotu z BNT i 7% zwrotu z ETH. Pula USDC ma opłatę 0,20% i oferuje 56,94% na nagrodach na BNT i 51,17% na BNT. Pula USDT posiada opłatę w wysokości 0,20%. Oferuje nagrody na poziomie 65,53% i 72,08% na BNT.

Dane Bancor

Bancor wykorzystuje analitykę Dune. Oferuje dane dotyczące wolumenu, handlu i wyników rynkowych za pomocą tego. Można znaleźć dzienny wolumen tokena, miesięczny wolumen Bancor USD, stawki płynności uszeregowane według wielkości, podaż BNT i więcej informacji. Będzie również miał szczegóły dotyczące unikalnych chronionych pozycji i portfeli Bancor.

Token Bancor

Rodzimym tokenem Bancor Network jest BNT. Jest on domyślny dla wszystkich inteligentnych tokenów w sieci. W 2017 roku ICO Bancora zebrało ponad 144 miliony dolarów funduszy. Bancor wspiera upłynnianie także innych tokenów. Ale tokeny muszą być zgodne ze standardami ERC-20 lub EOS.

Inwestuj w Bancor

Jak kupić Bancor (BNT)

Aby kupić BNT, musisz starannie wybrać metodę płatności. Korzystając z jednego z najlepszych brokerów, które zrecenzowaliśmy, możesz wybrać jedną z następujących opcji płatności:

Kup Bancor za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej

Inwestowanie w Bancor jest łatwe z eToro. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć swoje konto i wybrać, ile pieniędzy chcesz zainwestować w BNT. Proces weryfikacji jest prosty i zajmuje tylko kilka minut. Wybierz kartę kredytową lub debetową jako preferowaną opcję płatności i dokonaj zakupu.

Istnieją opłaty, o których musisz pamiętać. Na przykład Coinbase pobiera wyższe opłaty, gdy kupujesz kryptowaluty za pomocą kart kredytowych, a Crypto.com ma opłatę 2,99% za korzystanie z kart debetowych. Z drugiej strony, eToro oferuje depozyty zabezpieczone USD całkowicie za darmo.

Kup Bancor za pomocą Paypal

Możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą PayPal na eToro bez żadnych opłat, jak wiele innych platform. Nie ma potrzeby deponowania pieniędzy lub oczekiwania na transakcje bankowe podczas korzystania z tej strony – wystarczy wprowadzić swoje dane PayPal i kupić BNT bez żadnych niedogodności.

Kup Bancor bez weryfikacji KYC

Bancor może być kupowany i sprzedawany na wielu giełdach. Proces KYC jest wymagany, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Możesz zdecydować się na platformę P2P, ale sprawa może być ryzykowna. Zamiast tego wybierz brokera takiego jak eToro, ponieważ jest on wysoce regulowany i ma prosty proces weryfikacji KYC.

Najlepszy portfel do przechowywania Bancor BNT

Kiedy już wiesz, jak kupić Bancor BNT, musisz pomyśleć o tym, jak chcesz ją przechowywać. Tokeny Bancor są zazwyczaj przechowywane w prywatnych portfelach. Możesz je pobrać za pomocą aplikacji mobilnej lub oprogramowania desktopowego. Niektóre z wiodących dostawców to Phantom Wallet, Sollet i Solflare Wallet. Dają one ekskluzywny dostęp do Twoich kluczy prywatnych.

portfel etoro

Rygorystyczne kontrole bezpieczeństwa są wymagane, aby zapobiec narażeniu twoich tokenów BNT na potencjalnych hakerów. Jeśli szukasz przyjaznego dla początkujących portfela do przechowywania swoich tokenów Bancor, rozważ eToro Money Crypto Wallet.

Portfel jest dostępny bezpłatnie dla użytkowników systemów iOS i Android. Został zaprojektowany poprzez uwzględnienie potrzeb początkujących inwestorów kryptowalutowych. W przypadku, gdy źle umieścisz klucze prywatne lub zapomnisz hasła do portfela, eToro zapewnia jego odzyskanie.

Inwestuj w Bancor na eToro

Jak kupić Bancor – poradnik

Aby uzyskać szczegółową wiedzę, jak tanio i skutecznie inwestować w BNT, pomoże Ci nasz poradnik. Swoje tokeny możesz wykorzystać albo do zakupu najlepszych NFT albo do handlu nimi na eToro. Poniżej przedstawiamy kroki w tym zakresie -.

Krok 1: Otwórz rachunek kryptowalutowy eToro

Najpierw przejdź do oficjalnej strony eToro i kliknij „Dołącz teraz”. Po kliknięciu na „Dołącz teraz” pojawi się formularz. Dokładnie wypełnij ten formularz wniosku online.

rejestraca etoro

Wprowadź swoje pełne imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, aby rozpocząć. Twoje dane osobowe są wymagane do utworzenia autoryzowanego konta. eToro utrzymuje Twoje informacje prywatne i bezpieczne.

Krok 2: Weryfikacja tożsamości

Aby zainwestować w kryptowaluty Bancor na eToro, należy się zweryfikować. Proces ten odbywa się natychmiastowo, więc zajmie tylko 1-2 minuty.

eToro Weryfikacja konta ID

Aby udowodnić swoją tożsamość, prześlij dokument wydany przez rząd. Może to być paszport. Jako dowód zamieszkania, możesz przesłać ostatnie wyciągi bankowe lub rachunki za media.

Krok 3: Wpłata środków

eToro jest odpowiednim miejscem dla początkujących, ponieważ daje Ci łatwy dostęp i elastyczność. Minimalny depozyt na eToro wynosi 10 dolarów. Na tej platformie możesz kupić BNT za pomocą różnych metod płatności – Visa lub MasterCard, przelewów bankowych, PayPal, Skrill itp.

Dzięki różnorodnym opcjom depozytowym, nie musisz ponosić żadnych opłat podczas kupowania tokenów Bancor. Wszystkie płatności są denominowane w dolarach amerykańskich na eToro.

Krok 4: Wyszukaj Bancor

kup bancor BNT

Na desce rozdzielczej eToro przejdź do tablicy wyszukiwania i wpisz 'Bancor ’. Kiedy się pojawi, kliknij na „Handel”. eToro natychmiast pokaże listę odpowiednich rynków dla twoich transakcji.

Krok 5: Kup Bancor

eToro umożliwia inwestorom wykorzystanie waluty fiat do zakupu kryptowalut. Użyj suwaka, aby wybrać, ile pieniędzy chcesz wpłacić na swoje konto eToro. Kliknij na „Open Trade”, aby potwierdzić swoją inwestycję.

Jak sprzedać Bancor

Aby sprzedać kryptowaluty Bancor na eToro, proces jest podobny do ich zakupu. Nie musisz ponosić żadnych opłat, gdy chcesz wypłacić swoje tokeny. Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do sekcji portfolio i złożyć zamówienie. Cena zostanie odzwierciedlona na platformie eToro.

Wniosek

Platforma Bancor może wydawać się początkowo zniechęcająca, chociaż nie jest konieczne korzystanie z niej w celu inwestowania w Bancor, można to zrobić po prostu kupując i trzymając Bancor Network Token (BNT), jeśli wierzysz w projekt długoterminowy. Zrób własne badania i nie inwestuj wszystkich swoich funduszy w jeden altcoin, ponieważ niektóre projekty altcoinów zawodzą. Chociaż istnieje kilka platform do zakupu i handlu BNT, zawsze wybieraj licencjonowaną i regulowaną platformę.

FAQ – przy zakupie kryptowaluty Bancor BNT

Możesz wybrać jedną z powyższych platform, które poddaliśmy przeglądowi. Naszą najlepszą rekomendacją jest eToro, ponieważ jest wysoce regulowana, działa na zerowej prowizji i nie pobiera opłat za depozyt

Decyzja należy do Ciebie. Nasz przewodnik z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję. Są tam recenzje ekspertów i wiadomości, których powinieneś szukać. Ponieważ cena BNT powoli idzie w górę, wielu uważa, że jest to odpowiednia długoterminowa opcja inwestycyjna, ponieważ jej użycie nabiera tempa z każdym mijającym rokiem.

Najlepszym miejscem do przechowywania BNT jest portfel internetowy. Portfel kryptowalutowy eToro Money jest wygodną opcją, ponieważ może być łatwo pobrany ze sklepu z aplikacjami przez użytkowników systemów Android i iOS.

Możesz kupić Bancor za pomocą PayPal poprzez giełdę. Zawsze szukaj wiarygodnej giełdy i takiej, która nie pobiera wysokich opłat za zakupy przez PayPal. W przeciwieństwie do wielu giełd, które pobierają wysokie opłaty za zakup BNT za pomocą PayPal, na eToro jest to całkowicie darmowe.

Tak. eToro dodało Bancor do swojej giełdy w lutym 2022 roku.

Tak. Bancor jest dostępny na Binance.

Tak. Bancor został dodany przez Coinbase w grudniu 2020 r.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się
4.8/5 - (16 głosy)