Gdzie kupic Balancer

W tym przewodniku dokonamy prognozy cen BAL i pierwszego przeglądu, gdzie kupić Balancer.

BAL to token zarządzający Balancer, zdecentralizowanym protokołem finansowym (DeFi), który pozwala użytkownikom wymieniać tokeny ERC-20 bez konieczności posiadania jakiegokolwiek scentralizowanego podmiotu. Jest to protokół AMM bez zezwolenia, który pozwala każdemu na przeprowadzanie transakcji na platformie tylko poprzez podłączenie portfela kryptowalutowego.

Jako jedna z najlepszych zdecentralizowanych giełd na świecie, Balancer DEX zyskał uwagę entuzjastów DeFi, którzy szukają możliwości wymiany aktywów kryptowalutowych i uzyskania pasywnego dochodu – ale czy BAL jest dobrą inwestycją?

Jak kupić Balancer – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Balancer – Szukaj bezpośrednio, wpisując „BAL” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Balancer już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Balancer w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić Balancer – najlepsze platformy

Poniżej dokonamy przeglądu najlepszych giełd kryptowalut, które notowały Balancer w sposób bardziej szczegółowy.

1. eToro – Najlepsza ogólna platforma do zakupu Balancer

eToro jest jedną z najbardziej opłacalnych i przyjaznych dla użytkownika platform kryptowalutoeych. Zapoczątkowany w 2007 roku, eToro jest społeczną platformą handlową, która pozwala użytkownikom na interakcję ze sobą. Funkcja Copy Trader podkreśla ten aspekt społecznościowy tej platformy jeszcze bardziej.

Dzięki copytradingowi użytkownicy chcący kupić Balancer lub inne kryptowaluty mogą kopiować decyzje handlowe lub portfele inwestycyjne odnoszących sukcesy inwestorów na eToro. Platforma dopasowuje Twój portfel inwestycyjny do ich portfela, automatycznie go replikując.

kup balancer

Kolejną zaletą, którą eToro ma nad innymi giełdami kryptowalut, jest jej podejście do opłat. Zamiast decydować się na standardową prowizję, która często jest wysoka, eToro prosi o opłatę za podstawę spreadu (plus 1%), gdy chcesz inwestować w Balancer lub jakąkolwiek inną kryptowalutę.

Ponadto platforma handlowa nie prosi o żadną opłatę depozytową za zasilenie konta eToro za pomocą walut fiat, w tym karty debetowej / kredytowej, PayPal, Neteller lub przelewów bankowych.

eToro gości obecnie 60+ aktywów kryptowalutowych i ma ponad 28 milionów użytkowników. Ma dobrą reputację jako platforma handlu kryptowalutami zgodna z przepisami FCA, CySEC i ASIC i nigdy nie została zhakowana.

Jeśli chodzi o dostępność, możesz wchodzić w interakcje z eToro za pomocą przeglądarki internetowej, jej aplikacji mobilnej lub portfela kryptowalutowego eToro, który możesz pobrać za darmo ze strony internetowej. Jest to jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalutowych na rynku obecnie wyposażony w 2-factor authentication verification i unlosable private key.

eToro obsługuje również stakowanie kryptowalut na Ethereum, Cardano i Tron. Większość kryptowalut DeFi działa na ETH, więc jest to sposób na dodanie stabilności do portfela i uzyskanie pasywnego dochodu.

Inwestuj na eToro

2. Crypto.com -Doskonała platforma do zakupu Balancer (BAL)

Kolejną platformą kryptowalutową, która stawia na łatwość obsługi jest Crypto.com. Ta platforma pozwala inwestorom nie tylko kupić Balancer i 250+ innych kryptowalut, ale także lewarować handel nimi na parach futures wieczystych – użyj stop loss, jeśli próbujesz tego, aby uniknąć likwidacji.

Możesz kupić Balancer (BAL) na Crypto.com za pomocą płatności kartą debetową lub kredytową, płacąc 2% opłaty transakcyjnej. Ta opłata obowiązuje tylko miesiąc po utworzeniu konta na tej platformie, ponieważ Crypto.com oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników, umożliwiając im inwestowanie w wybraną kryptowalutę bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Kup Balancer na Crypto.com

Crypto.com ma wiele wbudowanych protokołów bezpieczeństwa, aby chronić aktywa użytkownika. Protokoły te obejmują od wieloczynnikowego uwierzytelniania do innych bazowych warstw bezpieczeństwa, aby chronić konta przed oszustwami. Dodatkowo, klienci mogą korzystać z pokrycia Crypto.com przez program FDIC, który daje im do 250 000 USD ubezpieczenia.

Opłaty na Crypto.com różnią się w zależności od wielkości transakcji i handlu. Dla użytkowników handlujących mniej niż $ 25k miesięcznie, cena wynosi 0,4%. Im większy wolumen handlujesz, tym niższe opłaty musiałbyś zapłacić. Crypto.com jest dobrą platformą, jeśli zamierzasz handlować wysokimi wolumenami kryptowalut.

Możesz zmniejszyć opłatę, kupując Cronos (CRO) – rodzimy token Crypto.com. Ponadto Crypto.com ma swoją własną kartę Crypto.com Visa, której możesz użyć do zakupów u wybranych sprzedawców detalicznych i uzyskać cashback w wysokości do 8%.

Platforma oferuje również entuzjastom NFT swój rynek NFT.

Inwestuj na Crypto.com

3. Binance: Handluj Balancer przy zaledwie 0,10% opłat

Jeśli jesteś doświadczonym traderem szukającym więcej wskaźników technicznych i najszerszej gamy altcoinów, Binance dodał Balancer 6 sierpnia 2020 roku i oferuje również 600+ innych kryptowalut.

Niektóre funkcje, które przyciągnęły ponad 90 milionów użytkowników do Binance, obejmują Binance Futures Battle, Asset Conversion, Cross Collateral i Price Protection.

Kup Balancer na Binance

Binance to giełda kryptowalut numer jeden na świecie. Zapewnia wiele informacji edukacyjnych o ekosystemie blockchain przy użyciu prostego języka – co pomaga nowicjuszom wejść w przestrzeń kryptowalutową bez obaw. Obejmują one blogi i filmy wideo.

Platforma Binance jest jednym z najlepszych miejsc do handlu Balancer z niskimi opłatami. Jeśli kupisz Balancer za kryptowaluty takie jak BTC lub USDT (Tether), płacisz tylko 0,10% opłaty handlowej. Opłata za depozyt przy użyciu kart debetowych i kredytowych jest jednak wysoka – 4,5%. Przed wybraniem Binance jako platformy handlowej do inwestowania w Balancer, należy również pamiętać, że jest to platforma nieregulowana, która uzyskała regulacje tylko z Kanady i Bahrajnu.

Binance zaspokaja również tłum miłośników NFT, posiadając własny rynek Binance NFT, który używa kryptowaluty Binance BNB – jako waluty.

Wraz z Balancer, Binance oferuje inne kryptowaluty DeFi, takie jak Bancor, Maker i Synthetix oraz wiele innych.

Inwestuj na Binance

4. Coinbase: Najpopularniejsza giełda dzięki której zainwestujesz w Balancer.

Naszą inną rekomendacją dzięki której kupisz Balancer i inne kryptowaluty jest Coinbase, ktory ma dziesiątki milionów użytkowników i jest jedną z największych giełd kryptowalut na świecie. Możesz rozpocząć swoją podróż inwestycyjną za pośrednictwem Coinbase z darmowym bonusem signup 10$ (link poniżej). Ma prosty interfejs, jest łatwy w użyciu i zapewnia wiele dodatkowych udogodnień, w tym stakowanie kryptowalut.

Coinbase notował Balancer 6 października 2020 roku. Podobnie jak inne platformy giełdowe, które przeglądaliśmy, Coinbase zapewnia również zaplecze ubezpieczeniowe, aby zrekompensować swoim użytkownikom, jeśli stracą swoje fundusze z powodu jakichkolwiek oszustw. Ponadto możesz rozpocząć inwestowanie w Balancer na Coinbase za minimalny depozyt w wysokości zaledwie 2 USD. Jest to dobra opcja dla tych inwestorów detalicznych w budżecie.

Kup Balancer na Coinbase

Jeśli chodzi o opłaty, Coinbase pobiera wyższe opłaty niż niektóre z jego odpowiedników. Na przykład opłata za depozyt przy użyciu karty debetowej wynosi 3,99%, a przy użyciu przelewu bankowego opłata wynosi 1,49% – kompromisem jest to, że proces transakcji potrwa dłużej.

Jeśli chodzi o opłaty handlowe, użyj Coinbase Pro, aby płacić niskie opłaty, które wykorzystują kwoty opłat makera / takera w wysokości 0,6% / 0,4%.

Pomimo wysokich kosztów depozytu, niektórzy użytkownicy wolą Coinbase ze względu na nacisk na bezpieczeństwo. Po zdeponowaniu środków na koncie Coinbase, platforma przechowuje 98% z nich w zimnym magazynie. Dodatkowo daje możliwość włączenia dwuskładnikowego uwierzytelniania, wymagającego podania hasła jednorazowego (OTP) przy każdym logowaniu.

Inwestuj na Coinbase

Czym jest Balancer?

czym jest balancer

Balancer to zdecentralizowana giełda (DEX), Automated Market Maker i protokół liquidity pool, który możesz wykorzystać do wymiany tokenów ERC-20 bez pośrednictwa jakichkolwiek scentralizowanych podmiotów. Jest to platforma bez zezwolenia – pozwalająca użytkownikom na zaangażowanie się w rynek kryptowalut bez podawania jakiejkolwiek weryfikacji.

U podstaw tego protokołu leży AMM. AMM lub Automatic Market Maker to platforma, która wykorzystuje algorytm do zarządzania zamówieniami kryptowalut i określania wartości aktywów.

Czy powinienem kupić balancer

Protokół Balancer DeFi był rozwijany od 2018 roku przez Balancer Labs. Został ostatecznie uruchomiony przez BlockScience, firmę konsultingową blockchain, w 2020 roku po tym, jak platforma zebrała 3 miliony dolarów w swojej rundzie finansowania – sprzedając 5 milionów BAL – natywny token protokołu DeFi.

Balancer jest wśród 10 najlepszych platform DeFi na świecie i miał ponad 2 miliardy dolarów aktywów zablokowanych na początku 2022 roku.

Zasada działania Balancer

Balancer wykorzystuje algorytmy zamiast polegać na scentralizowanych podmiotach przy ustalaniu transakcji. Wprowadził koncepcję zwaną pulami Balancera. Te pule od dwóch do ośmiu różnych kryptowalut zapewniają płynność handlowcom.

Po utworzeniu puli Balancer, systemy ustalają stosunek tokenów w ramach tej puli. Na przykład załóżmy, że pula składa się z Tether, Ether i Bitcoin; w tym czasie algorytm ustawia stosunek tych kryptowalut na 25%, 25% i 50%.

Po tym, jak użytkownik zacznie handlować, stosunek ten ponownie się zbalansuje. Oznacza to, że gdy stosunek danego tokenu zostanie zmniejszony, procent innego tokenu obecnego w tej samej puli wzrasta. Na przykład, jeśli ktoś zabierze 5% Tethera z puli, nowy stosunek kryptowalut staje się 27,5%, 20% i 52,5%.

Podczas handlu bazowy system balansujący decyduje o najlepszej cenie dla dostępnych puli za pomocą SOR lub Smart Ordering Routing. Zapewnia to, że handel osiąga najwyższy zysk bez wysokich opłat i kosztów gazu.

Jeśli chodzi o opłaty za wydobycie płynności z puli, to jest to decyzja pozostawiona twórcom puli. Opłaty wahają się od .0001% do 10%. Opłaty nie trafiają wyłącznie do twórców puli. Zamiast tego, system dzieli je pomiędzy osoby dostarczające płynność do puli.

Protokół Balancer posiada trzy rodzaje puli:

Private Pools: Jak sama nazwa wskazuje, są to prywatne pule, w których właściciel posiada wszystkie prawa do zarządzania. Prywatne pule mają tylko właścicieli jako wkład do ich płynności. Ponadto, właściciele mogą dostosować warunki swoich puli.

Udziały Pule: Udziały pools składa się z wielu użytkowników, którzy dodają płynność do puli. W zamian, Balancer pool nagradza ich BPTs lub Balance Pool Tokens.

Smart Pools: Smart Pools to prywatne pule pod kontrolą inteligentnego kontraktu. Podobnie jak w przypadku basenów współdzielonych, również nagradzają za pomocą BPT i przyczyniają się do płynności puli.

Co czyni Balancer unikalnym

Balancer jest unikalny wśród giełd. Jest to automatyczny twórca oferujący bezzezwoleniowe kroki transakcyjne. Oznacza to, że nie ma potrzeby tworzenia konta i żadnych kroków weryfikacyjnych, aby handlować poza platformą. Ale to nie jest jedyny czynnik wyróżniający ten protokół DeFi.

Balancer pozwala operatorom puli – to może być każdy użytkownik – ustawić swoje opłaty za wymianę, dzięki czemu Balancer jest najmniej kosztownym miejscem do handlu stabilnymi kryptowalutami. Zostały wydane dwie wersje Balancera, V1 i V2.

V2 zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak wartość protokołu dla aktywów, pożyczki Flash, swapy Flash, niestandardowe formuły AMM, wewnętrzne salda użytkowników itp.

Token Balancer

Kryptowaluta Balancer jest tokenem zarządzania, co oznacza, że posiadacze tokena Balancer, którzy decydują o przebiegu rozwoju protokołu Balancer. Całkowita podaż tokenów BAL jest ograniczona do 100 milionów.

Zgodnie z białą księgą, 145 000 tokenów Balancer jest dystrybuowanych co tydzień wśród osób zapewniających płynność na protokole Balancer. To sprawiłoby, że roczna dystrybucja tokenów BAL wyniesie 7,5 miliona. Użytkownicy mogą zarabiać tokeny, dodając płynność do puli lub dostosowując je.

To powiedziawszy, deweloperzy nie sfinalizowali jeszcze struktury zarządzania protokołem Balancer, pozostawiając obecną użyteczność tokena BAL wątpliwą. Ale, jest prawdopodobne, że BAL będzie podążał za tą samą strukturą zarządzania, co inne protokoły DeFi.

Czy Balancer jest dobrą inwestycją?

Przyjrzeliśmy się pokrótce, czym jest Balancer i jaki jest jego przypadek użycia i zastosowanie w przestrzeni DeFi. Aktywa Crypto mają jednak tendencję do zmienności, a ich cena zmienia się gwałtownie każdego dnia. Zanim kupisz BAL, rozważ następujące czynniki:

Rynek DeFi jest nastawiony optymistycznie

Rynek DeFi rośnie w szybkim tempie. W lutym 2021 roku jego wartość wynosiła 72 miliardy dolarów. Ale w 2022 roku wartość ta wzrosła do 106 miliardów dolarów – co stanowi wzrost o 47%. Ponieważ Balancer jest jedną z największych giełd DeFi na rynku, szansa na hossę w cenie kryptowaluty BAL jest wysoka.

Balancer Ecosystem Fund (Fundusz Ekosystemu Balancera)

Pięć milionów tokenów BAL jest przeznaczonych na Balancer Ecosystem Fund. Jego celem jest przyciągnięcie strategicznych partnerów, aby pomóc platformie ekosystemu Balancer w jeszcze większym wzroście. Biorąc pod uwagę wzrost rynku DeFi, istnieje szansa, że protokół przyciągnie umiejętnych inwestorów, którzy wykorzystają swoją wiedzę do rozbudowy platformy w przestrzeni DeFi.

Fundusz „Fundraising

Balancer Labs, zespół stojący za protokołem Balancer, zebrał 3 miliony dolarów podczas rundy finansowania zalążkowego. Fundusze te, jeśli zostaną dobrze wykorzystane, mogą rozwinąć ekosystem protokołów poprzez rozszerzenie działalności.

Inwestuj w Balancer

Jak kupić Balancer – najlepsze sposoby

Przeszliśmy przez wszystkie fakty, które musisz rozważyć przed zainwestowaniem w Balancer. Objęliśmy również najlepsze giełdy kryptowalut, z których można kupić Balancer, bieżącą akcję ceny BAL i przyszłe prognozy. W tej sekcji omówiono najlepsze sposoby zakupu Balancer.

Kup Balancer za pomocą karty debetowej lub kredytowej

Jeśli chcesz użyć karty debetowej lub kredytowej, aby kupić Balancer, możesz to zrobić w ciągu pięciu minut.

Platformy takie jak eToro, Binance, Crypto.com i Coinbase zapewniają to udogodnienie. I wszystkie one stosują tę samą metodę. Musisz tylko założyć konto, zdeponować środki i zainwestować w Balancer lub dowolną kryptowalutę.

Ale pamiętaj, że opłata za depozyt, o którą proszą te giełdy kryptowalut, może się różnić. Podczas gdy eToro zapewnia ci korzyść z braku opłaty za depozyt (jeśli wpłacasz w USD), opłaty wahają się od 3% do 5% w przypadku innych giełd kryptowalut. Na przykład Crypto.com pobiera opłatę za depozyt w wysokości 2,99%.

Kup Balancer za pomocą PayPal

Jeśli nie chcesz podawać danych swojego konta bankowego na żadnej giełdzie kryptowalut, możesz użyć PayPal, aby kupić Balancer.

Ten proces pozwoli Ci połączyć konto PayPal z kontem kryptowalutowym i kupić dowolną kryptowalutę za pomocą jednego kliknięcia. eToro umożliwi Ci wpłatę środków za pomocą PayPal bez uiszczania opłaty za depozyt, ale po raz kolejny warunkiem jest użycie USD. W przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić 0,5% jako opłaty za depozyt.

Kupno Balancera bez KYC

Bardzo niewiele bezpiecznych platform pozwoli Ci wpłacić środki na swoje konto, chyba że dostarczysz dokumenty weryfikacyjne KYC. Powodem są rządy na całym świecie naciskające na giełdy kryptowalutowe, aby stały się bardziej regulowane.

A dostarczenie szczegółów nie jest złym pomysłem i uniemożliwiłoby platformom handlowym uznanie Cię za złego aktora – pozwalając Ci na swobodny handel bez żadnych problemów lub oskarżeń o pranie pieniędzy.

Najlepszy portfel do przechowywania kryptowaluty Balancer

Jeśli chodzi o portfele, możesz wybrać między portfelami sprzętowymi i programowymi. Zaszyfrowany portfel sprzętowy, zwłaszcza te wykonane przez Trezor lub ledger, zapewnia wysokie bezpieczeństwo, aby zabezpieczyć swoje fundusze. Ponadto, ponieważ nie są one podłączone do Internetu, jesteś bezpieczny od oszustw phishingowych lub ataków hakerskich.

portfel etoro

Twoją inną opcją jest portfel eToro Money. Jest to najlepszy dostępny portfel kryptowalutowy i posiada wiele protokołów bezpieczeństwa, aby chronić Twoje fundusze.

Posiada funkcję nieusuwalnego klucza prywatnego i bezpłatną usługę odzyskiwania, która szyfruje Twój klucz i hasło. Ponadto, w przeciwieństwie do portfeli sprzętowych, jest bezpłatny. Wystarczy użyć swojego smartfona i pobrać go z oficjalnej strony eToro za pośrednictwem poniższego linku.

Zarejestruj się na eToro

Jak kupić Balancer – szebki poradnik

Oto kompletny przewodnik jak kupić Balancer za pośrednictwem platformy regulowanej przez FCA, eToro.

Krok 1: Utwórz konto eToro

Odwiedź oficjalną stronę internetową eToro i utwórz konto, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i e-mail, a także wybierając hasło.

rejestraca etoro

Krok 2: Prześlij dokumenty do weryfikacji tożsamości

Możesz wycofać Balancer lub inne kryptowaluty na eToro tylko po dostarczeniu dokumentów weryfikacyjnych. Prześlij swój wydany przez rząd dowód osobisty i dowód zamieszkania jako dokumenty weryfikacyjne KYC.

Krok 3: Wpłata środków

Aby rozpocząć swoją podróż inwestycyjną, zdeponuj minimum 10 dolarów na eToro. Podczas wpłaty możesz wybrać jedną z metod płatności: kartę kredytową/debetową, PayPal, Neteller, przelew bankowy lub Skrill.

Krok 4: Kup Token Balancer

kup balancer

Przejdź do paska wyszukiwania eToro i wpisz „Balancer”. Zobaczysz rozwijaną listę z wyskakującym Balancerem. Kliknij na przycisk „Trade” obok niego. Przekieruje Cię on na stronę inwestycji Balancer. Wprowadź kwotę, z którą chcesz kupić tokeny Balancer i kliknij na „Open Trade”, aby sfinalizować zamówienie.

Jak sprzedać Balancer

Po zakupie Balancera, proces jego sprzedaży jest taki sam na eToro. Jest tylko niewielka opłata za wypłatę 5$, aby spieniężyć przechowywane kryptowaluty. Wystarczy przejść do swojego portfolio, wybrać Balancer i złożyć zlecenie.

Podsumowanie

Balancer to protokół DeFi, Automated Market Maker, który koncentruje się na finansach bez zezwolenia, umożliwiając każdemu handel tokenami ERC-20 na platformie bez tworzenia konta lub podawania szczegółowych informacji. Jest to jeden z największych projektów w rozwijającej się przestrzeni DeFi, która daje pełną kontrolę społeczności poprzez tokeny BAL.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się