Gdzie kupić avalanche

Avalanche (AVAX) jest jedną z najgorętszych kryptowalut na rynku w tej chwili. Aktywa nadal odnotowują imponujące wyniki, co czyni je atrakcyjnymi dla inwestorów szukających możliwości zakupu kryptowaluty Avalanche.

Ta recenzja wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, aby kupić kryptowalutę Avalanche. Podajemy również szczegóły dotyczące najlepszej platformy do zakupu AVAX i różnych czynników, które napędzają cenę tego popularnego nowego aktywa kryptowalutowego.

Jak kupić AVAX – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2:Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Avalanche – Szukaj bezpośrednio, wpisując „AVAX” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Avalanche już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Avalanche w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić Avalanche

Teraz przyjrzyjmy się dokładnie, gdzie można kupić kryptowalutę Avalanche. Wiele platform pozwala na zakup tego aktywa, ale najlepsze z nich opisujemy poniżej:

1. eToro: Najlepsze miejsce do zakupu Avalanche

eToro to broker z zerową prowizją zlokalizowany w Wielkiej Brytanii. Został założony w 2007 roku i od tego czasu rozszerzył swoją działalność na całą Wielką Brytanię. eToro jest znanym maklerem giełdowym w Wielkiej Brytanii, z ponad 13 milionami aktywnych użytkowników. Ponadto nie obciąża swoich inwestorów żadnymi kosztami prowizji. eToro jest członkiem FSCS i jest licencjonowany przez FCA, ASIC i CySEC. Ta platforma zawiera standardową metodę zakupu akcji i CFD, które umożliwiają handel z dźwignią przy niskich wymaganiach dotyczących depozytu zabezpieczającego.

W przeciwieństwie do tradycyjnych brokerów, eToro nie pobiera żadnych opłat za administrowanie kontem. eToro z kolei pobiera jedynie minimalny spread kupna i sprzedaży. Główną cechą eToro jest społeczna platforma handlowa i narzędzia, które są cenne dla nowych inwestorów. Interaktywna platforma pozwala traderom naśladować pozycje handlowe doświadczonych traderów, a wykwalifikowani traderzy są nagradzani.

Kup avalanche

Początkowa wpłata i opłata

Minimalna inwestycja w wysokości 10 dolarów oznacza, że inwestorzy mogą korzystać z dźwigni handlowej. W prostych słowach, inwestorzy mają szansę posiadać ułamek akcji, jeśli chcą, i mogą również kupić akcje warte więcej niż kwota zdeponowana poprzez CFD.

Istnieje niewielu brokerów kryptowalutowych, którzy mogą konkurować z eToro pod względem opłat. eToro jest platformą handlową bez prowizji. Broker online pozwala na zakup Avalanche bez płacenia ani jednego centa prowizji. Zamiast tego, kiedy dokonujesz depozytu, broker pobiera niewielką opłatę w wysokości 0,5 procent FX.

Różne opcje płatności

Inwestorzy mogą korzystać z różnych metod płatności za pomocą kart kredytowych/debetowych, przelewów bankowych lub e-portfeli takich jak PayPal, Skrill, VISA lub Neteller. Inną ekscytującą usługą oferowaną przez eToro jest to, że inwestorzy mogą również kupować i sprzedawać ułamki akcji. Dla wszystkich początkujących oznacza to, że inwestorzy mogą kupować ułamki akcji i nie muszą kupować ani jednej akcji firmy za pomocą swojego rachunku eToro.

Regulacje

eToro jest regulowany w Wielkiej Brytanii (UK) i na całym świecie, posiadając licencje od ASIC, FCA i CySEC. Dodatkowo eToro jest członkiem Financial Services Compensation Scheme (FSCS), który chroni pierwsze £85,000 środków inwestorów w przypadku bankructwa brokera.

Kupno i sprzedaż na eToro może odbywać się online, jak również na urządzeniach mobilnych poprzez ich aplikację. Proces otwarcia rachunku eToro jest prosty i trwa około kilku minut. Płatność może być zdeponowana na różne sposoby, w tym karty debetowe/kredytowe, e-portfel, przelew bankowy i Paypal.

Kup AVAX na eToro

2. Binance – Najlepsze miejsce do zakupu Avalanche.

Binance jest bez wątpienia największą alternatywą eToro. Binance to największa na świecie giełda kryptowalut według dziennego wolumenu transakcji, z ponad 20 miliardami dolarów transakcji dziennie. Daje dostęp do setek aktywów i płynnej usługi handlowej, która sprawia, że inwestowanie w Avalanche jest proste.

kup AVAX na binance

Korzyści płynące z Binance są dość niezwykłe. Prowizja za handel to jednorazowa opłata w wysokości 0,1 procenta, która jest stosunkowo minimalna. Eksperci mogą stosować złożone narzędzia, takie jak kontrakty terminowe i transakcje z depozytem zabezpieczającym, a giełda zapewnia wiele opcji wpłat i wypłat. Kiedy to jest połączone z wysoką płynnością Binance, łatwo jest zobaczyć, dlaczego jest tak popularny.

Z drugiej strony, Binance jest giełdą wyłącznie kryptowalutową. Giełda ma również znaczne opłaty za transakcje kartą kredytową, a główny portal nie jest zbyt przyjazny dla użytkownika. Co więcej, interfejs Binance nie jest szczególnie przyjazny dla nowych użytkowników. Dla osób, które po raz pierwszy korzystają z Avalanche (AVAX), wykresy i wybór menu mogą być kłopotliwe. Najwygodniejsze kryptowaluty do wpłaty to Bitcoin BTC i Ethereum ETH.

Dostepne pary handlowe Avalanche (AVAX) to: AVAX/BTC, AVAX/BNB, AVAX/BUSD i AVAX/USDT

Kup AVAX na Binance

4. Coinbase: Idealna platforma dla początkujących chcących kupić Avalanche

Coinbase jest największą giełdą kryptowalut w Ameryce Północnej ,Coinbase prowadzi działalność od 2012 roku. Giełda została założona w San Francisco z licencją regulacyjną od Securities & Exchange Commission (SEC) i oznaczeniem biznesu usług pieniężnych od Financial Conduct Authority (FCA), Coinbase jest świetną opcją, jeśli zastanawiasz się  gdzie kupić kryptowalutę Avalanche.

Kup Avalanche coinbase

Podobnie jak Binance, Coinbase również korzysta z bycia jedną z największych na świecie i najbardziej płynnych giełd kryptowalut. Platforma wykonuje doskonałą pracę, pomagając Ci inwestować w Avalanche i realizując zamówienie w ciągu kilku sekund.

W przeciwieństwie do Binance, Coinbase jest niezwykle łatwy w użyciu. Ta giełda oferuje czysty i przejrzysty interfejs oraz minimalne saldo w wysokości 2 USD z dostępem do ponad 100 kryptowalut i par handlowych. Tak więc, jeśli chodzi o wszechstronność i łatwość użycia, Coinbase jest świetną opcją.

Inną ważną zaletą korzystania z Coinbase jest to, że giełda oferuje kilka narzędzi, które mogą pomóc Ci zarabiać pieniądze i uzyskać jeszcze większe korzyści z posiadania AVAX. Od swojego produktu stakingowego do narzędzia handlowego Coinbase Pro, a nawet karty debetowej dla amerykańskich użytkowników, Coinbase jest zdecydowanie opcją wartą rozważenia.

Kup AVAX na Coinbase

Czym jest Avalanche?

Avalanche to jeden z najpopularniejszych obecnie blockchainów na świecie. Platforma jest intuicyjna, oferuje możliwe rozwiązanie w celu zwiększenia interoperacyjności, skalowalności i funkcjonalności blockchainów.

Ava Labs uruchomiła Avalanche w 2020 roku. Blockchain obsługuje inteligentne kontrakty, umożliwiając budowanie zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Avalanche ma na celu dostarczenie skalowalnego rozwiązania o niskich kosztach i wysokim bezpieczeństwie.

Platforma Avalanche pozwala użytkownikom tworzyć nieograniczoną liczbę interoperacyjnych i niestandardowych aplikacji. Aby obsługiwać jedną z nich, trzeba będzie uiszczać opłaty abonamentowe i rozliczać transakcje w jej natywnej kryptowalucie – AVAX.

czym jest AVAX

Aby poprawić funkcjonalność technologii blockchain, twórcy Avalanche zbudowali platformę, która skupiła się na ulepszeniu blockchaina Bitcoina. Avalanche rozwiązuje te problemy za pomocą unikalnego podejścia – używając trzech oddzielnych łańcuchów.

Pierwszym jest X-Chain, który wykorzystuje protokół konsensusu Avalanche do zarządzania aktywami. Następnie C-Chain służy do tworzenia inteligentnych kontraktów, a P-Chain koordynuje walidatory. Zarówno C-Chain, jak i P-Chain wykorzystują protokół Snowman.

Protokół konsensusu Avalanche sprawdza losowo wszystkie potwierdzenia transakcji, każąc wszystkim węzłom pracować równolegle. Poprzez te losowe kontrole, Avalanche zwiększa prawdopodobieństwo ważnej transakcji.

Czy Avalanche to dobra inwestycja?

Możesz więc zastanawiać się, czy jest to dobry moment na inwestycję w Avalanche. Kilka cech sprawia, że AVAX jest godną inwestycją. Należą do nich:

Interesujący przypadek zastosowania

Technologia Blockchain obecnie zmienia świat. Ale, istnieje również kilka niedoskonałości z niektórymi z największych blockchainów w tej chwili. Avalanche chce stworzyć świat, w którym blockchainy mogą łączyć się i udostępniać dane, zachowując skalowalność, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Blockchain ma innowacyjne rozwiązanie, które obraca się wokół trzech oddzielnych łańcuchów. Każdy łańcuch obsługuje konkretne zadanie, zmniejszając tym samym ogólne obciążenie samego blockchaina.

Avalenche to świetny sposób na przechwycenie zysków

Obecnie AVAX jest handlowany dość daleko od swojego wszechczasowego maksimum. Nawet przy stosunkowo imponujących wynikach tokena, pokazuje to, że wciąż jest wiele potencjalnych zysków. Inwestorzy, którzy rozumieją wartość, z pewnością będą chcieli kupić „dip”, a AVAX wydaje się być tak dobrą kryptowalutą jak każda inna w tej chwili dla każdego.

Tak więc, jeśli jesteś gotów zainwestować –  kupić kryptowalutę Avalanche już teraz.

Ubezpieczenie od Ethereum

Obecnie słowo na ulicy jest takie, że aktualizacja Ethereum – nazwana Ethereum 2.0 – zoptymalizuje działanie blockchaina. Jednak ETH 2.0 zostało poważnie opóźnione, a na jego miejsce powstało wiele innych „Ethereum killer” blockchainów.

Avalanche jest właśnie takim blockchainem. Wykonał całkiem dobrze, podczas gdy problemy operacyjne Ethereum obciążają go, a ty możesz kupić kryptowalutę Avalanche już teraz, aby zainwestować w rosnący projekt.

Avalanche spełnia swoją obietnicę

Najlepsze blockchainy to te, które mogą zaoferować skalowalność bez poświęcania ich decentralizacji. Jak dotąd Avalanche udowodnił, że jest w stanie to zrobić. Blockchain ma nieograniczony potencjał interoperacyjności z innymi łańcuchami, a jego obfitość walidatorów zapewnia, że szybkość i decentralizacja mogą być zoptymalizowane.

Avalanche ma również niską barierę wejścia. Wymagania sprzętowe, aby być walidatorem, sprawiają, że jest to przystępny łańcuch dla walidatorów, aby dołączyć. Istnieje więc duża szansa na zwiększenie adopcji tego łańcucha w przyszłości.

Niedoceniana interoperacyjność

Kolejnym ważnym czynnikiem dla większości inwestorów, którzy chcą wspierać blockchainy, jest interoperacyjność. Eksperci w dziedzinie blockchain wskazali, że interoperacyjność będzie ważną częścią przyszłości blockchain, a łańcuchy, które mogą łatwo współpracować z innymi, będą miały kluczowe znaczenie dla zwiększenia adopcji blockchain w przyszłości.

Blockchain Avalanche posiada tysiące podsieci, tworząc zróżnicowaną i interoperacyjną sieć. Dzięki wysokiej przepustowości i w pełni zdecentralizowanej architekturze, Avalanche jest dojrzały dla deweloperów szukających możliwości budowania.

Jak kupić kryptowalute Avalanche

Możesz kupić Avalanche za pomocą PayPal

PayPal jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszą usługą płatności na świecie. Firma z Doliny Krzemowej obsługuje setki milionów klientów i jest szczególnie ulubiona wśród inwestorów kryptowalutowych.

Jako usługa płatności online, pozwala na zakup kryptowalut Avalanche z komfortu własnego domu. Transakcje zajmują zaledwie kilka minut, a Ty możesz cieszyć się optymalną wygodą.

W tej chwili wszystkie platformy, które zrecenzowaliśmy powyżej, obsługują PayPal. Ta wszechobecność jest jednym z głównych powodów, dla których inwestorzy kryptowalutowi tak bardzo kochają PayPal.

Jedynym zastrzeżeniem do PayPal jest to, że usługa ta pobiera opłaty. Tak więc, w zależności od giełdy i wielkości transakcji, chcesz mieć pewność, że jesteś w porządku z opłatami. Kiedy już tak jest, przejdź do zakupu.

Kup Avalanche za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej

Jeśli chcesz zainwestować w Avalanche, warto zauważyć, że zakupy kartą kredytową są również dostępne. Podobnie jak PayPal, karty kredytowe są również popularne, ponieważ są wszechobecne i wygodne. Możesz kupić Avalanche z domu i mieć zamówienie zrealizowane w ciągu kilku sekund.

Jako wszechobecna opcja, wszystkie platformy, które wymieniliśmy powyżej, również obsługują zakupy kartą. Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić kryptowalutę Avalanche, jest to kolejna świetna opcja.

Z opłatami, różni producenci pobierają różne opłaty, a te będą podlegać zmianie w oparciu o czynniki takie jak wielkość transakcji, a nawet twój kraj. Radzimy sprawdzić opłaty pobierane przez wystawcę karty i przystąpić do zakupu.

Najlepszy portfel Avalanche

Teraz wiemy, jak kupić token Avalanche, zabezpieczenie swoich kryptowalut jest równie ważne. Portfele kryptowalutowe zostały stworzone w tym celu.

Portfel kryptowalutowy to usługa lub urządzenie, które łączy się z blockchainem aktywów. Pozwala na wysyłanie i odbieranie kryptowalut oraz umożliwia ich przechowywanie.

portfel etoro

Najlepsze portfele kryptowalutowe to bezpieczne miejsce do przechowywania kluczy prywatnych i publicznych.

Klucz publiczny to długa kombinacja alfanumeryczna, która służy jako adres Twojego portfela. Wysyłasz kryptowaluty do każdego, kto chciałby je otrzymać i jest to Twój klucz do blockchaina. Jeśli chodzi o klucz prywatny, używasz go do podpisywania transakcji i potwierdzania ich. Jeśli chcesz wysłać pieniądze do kogoś innego, klucz prywatny jest twoją bramą do zrobienia tego.

Istnieją różne rodzaje portfeli. Są one szeroko sklasyfikowane na:

Portfele sprzętowe (Hardware wallets)

Portfel sprzętowy to fizyczne urządzenie, które pozwala na przechowywanie kryptowalut. Są one postrzegane jako najbardziej odporne na ataki hakerów, ponieważ nie są podłączone do Internetu – proces znany jako cold storage. Ponieważ portfele sprzętowe nie są podłączone do sieci, jest prawie niemożliwe, aby haker ukradł twoje fundusze.

Jednakże, portfele sprzętowe poświęcają swoją wygodę na rzecz bezpieczeństwa. Z tymi portfelami, wydawanie kryptowalut w podróży może nie być możliwe. Jednocześnie trzeba będzie uważać, aby nie zgubić portfela lub go nie uszkodzić.

Portfele programowe

Portfele programowe to usługi podłączone do komputera, które umożliwiają wysyłanie i odbieranie pieniędzy. Są one instalowane na Twoim urządzeniu i oferują bezpieczeństwo oraz wygodę w wysyłaniu pieniędzy.

Portfele programowe mogą zostać zhakowane, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczone. Upewnij się, że klucze są bezpieczne i upewnij się, że samo urządzenie nie jest zagrożone.

Mobilne portfele

Portfele mobilne są jak portfele programowe, ale dla urządzenia mobilnego. Portfele te są pobierane i instalowane na telefonie, a ich zaletą jest przede wszystkim wygoda. Dzięki mobilnym portfelom, wysyłanie pieniędzy w podróży jest tak proste, jak tylko można sobie wyobrazić.

Ale, podobnie jak w przypadku portfeli programowych, bezpieczeństwo jest głównym punktem rozważań. Chcesz mieć pewność, że portfel jest bezpieczny i nie ma żadnych kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

eToro Money Wallet

Jeśli szukasz portfela, który pomoże Ci zachować bezpieczeństwo Twoich kryptowalut, zalecamy korzystanie z eToro Money. Portfel ten znany jest ze swojej wszechstronności, oferując użytkownikom szybkość w transakcjach i bezpieczeństwo. Istnieją również najwyższej klasy zabezpieczenia, które chronią Twoje fundusze przed hakerami i złodziejami.

eToro Money pozwala na wysyłanie i odbieranie pieniędzy do i z każdego portfela w ogóle. Portfel oferuje dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA) i uczenie maszynowe zachowań analitycznych, które chronią Twoje pieniądze. Istnieje również kilka poziomów szyfrowania z eToro Money – szczególnie podczas obsługi działań takich jak przetwarzanie transakcji i płatności.

Zauważ, że eToro Money nie daje Ci kontroli nad Twoimi kluczami prywatnymi. Trzyma klucze, więc może zmniejszyć szanse. Ale jeśli twoje konto zostanie naruszone, istnieje proces odzyskiwania, który możesz wykonać, aby ponownie uzyskać dostęp do niego.

Należy również pamiętać, że istnieją limity na transakcje. Portfel wymaga, abyś wysłał maksymalne transakcje o wartości 10 000 USD. Istnieje również dzienny limit transakcji w wysokości 20 000 USD i 50 000 USD miesięcznie.

Jak kupić Avalanche – Przewodnik

Polecamy eToro jako naszą najlepszą giełdę kryptowalut do zakupu Avalanche. Przedstawiamy również szybki i łatwy tutorial, jak zacząć

rejestraca etoro

Udaj się na stronę główną eToro i kliknij „Dołącz teraz”. Wpisz swój e-mail i hasło, a eToro wyśle wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie konta. Po potwierdzeniu, możesz uzyskać dostęp do konta i kontynuować.

Zweryfikuj swoją tożsamość

eToro jest platformą regulowaną i wymaga, abyś zweryfikował swoją tożsamość. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł uzyskać dostępu do pełnego zakresu transakcji.

Kliknij przycisk „Zweryfikuj”, który pojawi się na ekranie i przejdź dalej. Będziesz potrzebował swojego wydanego przez rząd dowodu tożsamości oraz dowodu zamieszkania.

Wpłata pieniędzy

Kliknij przycisk „Wpłata” na stronie profilu. Pamiętaj, że eToro pozwala na wpłaty za pomocą przelewów bankowych, procesorów płatności online i kart.

Minimalne saldo eToro dla użytkowników w większości krajów wynosi 10$. Ale, może to być różne w zależności od tego, gdzie jesteś. Więc sprawdź stronę wsparcia platformy, aby uzyskać szczegóły dotyczące minimalnych sald w oparciu o Twoją lokalizację.

Kup Avalanche

kup avalanche online

Wyszukaj „AVAX” w oknie wyszukiwania. Kliknij na „Open Trade”, wprowadź kwotę, którą chcesz kupić, a następnie kliknij na „Trade”.

Twój AVAX powinien być dodany do portfela natychmiast.

Jak sprzedać Avalanche

eToro ułatwia również sprzedaż AVAX. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij na przycisk „Portfolio”, aby zobaczyć wszystkie jednostki, które posiadasz.
  • Wybierz AVA wśród aktywów w swoim portfelu
  • Kliknij na czerwony krzyżyk po prawej stronie, aby zamknąć transakcję
  • eToro wyświetli okienko z wartością kryptowaluty i Twoim zyskiem lub stratą, jeśli zamkniesz transakcję
  • Kliknij na „Zamknij transakcję”.

Wniosek

Tak więc, mamy pełny przewodnik, który pomoże Ci kupić kryptowalutę Avalanche. Aktywa te są obecnie jednymi z najgorętszych i możesz mieć pewność, że dzięki nim osiągniesz długoterminowe zyski.

Jeśli zdecydujesz się na zakup kryptowaluty Avalanche, zalecamy korzystanie z eToro. Broker oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby z powodzeniem dokonać transakcji – prosty interfejs, niskie minimalne saldo i szybki proces rejestracji, abyś mógł natychmiast rozpocząć.

FAQ – przy zakupie kryptowaluty Avalanche

Avalanche jest dostępny u różnych brokerów. Zalecamy jednak korzystanie z eToro, aby zrealizować swoje zlecenie. Broker oferuje bardzo niskie minimalne saldo, a także możesz korzystać z funkcji Copy Trader.

Avalanche ma w tej chwili wiele do zrobienia. Blockchain jest solidny, ze strukturą tiere, która pozwala mu na szybszą obsługę transakcji. AVAX ma ponadto atrakcyjną cenę.

Tak, Avalanche jest dostępny na Binance. Dzięki swojej świetnej platformie szkoleniowej w zakresie instrumentów pochodnych, giełda umożliwia również handel AVAX.

Możesz inwestować w Avalanche używając różnych giełd lub brokerów. My jednak polecamy korzystanie z eToro. Broker ten jest prosty w obsłudze i oferuje minimalny depozyt w wysokości 10$.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

4.8/5 - (41 głosy)