Gdzie kupić ankr

Ankr osiągnęła 20-krotny wzrost w pierwszym kwartale 2021 roku (0,01$ do 0,21$) i nadal rośnie o 700% w 2022 roku, obecnie oscylując wokół 0,03$ – 0,05$. Inwestorzy Ankr są optymistycznie nastawieni do tego, że będzie to kolejna hossa i ponowny test swoich szczytów.

Nasz przewodnik dla początkujących o tym, gdzie i jak kupić Ankr, pomoże Ci zacząć, jeśli jeszcze nie inwestujesz w Ankr. Omówimy również, czym dokładnie jest Ankr, ponieważ wciąż jest stosunkowo nieznany, zajmując #111 miejsce na Coinmarketcap.

Jak kupić Ankr – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2: Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Ankr – Szukaj bezpośrednio, wpisując „ANKR” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Ankr już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Ankr w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić Ankr – Najlepsze platformy

Inwestorzy mogą z łatwością kupić Ankr online, postępując zgodnie z powyższym przewodnikiem krok po kroku. Aby uzyskać dodatkowe wskazówki, sprawdziliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o inwestowaniu w Ankr w naszym kompleksowym przewodniku w dalszej części. Dokonamy również szczegółowego przeglądu czterech najlepszych giełd kryptowalutowych do inwestowania w Ankr.

1. eToro – ogólnie najlepsze miejsce do kupna Ankr online.

eToro jest jedną z najbezpieczniejszych platform do zakupu Ankr. Posiada regulacje FCA, ASIC i CySec. Z eToro proces inwestycyjny Ankr jest wygodny nawet dla nowych inwestorów.

Platforma stała się szeroko popularna wśród inwestorów ze względu na łatwy w użyciu interfejs i bezpłatne usługi handlowe. Ta giełda jest odpowiednia dla początkujących i mogą oni łatwo inwestować w Ankr dzięki przyjaznej dla początkujących użyteczności eToro.

Aby kupić kryptowalutę na eToro, będziesz musiał otworzyć konto, a to zajmuje tylko kilka minut. Następnie będziesz musiał dokonać depozytu .Do wpłat możesz wykorzystać szeroką gamę metod oferowanych przez platformę – karty debetowe lub kredytowe, przelewy bankowe oraz e-portfele.

Opcja e-portfela obejmuje Paypal, Skrill i Neteller. Po pomyślnym zasileniu konta eToro, możesz zainwestować w Ankr online z zaokrąglonym spreadem. Płacisz tylko różnicę między ceną kupna i sprzedaży tylko raz (w momencie zakupu).

kup ankr na etoro

Oprócz Ankr, eToro oferuje również różne inne waluty cyfrowe, w które możesz inwestować. Zakres 60+ aktywów obejmuje EOS, Bitcoin, Litecoin, Cardano, Ethereum, kryptowaluty DeFi, takie jak AAVE, i więcej.

eToro daje tym samym możliwość odpowiedniej dywersyfikacji portfela kryptowalut. eToro jest również znane w branży z oferowania tysięcy akcji wraz z ETF-ami, które są dostarczane przy 0% prowizji.

Unikalne cechy eToro to narzędzia copy trading, copy portfolio i social trading. Dzięki narzędziu copy trading, możesz wybrać skutecznego handlowca do automatycznego kopiowania transakcji. Oferuje również pasywne produkty inwestycyjne, które są jego Crypto Portfolio, DeFi portfolio i inne.

Dzięki pojedynczej inwestycji możesz teraz zdywersyfikować wiele aktywów kryptowalutowych, aby uczynić swoją inwestycję mniej ryzykowną. Możesz uzyskać dostęp do platformy internetowej eToro na Windows lub Mac, a także pobrać aplikację mobilną ze strony internetowej.

Kup Ankr na eToro

2. Crypto.com – Handluj Ankr z wykorzystaniem dźwigni finansowej

Crypto.com dodał Ankr w październiku 2020 roku i oferuje parę handlową ANKR / USDT spot i wieczystą parę futures do handlu Ankr na dźwigni.

Crypto.com jest popularny, ponieważ daje możliwość zarabiania na kryptowalutach, w tym Bitcoin (6% odsetek) i stablecoins (do 14%), jednak obecnie zarabianie na Ankr nie jest możliwe.

Inną popularną cechą jest metalowa karta VISA, którą można wykorzystać do wydawania kryptowalut w sklepach detalicznych. Zobacz naszą recenzję karty Crypto.com VISA.

Kup kryptowalutę ANKR

Crypto.com oferuje również portfel DeFi, zdecentralizowaną giełdę i karty kredytowe / pożyczki kryptowalutowe. Możesz wziąć pożyczkę, używając swoich udziałów w kryptowalutach jako zabezpieczenia.

Istnieje również rynek NFT Crypto.com, oferujący proste bezpieczne miejsce do zakupu NFT od zaledwie 1 USD na aukcji.

Minimalny depozyt wynosi 10 dolarów w Crypto.com. Jeśli kupisz Ankr za pomocą karty kredytowej, platforma pobierze 2,99% kwoty depozytu.

Kup Ankr na Crypto.com

3. Coinbase – Platforma przyjazna dla początkujących użytkowników

Coinbase to popularna platforma kryptowalutowa z ponad 70 milionami zweryfikowanych klientów na całym świecie. Inwestorzy z siedzibą w wielu krajach mogą teraz łatwo inwestować w Ankr na Coinbase. Możesz założyć konto w Coinbase i zweryfikować swoją tożsamość, podając kilka podstawowych informacji osobistych.

Będziesz musiał przedstawić kopię swojego paszportu / prawa jazdy. Po zdeponowaniu środków po tym procesie, jesteś cały ustawiony, aby kupić Ankr online z MasterCard lub Visa na Coinbase.

Chociaż platforma przetwarza twój zakup natychmiast, pobiera 3,99% jako opłatę za transakcję depozytową. Alternatywnie możesz zdeponować fundusze na platformie za pomocą swojego konta bankowego. Ten depozyt jest wolny od kosztów. Jednak nadal będziesz musiał zapłacić 1,49% prowizji handlowej, gdy kupisz Ankr na Coinbase.

Kup Ankr coinbase

Te powody sprawiają, że korzystanie z Coinbase jest nieco droższe niż eToro. Jeśli spojrzysz na aspekt przydatności dla początkujących, to polecamy eToro nad Coinbase. Istnieje opcja korzystania z ich oddzielnej platformy Coinbase Pro jednak dla niskich opłat.

Jeśli zdecydujesz się na Coinbase, aby zainwestować w Ankr, zaoferuje Ci również zakres inwestowania w 100+ aktywów kryptowalutowych. Zakres ma popularne kryptowaluty, takie jak Ethereum Classic, Litecoin, Shiba Inu, Bitcoin, Decentraland, Cardano itp. Minimalna inwestycja w Coinbase wynosi $ 2. Jest to kolejny powód, dla którego ta platforma została wybrana przez wielu inwestorów.

Sprawia, że inwestycje są wygodne również dla nowych inwestorów. Coinbase jest znany ze swojego silnego mechanizmu bezpieczeństwa. Oferuje użytkownikom dostępność internetową i aplikację mobilną, która jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Możesz łatwo połączyć aplikację ze swoim głównym kontem Coinbase.

Kup Ankr na Coinbase

4. Binance – Największa giełda kryptowalut umożliwiająca zakup Ankr

Binance to kolejna popularna giełda do handlu aktywami kryptowalutowymi. Platforma umożliwiła również inwestorom Binance natychmiastowy zakup kryptowalut online za pomocą karty debetowej/kredytowej przy zaledwie 1,8%. Binance został zmuszony do korzystania z bramki płatniczej strony trzeciej po dochodzeniu FCA, co sprawiło, że płatności kartą są kosztowną sprawą, więc zalecamy kupowanie kryptowalut gdzie indziej, ale używanie Binance do handlu dziennego.

Binance jest dobrą opcją, jeśli zdeponujesz fundusze w kryptowalutach, które są całkowicie darmowe. Jeśli wymieniasz kryptowaluty takie jak Bitcoin, BNB lub Tether na Ankr, płacisz prowizję tylko w wysokości 0,10%.

kup ankr na binance

Podobnie jak eToro, Crypto.com i Coinbase, Binance ma również opcje stakowania kryptowalut, a Ankr jest teraz obsługiwany. Korzystając z tej funkcji, możesz zarobić odsetki od swoich udziałów w kryptowalutach. W chwili pisania tego tekstu giełda płaci APY w wysokości 0,70% na Ankr, co jest niewielkie, ale zapewnia „pewne” zarabianie. Zarabianie jest oferowane za pośrednictwem elastycznego konta oszczędnościowego, co pozwala na wycofanie tokenów w dowolnej chwili.

Użytkownicy, którzy wybierają Binance aby inwestować w Ankr online, korzystają również z szerokiego wachlarza narzędzi handlowych i funkcji, które oferuje platforma.

Kup Ankr na Binance

Czym jest Ankr?

Ankr to zarówno platforma kryptowalutowa, jak i kryptowaluta, która pojawiła się na rynku kryptowalut w 2017 roku. Jego współzałożycielami są Chandler Song i Ryan Fang. Platforma Ankr rozprzestrzeniła się globalnie i dąży do demokratyzacji internetu poprzez pracę nad zdecentralizowanym internetem następnej generacji.

Czym jest Ankr?

Ankr wykorzystuje blockchain do oferowania rozwiązań w zakresie chmury obliczeniowej. Upraszcza zarabianie dla użytkowników w ekosystemie kryptowalut. Głównym celem Ankr jest stworzenie przyjaznego dla użytkownika narzędzia, które pomogłoby zarówno organizacjom, jak i osobom prywatnym. Platforma pozwala użytkownikom łatwo zainstalować węzły blockchain z scentralizowanych dostawców chmury.

Obiekty Ankr Network skutecznie decentralizują publiczne blockchainy. Użytkownicy mogą monetyzować za pomocą inteligentnych kontraktów systemu zarządzania Ankr. Kiedy użytkownicy chcą zapłacić za zasoby chmury obliczeniowej, korzystają z Ankr.

Czy Ankr jest dobrą inwestycją?

Zanim przejdziesz do zakupu Ankr (lub jakiejkolwiek inwestycji w tej sprawie), ważne jest, aby zapytać i przeanalizować, czy to samo jest dobrą inwestycją.

Ankr usługi platformy pomagają w cross-chain rozwoju dostępu. Jest to znany i początkowy wkład do web 3.0. Tym samym przeprowadza precyzyjną i zaufaną komunikację i integrację dla użytkowników. Ankr oferuje wdrażanie węzłów jednym kliknięciem i usługi API, dając dostęp do ponad 40 głównych blockchainów.

Jego moc obliczeniowa jest wspierana przez technologię distributed ledger, która minimalizuje koszty podczas zbierania danych. Platforma DeFi firmy Ankr może być używana przez programistów i stakerów do łatwego tworzenia i obiegu dapps i stawek. Jest to token ERC-20 firmy Ankr. Ankr token działa na blockchainie Ethereum, a Ankr można kupić za pomocą ETH, który jest używany jako metoda płatności za usługi platformy.

Decydując się na inwestycję w kryptowaluty, powinieneś wziąć pod uwagę swoje cele finansowe, apetyt na ryzyko i perspektywy projektu kryptowalutowego na przyszłość.

Przeanalizowaliśmy Ankr szczegółowo, abyś mógł podjąć świadomą decyzję przed zainwestowaniem w to kryptowalutowe aktywo .

Sposoby zakupu Ankr – Jak mogę kupić kryptowalute Ankr?

Jeśli chcesz zainwestować w Ankr online już teraz, po prostu zdecyduj się na najbardziej odpowiednią metodę płatności, która odpowiada Twoim wymaganiom. Aby ułatwić Ci ten proces, przejrzeliśmy wiele opcji płatności poniżej.

Kup Ankr za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej

W eToro, możesz wygodnie kupić Ankr za pomocą karty debetowej lub kredytowej w ciągu zaledwie kilku minut.

Po pierwsze, musisz otworzyć konto eToro i wprowadzić dane swojej karty na portalu. Po pomyślnym wybraniu preferowanej kwoty inwestycji (minimum 10 dolarów), możesz kupić Ankr i zostanie to natychmiast przetworzone. Twoje zakupione tokeny zostaną dodane do Twojego portfela i będą odbijać się w czasie rzeczywistym.

Zwróć uwagę na opłaty pobierane od zakupu kryptowalut, gdy inwestujesz w Ankr online za pomocą karty MasterCard lub Visa. Jeśli porównamy, podczas gdy na eToro płacisz tylko 0,5% opłat, opłaty za karty debetowe / kredytowe to wysokie 3,99% na Coinbase.

Kup Ankr za pomocą Paypal

Inwestorzy mogą również kupić Ankr za pomocą Paypal. eToro obsługuje tę metodę płatności i pobiera opłatę w wysokości 0,5% przy minimalnym depozycie w wysokości $10.

Podczas korzystania z Paypal, nie jesteś zobowiązany do wprowadzania danych swojej karty na stronie brokera. Ponieważ będziesz miał już swoją kartę Visa lub MasterCard połączoną z Paypal, wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto eToro i dokonać zakupu.

Używanie Paypal do zakupu Ankr online przez Coinbase będzie miało opłatę w wysokości 3,99%.

Inwestuj w Ankr na eToro

Jaki portfel wybrać do przechowywania Ankr

Podobnie jak inne aktywa cyfrowe, Ankr jest również przechowywany w portfelu kryptowalutowym. Jeśli posiadasz portfel Ankr, pozwoli Ci on bezproblemowo wysyłać i otrzymywać środki bez żadnych obaw.

Jeśli szukasz najlepszych portfeli Ankr, to nasze sugestie byłyby dostępne aplikacje mobilne. Są one całkiem odpowiednie również dla początkujących. Wystarczy przejść do sklepu Play lub Apple Store i pobrać aplikację na swój telefon komórkowy. Wybierz PIN i zapisz hasło do kopii zapasowej. Następnie możesz przelać swoje tokeny Ankr.

Portfel kryptowalutowy eToro Money jest jedną z najlepszych opcji, ponieważ jest przyjazny dla użytkownika i bardzo bezpieczny. eToro bezpiecznie przechowuje Twoje kryptowaluty dzięki wiodącym w branży zabezpieczeniom i utrzymuje tokeny w Twoim portfelu, dopóki nie zdecydujesz się na ich wypłate.

Czy teraz jest właściwy czas na inwestowanie w Ankr

Wytrawni inwestorzy zawsze szukają właściwego czasu na lewarowanie inwestycji kryptowalutowych. Rozważają zakup Ankr, gdy aktywa kryptowalutowe są świadkami korekty rynku. Oznacza to, że Ankr spadł w wartości od ostatnich szczytów. Musisz zrozumieć, że nie jest to łatwe zadanie, aby czas rynków w ekosystemie kryptowalut.

Kryptowaluty, w tym Ankr, funkcjonują na wysoce nieprzewidywalnym rynku, a cała fluktuacja wartości jest napędzana przez spekulację. Wiele osób sugeruje, że zamiast dokładnego timingu rynku, zawsze dobrym pomysłem jest uśrednianie kosztów zakupów Ankr w celu uzyskania lepszych zysków. Oznacza to, że należy po prostu inwestować systematycznie małe lub średnie kwoty.

Jak kupić kryptowalutę Ankr – poradnik

Poniżej omówimy, jak zainwestować Ankr z eToro krok po kroku.

Krok 1: Otwórz rachunek kryptowalutowy eToro

rejestraca etoro

Wypełnij formularz rejestracyjny, podając dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i inne istotne dane zgodnie z wymaganiami.

Krok 2: Prześlij identyfikator

Wypełnienie procesu Know-Your-Customer (KYC) na eToro jest konieczne. W tym celu prześlij dokumenty tożsamości, takie jak:

Paszport lub prawo jazdy
Ostatni wyciąg bankowy/podatkowy lub rachunek za media

Możesz kupić Ankr online bez przesyłania tych dokumentów, ale będziesz musiał zweryfikować swoje konto przed wypłatą.

Krok 3: Wpłata środków

Wpłacanie środków na konto eToro jest proste. Jako inwestor, Twoje minimalne zapotrzebowanie na środki wynosi tylko 10 USD. eToro pobiera symboliczną opłatę walutową w wysokości 0,5%, jeśli wpłacasz środki w walucie fiat innej niż USD.

Platforma przeliczy Twoje depozyty w GBP na USD, a następnie możesz przejść do zakupu Ankr. Najszybszą metodą depozytu jest karta debetowa lub kredytowa.

Krok 4: Wyszukaj Ankr

Po zasileniu konta, wyszukaj „Ankr” na pasku wyszukiwania.

inwestuj w ankr

Kiedy pojawi się kryptowaluta Ankr, kliknij na handel.

Krok 5: Kup Ankr

Po kliknięciu na handel, na ekranie pojawi się okno zamówienia.

Wprowadź swoją pożądaną kwotę inwestycji (w USD). To jest to, co wydasz podczas zakupu Ankr. Minimalny handel to 10 dolarów. Po wybraniu kwoty, kliknij na „Open Trade”, aby potwierdzić wykonanie.

eToro natychmiast doda Twoje tokeny Ankr do Twojego portfela kryptowalut. Możesz bezpiecznie trzymać je na eToro jako inwestycję długoterminową, jest to bezpieczna platforma działająca od 2007 roku bez możliwości zhakowania.

Jak sprzedać Ankr

Podobnie jak inne aktywa kryptowalutowe, możesz sprzedać swoje tokeny Ankr z zacisza własnego domu. Jeśli zakupisz tokeny Ankr za pośrednictwem eToro, możesz wycofać swoją inwestycję w zaledwie kilka kliknięć.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Portfolio” znajdujący się po lewej stronie deski rozdzielczej. Poszukaj Ankr i kliknij przycisk „Ustawienia”, który znajduje się w pobliżu „rynku”. Po tym, kliknij przycisk „Zamknij”, aby zamienić swoje tokeny na gotówkę.

eToro odzwierciedli wtedy twoją sprzedaż, aktualizując twoje saldo gotówkowe. Możesz następnie wypłacić gotówkę lub umieścić swoje fundusze w innych aktywach, zgodnie z wymaganiami inwestycyjnymi.

Inwestuj w Ankr na eToro

Podsumowanie

W tym przewodniku pokryliśmy, jak kupić kryptowalute Ankr online za pomocą najwyżej ocenianych platform kryptowalutowych. Proces jest prosty i zajmuje zaledwie kilka minut. Depozyty są natychmiast przetwarzane, gdy używasz metod takich jak karty debetowe / kredytowe.

Kiedy wybierzesz eToro jako swojego brokera do inwestowania w kryptowaluty, wszystko, czego potrzebujesz, to tylko 10 dolarów, aby zainwestować w Ankr. Inną dodatkową korzyścią jest to, że ponieważ eToro jest społeczną platformą handlową, możesz nawiązać kontakt z innymi inwestorami, aby uzyskać ich myśli na temat obecnej akcji cenowej Ankr i przewidywania dotyczące przyszłej prognozy cenowej Ankr.

Na platformie znajdują się również pro traderzy w popularnym programie inwestorskim, który możesz skopiować, lub możesz handlować Ankr samodzielnie.

FAQ – Gdzie kupić Ankr – często zadawane pytania

Możesz użyć regulowanego brokera, takiego jak eToro, aby kupić Ankr online. Otwórz dziś swoje darmowe konto i zweryfikuj swoją tożsamość, wypełniając proces KYC. Po dokonaniu wpłat, jesteś gotowy do zakupu Ankr na platformie.

To dobry czas na zakup Ankr, ponieważ rynek odradza się po korekcie. Kryptowaluta odzyskuje swoją pozycję po gwałtownym spadku i jest to dobry czas, aby umieścić w niej swój kapitał. Jego ograniczona podaż rynkowa jest również dobrym powodem do inwestowania w tę kryptowalutę. Wielu ekspertów sugeruje, że ma większy potencjał jako długoterminowa opcja inwestycyjna z tego powodu.

Spekulanci uważają, że dojdzie tam, ale będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat. Eksperci przewidują, że do 2023 roku może przekroczyć swój rekord wszech czasów, czyli 0,2$.

Możesz wybrać regulowaną platformę, taką jak eToro. Wystarczy zalogować się na swoje konto i przejść do sekcji wypłat. Wykonaj kroki opisane powyżej.

Aby kupić Ankr online, naszą najlepszą rekomendacją jest eToro. Jest to regulowana platforma i ułatwia handel kryptowalutami bez prowizji. Platforma jest również odpowiednia dla początkujących dzięki swojemu przyjaznemu interfejsowi.

Tak, eToro umieściło Ankr na liście 1 lutego 2022 roku.

Tak, Coinbase wprowadził Ankr na listę w marcu 2021 roku.

Tak, Binance wprowadziło Ankr na giełdę w lipcu 2019 r.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się
4.9/5 - (21 głosy)