Gdzie kupić algorand

Algorand jest uważany za jedną z najbardziej skalowalnych sieci blockchain na rynku.Ten przewodnik koncentruje się na tym, jak i gdzie nowi inwestorzy mogą kupić Algorand, a także omawiamy najlepsze portfele do przechowywania kryptowaluty Algorand.

Jak kupić Algorand – szybki przewodnik

Krok 1: Otwórz konto eToro

Otwórz konto w eToro – Zacznij od wprowadzenia kilku danych osobowych.

👨🏻‍🦰Krok 2: Weryfikacja

Weryfikacja – Miej pod ręką paszport, aby zweryfikować swój dowód osobisty, a także dokumenty potwierdzające adres.

💳  Krok 3: Wpłata

eToro obsługuje wiele metod płatności, co oznacza, że możesz bez problemu wpłacić minimum 10$.

🔎 Krok 4: Wyszukaj kryptowalutę

Szukaj Algorand – Szukaj bezpośrednio, wpisując „ALGO” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Krok 4: Kup kryptowalutę

Możesz inwestować w Algorand już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Algorand w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić Algorand

Istnieje kilka platform kryptowalutowych, które oferują Algorand jako realną opcję inwestycyjną. Jednak ten przewodnik koncentruje się na najlepszych platformach kryptowalutowych do inwestowania w Algorand w odniesieniu do opłat, aktywów, różnorodności i regulacji.

Czym jest Algorand?

Czym jest Algorand

Algorand jest czystym proof-of-stake (PPoS) blockchain, który rozwiązuje dylemat skalowalności, szybkości i bezpieczeństwa, nękający blockchainy. Algorand blockchain wyróżnia się zaawansowanymi możliwościami, które oznaczają, że jest to blockchain neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, szybki i opłacalny.

Blockchain może przetwarzać tysiące transakcji w ciągu kilku sekund z natychmiastową finalizacją przy użyciu zaledwie ułamka grosza.

Algorand jest jedną z godnych uwagi warstw infrastruktury, na której można budować inne sieci kryptowalutowe oraz zdecentralizowane aplikacje (DApps) i tokeny.

Korzystając z mechanizmu PPoS, Algorand losowo wybiera komitety spośród posiadaczy, aby zatwierdzić i zatwierdzić następny blok w łańcuchu. System randomizowany wynika z narzędzia kryptograficznego znanego jako Verifiable Random Function (VRF). Narzędzie Algorand wybiera tylko kilku górników, aby nagrodzić swój token ALGO po udanym użyczeniu swojej mocy obliczeniowej sieci.

Czy Algorand jest dobrą inwestycją?

Algorand jest konsekwentnie klasyfikowany jako jeden z najlepszych altcoinów do kupienia przez traderów i analityków – oto dlaczego entuzjaści kryptowalut pytają, czy Algorand jest dobrą inwestycją na przyszłość.

Interoperacyjność

Algorand blockchain jest znany z pracy w innych blockchainach, umożliwiając programistom tworzenie aktywów cyfrowych i inteligentnych kontraktów. Sieć warstwy pierwszej Algorand zapewnia ekosystem oparty na blockchainie, który umożliwia interakcję między tokenami fungible i Non-fungible tokens (NFT).

Interoperacyjna natura blockchaina Algorand pozwala deweloperom budować szereg aplikacji, które mogą dobrze funkcjonować w innych blockchainach. Inwestorzy kryptowalutowi entuzjastycznie nastawieni do łączności w zdecentralizowanym ekosystemie mogą spojrzeć w kierunku Algorand jako wartej uwagi opcji.

Inteligentne kontrakty

Sieć Algorand wykorzystuje dwa specjalne rodzaje inteligentnych kontraktów do realizacji transakcji bez scentralizowanej strony trzeciej. Algorand używa bezstanowych inteligentnych kontraktów i stateful smart contracts. Bezstanowe inteligentne kontrakty ułatwiają różne transakcje, gdy spełnione są różne warunki, które są uzgodnione. Stateful smart contracts są przechowywane wiecznie i mogą być używane do innych celów.

Imponujący potencjał wzrostu

Algorand ma imponujący potencjał wzrostu ze względu na liczne przypadki użycia aktywów zarówno dla programistów, jak i użytkowników. Wraz z rosnącą adopcją kryptowalut, inwestorzy szukający budowy wysokodochodowego portfela powinni rozważyć Algorand jako opcję inwestycyjną.

Zastosowania

Algorand blockchain może być stosowany w różnych sektorach w celu poprawy procesów transakcyjnych, takich jak finanse, gry, infrastruktura i biznes. Blockchain zapewnia skalowalność procesów związanych z tymi sektorami, dzięki czemu jest jedną z najbardziej zróżnicowanych sieci w branży.

Przechowywanie wartości

W przeciwieństwie do większości aktywów, Algorand stanowi świetny magazyn wartości, ponieważ jest zdecentralizowaną walutą cyfrową i nie wymaga autorytatywnego organu do nadzorowania swoich transakcji. Blockchain nagradza inwestorów za zamykanie funduszy, przyznając im prawo głosu, aby mogli wyrażać swoje opinie w społecznościach i otrzymać nagrodę po określonym czasie.

1. eToro – Najlepsza platforma do zakupu Algorand

eToro jest bez wątpienia najlepszą platformą do kupowania Algorand na rynku. Najwyższe organy regulacyjne na całym świecie przyznały platformie licencje operacyjne.

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) w Stanach Zjednoczonych i Financial Conduct Authority (FCA) w Wielkiej Brytanii są jednymi z kluczowych organów regulacyjnych regulujących jej działalność.

eToro oferuje wiele opcji depozytów, natomiast wypłaty są natychmiastowe. Platforma wykorzystuje model spreadów, który waha się od 0,75% do 5% w zależności od aktywów kryptowalutowych.

Gdzie kupic ALGO

Jeśli chodzi o minimalne saldo depozytu, eToro zapewnia zakres od 10 do 50 dolarów. Zależy to od lokalizacji inwestora. Jednak po tym minimalny depozyt wynosi 10 USD. Istnieje opłata za wypłatę w wysokości 5 dolarów dla każdej ze 120 kryptowalut platformy.

Ze względu na technologię CopyTrade platformy eToro, traderzy mogą zarobić pokaźny ROI z inwestycji w ALGO.

Funkcja CopyTrade umożliwia niedoświadczonym traderom osiąganie zysków poprzez naśladowanie transakcji bardziej doświadczonych handlowców. Użytkownicy, którzy chcą kupić Algorand na eToro, mogą to zrobić za pomocą wielu opcji płatności. eToro oferuje opcje płatności, takie jak przelew bankowy, przelew bankowy, Skrill, PayPal lub karty kredytowe/debetowe.

Kup Algorand

Crypto.com – Doskonała platforma do zakupu Algorand (ALGO)

Crypto.com to platforma, która zapewnia klientom dostęp do różnorodnych aktywów w rozsądnych cenach. Giełda kryptowalut zapewnia konsumentom dostęp do co najmniej 250 aktywów kryptowalutowych, w tym Algorand.

Minimum do handlu na crypto.com różni się dla każdej kryptowaluty, ale średnia wynosi $ 1. Użytkownicy nie są obciążani opłatami za handel lub proste transakcje na platformie. Jednak w przypadku wykorzystania kart debetowych / kredytowych do dokonywania płatności, opłata transakcyjna w wysokości 2,99% jest niezbędna do zakończenia transakcji.

kup Algo na crypto.com

Platforma Crypto.com jest idealna dla konsumentów, którzy lubią kupować aktywa za pomocą tradycyjnych walut, ponieważ strona obsługuje szeroki zakres walut fiat. Platforma oferuje łatwy w użyciu interfejs i jest dostępna dla telefonów z systemem iOS i Android. Crypto.com oferuje liczne opcje finansowania. Obejmuje on takie jak karty kredytowe / debetowe, przelewy bankowe, i inne.

Kup Algorand

3. Binance – Najlepsze miejsce do zakupu Algorand za niską opłatą

Binance jest największą na świecie giełdą kryptowalut pod względem wolumenu obrotu, wykazując obfitą podaż płynności dla wszystkich inwestorów.

Binance oferuje również jedne z najniższych opłat handlowych w branży kryptowalutowej, z opłatami ustalonymi na poziomie 0,10% flat. Dla inwestorów, którzy posiadają token natywny platformy – Binance Coin (BNB), opłata jest zmniejszona o jedną czwartą. Zachęca to inwestorów do posiadania BNB i zmniejszenia opłat handlowych od inwestycji Algorand.

kup Algorand na binance

Przy minimalnym depozycie w wysokości 10 USD użytkownicy mogą handlować spotami, marginesami, kontraktami terminowymi i wieczystymi na Binance.

Ponadto Binance umożliwia inwestorom kryptowalutowym uzyskanie pasywnego dochodu z ich udziałów poprzez stakowanie i oszczędzanie dla większych zwrotów.

Chociaż platforma działa jako w dużej mierze nieuregulowana, Binance jest znana z przestrzegania ścisłych standardów know-your-customer (KYC), które utrzymują fundusze użytkowników i informacje bezpieczne. Użytkownicy mogą kupić kryptowalutę ALGO za pośrednictwem PayPal, przelewu bankowego, peer-to-peer (P2P) i alternatywy e-portfela.

Kup Algorand

4. Coinbase – Najlepsza platforma do zakupu Algorand dla nowicjuszy

Coinbase to giełda kryptowalut, która pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i przechowywać cyfrowe aktywa. Jest to jedno z najlepszych miejsc do zakupu Algorand ze względu na przyjazny dla użytkownika interfejs, który zaspokaja potrzeby nowych inwestorów.

Strona internetowa zapewnia wiele materiałów i narzędzi, aby pomóc nowicjuszom kryptowalutowym zrozumieć kluczowe idee i zastosować je na swoją korzyść. Klienci mogą używać Coinbase do kupowania, sprzedawania ponad 100 różnych kryptowalut.

Kup Algorandna coinbase

Financial Conduct Authority (FCA) nadzoruje usługi E-Money Coinbase chronią informacje i aktywa klientów.

Strona pobiera opłatę za depozyt w wysokości 3,99% od depozytów kart debetowych. Inne opłaty są generowane w oparciu o wielkość transakcji, przy czym transakcje poniżej 10 000 USD ponoszą opłatę 0,50% taker i 0,5% maker.

Użytkownicy, którzy chcą kupić Algorand na Coinbase, znajdą, że platforma oferuje Apple Pay i Google Pay, wśród wielu innych opcji. Platforma oferuje również popularne opcje płatności, takie jak przelewy bankowe, i karty debetowe.

Kup Algorand

Do czego służy Algorand?

Algorand służy wielu celom w przestrzeni kryptowalutowej. Lista najważniejszych zastosowań Algorand została omówiona poniżej:

Aby poprawić skalowalność, szybkość i bezpieczeństwo

Większość blockchainów ma problemy z tworzeniem równowagi z rozwiązywaniem problemów skalowalności, szybkości i bezpieczeństwa, bez poświęcania jednego dla drugiego. Algorand został stworzony, aby zapewnić trwałe rozwiązanie tych problemów bez poświęcania żadnego z nich.

Pure Proof of Stake

Algorand blockchain robi krok dalej, aby użyć bardziej zdemokratyzowanego mechanizmu konsensusu pure proof-of-stake. Ta aktualizacja pozwala Algorandowi przetwarzać inteligentne kontrakty na podłańcuchach, a następnie dodawać je do głównego łańcucha.

Prędkość

Algorand blockchain przetwarza do 1300 transakcji na sekundę (TPS), co jest znacznie wyższe niż Ethereum i Bitcoin. Oprócz prędkości, Algorand poprawia swoją szybkość dzięki funkcji instant finality, która natychmiast dodaje zweryfikowane dane na stałe do bloku.

Sposoby zakupu Algorand

Przyjrzyjmy się różnym opcją, które umożliwiają Ci zakup Algorand :

Kup Algorand za pomocą PayPal

PayPal nie wymaga wprowadzenia. Ten serwis z siedzibą w San Francisco jest najpopularniejszym procesorem płatności online na świecie, z setkami milionów klientów i sprzedawców używających go do rozliczania płatności.

Największą zaletą PayPal jest bezproblemowe połączenie bezpieczeństwa i wygody. PayPal jest wygodną opcją płatności, a także jest wszechobecny. Każdy broker, którego recenzję zamieściliśmy powyżej, pozwala na użycie tej formy płatności do zakupu Algorand.

Kup Algorand za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Zakup Algorand za pomocą karty jest również możliwy. Podobnie jak PayPal, karty kredytowe są popularne, ponieważ są wszechobecne. Prawie każdy dorosły w rozwiniętym świecie ma dostęp do karty, której używają do przetwarzania płatności, kiedy tylko chcą.

Obecnie większość najlepszych giełd kryptowalutowych oferuje zakupy kartą. Ale, podobnie jak w przypadku PayPal, najważniejszą kwestią dotyczącą kart kredytowych są opłaty. Różni producenci kart pobierają różne opłaty, a przy ustalaniu tych opłat mogą brać pod uwagę takie czynniki jak wielkość transakcji i Twoja lokalizacja. Zwróć więc uwagę na obowiązujące opłaty za zakupy kartą i postępuj zgodnie z nimi.

Najlepszy portfele Algorand

Kluczowe jest również zrozumienie właściwych rozwiązań w zakresie przechowywania kryptowaluty ALGO. Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem na przechowywanie Algorand jest portfel. Portfel kryptowalutowy działa tak samo jak tradycyjne portfele. Pomagają w przechowywaniu swoich kryptowalut i utrzymaniu ich przed hakerami. Jednocześnie pozwalają również na wysyłanie i odbieranie kryptowalut, usuwając wszelkie skomplikowane kroki.

Portfele kryptowalutowe są bezpośrednio połączone z blockchainem aktywów. Tak więc, za każdym razem, gdy dokonywana jest transakcja z udziałem portfela, saldo portfela jest automatycznie aktualizowane. Portfel przechowuje również dwa rodzaje kluczy – Twój klucz prywatny i publiczny. Twój klucz publiczny jest w zasadzie adres portfela. Jest to długa alfanumeryczna kombinacja, którą podajesz każdemu, kto chce wysłać Ci pieniądze, i funkcjonuje jako Twoja tożsamość na blockchainie. Twój klucz prywatny służy do autoryzacji transakcji wychodzących.

Chociaż istnieją różne rodzaje portfeli, są to najbardziej znaczące kategorie.

Portfele sprzętowe

Portfel sprzętowy to fizyczne urządzenie, które przechowuje Twoje klucze w trybie offline. Portfele te są reklamowane ze względu na ich bezpieczeństwo, ponieważ przechowują klucze w trybie offline – coś znanego jako zimne przechowywanie portfela. Ponieważ są one offline, portfele sprzętowe są stosunkowo dużo trudniejsze do zhakowania. Dla ludzi, którzy traktują bezpieczeństwo bardzo poważnie, te portfele są złotym standardem.

Ale w tym samym czasie, portfele sprzętowe są ogólnie mniej wygodne dla codziennych transakcji. Są również droższe, więc inwestorzy zwracający uwagę na cenę mogą nie być zachęceni do ich zakupu.

Portfele programowe

Portfel programowy jest jak aplikacja, która jest pobierana i instalowana na komputerze. Portfele te ułatwiają wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy, ponieważ są zawsze online i dostępne po kliknięciu przycisku. Jednakże, ponieważ są one umieszczone na urządzeniu podłączonym do Internetu, są bardziej podatne na złośliwe oprogramowanie i wirusy niż portfele fizyczne.

Mobilne portfele

Mobilne portfele działają podobnie jak portfele programowe – jedyną różnicą jest to, że są one używane na urządzeniach mobilnych. Dzięki mobilnym portfelom, wysyłanie i odbieranie pieniędzy jest dość wygodne.

Inwestorzy, którzy chcą wysyłać i otrzymywać pieniądze w podróży, pokochają te. Ale, podobnie jak w przypadku portfeli programowych, ważne jest również, aby zachować bezpieczeństwo portfeli mobilnych. Bądź ostrożny ze swoimi kluczami i regularnie skanuj swoje urządzenie pod kątem złośliwego oprogramowania.

eToro MoneyWallet – Najbezpieczniejszy portfel ALGO

Jeśli szukasz portfela, który pozwoli Ci bezpiecznie i wygodnie przechowywać kryptowaluty, polecamy skorzystanie z portfela eToro Money. Ten portfel został zbudowany przez eToro i oferuje bezproblemowe połączenie bezpieczeństwa i wygody.

portfel etoro

eToro Money wykorzystuje funkcje bezpieczeństwa, takie jak dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA) i uczenie maszynowe zachowań analitycznych, aby zapewnić bezpieczeństwo środków. Portfel oferuje również wiele poziomów szyfrowania, aby chronić przed nieautoryzowanym dostępem do Twoich danych.

Podczas gdy portfel nie pozwala na przechowywanie kluczy prywatnych, nie jest to powód do zmartwień. Istnieje proces odzyskiwania, który możesz wykorzystać, jeśli kiedykolwiek stracisz dostęp do kluczy, a eToro Money zajmuje się prawie wszystkim innym w Twoim imieniu.

Kup Algorand na eToro

Jak kupić Algorand – poradnik

Zastanówmy się, jak kupić ALGO. eToro jest naszą rekomendacją dla najlepszego miejsca do zakupu Algorand. Podkreślamy wskazówki, jak kupić kryptowalutę na eToro bez stresu.

Zarejestruj się

Przejdź na stronę główną eToro i kliknij „Dołącz teraz.”, wprowadź swój e-mail i hasło, a następnie potwierdź swoje konto, klikając na przesłany Ci link. Ten proces nie powinien zająć więcej niż kilka minut.

Zweryfikuj swoją tożsamość

Jako giełda regulowana, eToro wymaga, abyś zweryfikował swoją tożsamość przed skorzystaniem z niej. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji brokera.

Przejdź do podpowiedzi „Zweryfikuj” na stronie swojego profilu i kliknij na nią. Aby zweryfikować swoją tożsamość, będziesz musiał udostępnić swoje dane i przesłać zarówno wydany przez rząd dowód osobisty, jak i dowód zamieszkania.

Wpłata środków

Na stronie głównej znajduje się niebieski przycisk „Wpłata”. Kliknij na niego, aby kontynuować. eToro pozwala Ci wpłacać środki za pomocą różnych kanałów – w tym przelewów bankowych (w niektórych krajach), kart i procesorów płatniczych. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź dalej.

W większości krajów minimalne saldo eToro wynosi 10$. Możesz sprawdzić również ich stronę wsparcia, aby zobaczyć odpowiednie saldo w swoim kraju.

Kup ALGO

Mając zasilony portfel, przejdź do paska wyszukiwania i wyszukaj „ALGO”. Kliknij na wynik i na przycisk „Open Trade”. Wpisz ile chciałbyś kupić i kliknij „Trade”.

Kup Algorand na eToro

Jak sprzedać Algo

Sprzedawanie kryptowalut na eToro jest jeszcze łatwiejsze niż kupowanie. Aby zamknąć swoją pozycję, wykonaj następujące kroki:

Kliknij na przycisk „Portfolio”, aby wyświetlić dostępne kryptowaluty.
Wybierz „ALGO” wśród aktywów w swoim portfolio
Kliknij na czerwony krzyżyk po prawej stronie, aby zamknąć transakcję
eToro wyświetli okienko z wartością kryptowaluty i Twoim zyskiem lub stratą, jeśli zamkniesz transakcję
Kliknij na „Zamknij transakcję”.

Wniosek

Powyżej znajduje się Twój kompletny przewodnik jak kupić Algorand. Dla tych, którzy chcieliby wiedzieć gdzie kupić ALGO, polecamy skorzystanie z eToro. Ten broker jest znany z wielu rzeczy, w tym z przyjaznego dla użytkownika interfejsu i szybkiego procesu konfiguracji. Dla łatwego, bezstresowego doświadczenia, eToro jest twoim najlepszym wyborem.

FAQ – przy zakupie kryptowaluty Algorand

Różni brokerzy pozwalają na zakup Algorand. My jednak zalecamy zakup tego aktywa na eToro. Broker ten słynie z handlu bez prowizji, a także z łatwego w użyciu interfejsu, który pozwala na łatwe dokonanie zakupu.

Jeśli szukasz, jak kupić Algorand, twoim najlepszym wyborem będzie eToro. Broker ten jest regulowany i dostępny w ponad 50 krajach. Dzięki niskiemu minimalnemu saldu, przekonasz się, że łatwo jest kupić ALGO. Sprzedaż jest również łatwa, jak pokazano w naszym przykładzie powyżej.

Algorand wydaje się być dobrą inwestycją. Aktywa są związane z Algorand blockchain, który reklamuje się jako blockchain dla FutureFi. Łącząc scentralizowane i zdecentralizowane finanse, Algorand działa w bardzo lukratywnej przestrzeni. Tak więc, inwestorzy szukający zakupu do tego mogą inwestować w Algorand.

Algorand wydaje się być obecnie dobrą inwestycją. Powiązanie aktywa z blockchainem Algorand jest bardzo cenne, a uczestnicy rynku oczekują, że Algorand powinien zobaczyć zyski, ponieważ zarówno scentralizowane, jak i zdecentralizowane przestrzenie finansowe nadal się rozwijają.

Zalecamy korzystanie z eToro. Broker jest łatwy w użyciu, a nawet oferuje funkcję Copy Trader, dzięki której możesz wykorzystać swoich najlepszych traderów i zarabiać pieniądze. eToro oferuje również portfel eToro, pozwalający na przechowywanie kryptowalut po zainwestowaniu w Algorand.

Tak. eToro wprowadziło Algorand na giełdę w 2021 roku.

Tak. Coinbase wprowadził Algorand na giełdę w lipcu 2020 roku.

Poglądy i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie poglądami autora i nie należy ich też traktować jako porady finansowej. Każde działanie inwestycyjne i transakcyjne wiąże się z ryzykiem, dlatego radzimy, byś przeprowadził własne badania przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji handlowych, inwestycyjnych czy finansowych.

TOP 3 Najpopularniejsze Krypto Oferty.

Otrzymasz $10

Bonus przy rejestracji 

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

Otrzymasz $25

Bonus przy rejestracji

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się

20% Zniżki

Innowacyjna giełda krypto

Nasza ocena 5.0

Zarejestruj się
4.6/5 - (13 głosy)