Lykke Wallet, szwajcarska platforma aktywów cyfrowych, opublikowała tweeta informującego, że dodaje Cardano do swojej listy zbywalnych aktywów kryptograficznych

Szwajcarska giełda Lykke wcześniej w tym tygodniu ogłosiła, że natywny token Cardano ADA został wymieniony na platformie. Jak wyjaśniono w komunikacie prasowym giełdy, użytkownicy Lykke Wallet będą mogli handlować kryptowalutami bez prowizji. Szwajcarska firma FinTech oferuje ADA w parach handlowych z BTC, CHF, ETH, EUR, GBP i USD.

Użytkownicy portfeli będą jednak musieli przejść weryfikację KYC, zanim będą mogli cieszyć się zerowymi opłatami handlowymi. Dyrektor generalny Lykke Richard Olsen zareagował na notowania, mówiąc, że pomoże to ustanowić jeszcze silniejsze partnerstwo, aby obsłużyć więcej użytkowników. Ponadto opisał decyzję jako bycie na drodze do uzyskania lepszej użyteczności blockchain, aby ponownie zdefiniować przestrzeń finansową.

„Notowanie ADA jest ważnym kamieniem milowym dla naszej społeczności, która teraz może handlować ADA za darmo. Jesteśmy zainspirowani zaangażowaniem Cardano w rygor naukowy i doskonałość. Notowanie ustanawia fundament dla głębszego partnerstwa, które może służyć większej społeczności, aby odblokować pełny potencjał blockchain …”.

Gdzie indziej, niedawny wpis na blogu od Coinbase potwierdził w środę, że Coinbase Pro pozwala użytkownikom na transakcje w tokenie AVAX Avalanche dla przychodzących przelewów AVAX. Giełda ma uruchomić księgi zamówień na trzech parach handlowych; AVAX-USD, AVAX-USDT i AVAX-EUR, a wdrożenie będzie podzielone na fazy post-only, limit-only i pełny handel. Giełda wyjaśniła również użytkownikom, że Coinbase Pro będzie miał wsparcie tylko dla tokenów C-Chain AVAX.

„Coinbase Pro obsługuje tylko tokeny C-Chain Avalanche (AVAX). […] Wysłanie Avalanche na P-chain lub X-chain lub jakichkolwiek innych aktywów do portfela Coinbase Pro spowoduje ich trwałą utratę” – czytamy w poście.

Notowana na Nasdaq giełda dodała, że zastrzega sobie prawo do zawieszenia handlu, jeśli uznano, że nowe księgi zamówień nie spełniają pewnych zdrowych wymogów rynkowych zgodnie z oceną Coinbase Pro. Nawet po ogłoszeniu, AVAX nie odczuwa jeszcze efektu Coinbase, czyli efektu wybicia, który sprawia, że tokeny gwałtownie rosną, gdy są notowane przez giełdę. Zamiast tego, token nadal zmieniał ręce w ciasnym zakresie.

Notowanie, które sprawia, że Coinbase dołącza do Binance i BitPanda wśród giełd notujących AVAX, zostało pochwalone przez Avalanche. Post na Twitterze w odpowiedzi na wiadomość ujawnił, że notowanie rozszerzy dostępność tokena na większą liczbę użytkowników.

„AVAX jest teraz dostępny do przeniesienia na Coinbase Pro. Oczekuje się, że handel rozpocznie się jutro, 30 września, w dniu lub po 9 AM PT. To notowanie zwiększa dostępność Avalanche dla szerszego zestawu użytkowników, w tym tych w USA” – czytamy w poście.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

{artículo del juez}post