where to buy chiliz

W naszym przewodniku omówimy gdzie kupić Chiliz, jaką przyszłość czeka Chiliz, czy ta kryptowaluta stanowi dobrą inwestycję i dokonamy kilku prognoz cenowych CHZ.

Chiliz to popularna kryptowaluta i projekt technologii blockchain, który ma na celu wypełnienie luki między klubami sportowymi a fanami. W tym przewodniku pokażemy Ci, jak kupić Chiliz online w mniej niż pięć minut za pomocą przelewu bankowego, karty debetowej / kredytowej, Paypal lub e-portfela.

Jak kupić Chiliz – szybki przewodnik

Step 1: Open an eToro account

Open an account with eToro - Start by entering some personal information.

👨🏻‍🦰Step 2:Verification

Verification - Have your passport on hand to verify your ID card, as well as documents proving your address.

💳  Step 3: Deposit

eToro supports multiple payment methods, which means you can easily deposit a minimum of 10$.

🔎 Step 4: Search for cryptocurrency

Szukaj Chiliz – Szukaj bezpośrednio, wpisując „CHZ” w górnym pasku narzędzi eToro.

🛒 Step 4: Buy cryptocurrency

Możesz inwestować w Chiliz już od 10 dolarów.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania Chiliz w bardziej szczegółowy sposób. 

Gdzie kupić kryptowalute Chiliz

Jeśli chodzi o to, gdzie kupić Chiliz, masz wiele opcji w przestrzeni online. W końcu Chiliz ma teraz kapitalizację rynkową o wartości ponad 1 miliarda dolarów. Jest to kryptowaluta #41 w rankingu na Coinmarketcap.

Z tym, że nadal musisz zrobić trochę badań na temat najlepszego miejsca do zakupu kryptowaluty Chiliz, ponieważ będziesz chciał wybrać brokera lub giełdę, która oferuje niskie opłaty i silne ramy regulacyjne.

Aby wskazać Ci właściwy kierunek, poniżej omawiamy najlepsze platformy do inwestowania w Chiliz .

1. eToro – Ogólnie najlepsze miejsce do zakupu kryptowaluty Chiliz.

Pod względem niskich opłat, regulacji, przyjazności dla użytkownika i różnorodności rynku – eToro jest ogólnie najlepszym miejscem do zakupu Chiliz. Możesz otworzyć konto eToro w ciągu kilku minut i musisz tylko wpłacić 10 dolarów.

eToro pozwala na wpłatę środków za pomocą karty debetowej bez opłat. Jak już wspomnieliśmy, platformy takie jak Coinbase i Binance pobierają odpowiednio 3,99% i 4,5% za tę samą transakcję. eToro oferuje również wolne od opłat depozyty przy użyciu ACH/wiary bankowej, a nawet e-portfeli.

Te ostatnie obejmują Paypal, WebMoney, Skrill i Neteller. Po zasileniu konta, możesz kupić Chiliz już od 10$. Tak samo jest w przypadku 60 innych walut cyfrowych znajdujących się na stronie eToro. Przykłady innych popularnych kryptowalut dostępnych na eToro obejmują Bitcoin, Bitcoin Cash,Ethereum, Decentraland, AAVE, XRP, BNB i wiele więcej.

Kup chiliz

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich funduszy, to właśnie tutaj eToro naprawdę się wyróżnia. Oprócz regulacji SEC i zatwierdzenia przez FINRA, eToro jest również licencjonowany przez ASIC, CySEC i FCA. Co więcej, z eToro korzysta ponad 20 milionów klientów, a firma brokerska planuje wejść na giełdę w tym roku.

Lubimy eToro również za jego portfel kryptowalutowy – który występuje w formie aplikacji mobilnej dla systemu iOS i Android. Dzięki temu możesz przechowywać swoje tokeny Chiliz w bezpiecznym środowisku, jednocześnie mając dostęp do usług brokerskich.

Być może najbardziej popularną funkcją dostępną w eToro jest narzędzie copy trading. Pozwala to na pasywny handel, ponieważ automatycznie kopiujesz pozycje kupna i sprzedaży doświadczonego inwestora. Możesz również zainwestować w zdywersyfikowane koszyki kryptowalut za pośrednictwem pojedynczego handlu. Portfel ten jest zarządzany przez zespół eToro.

Kup Chiliz na eToro

2. Crypto.com – Kup Chiliz przez przyjazną dla użytkownika aplikację mobilną

Jeśli jesteś typem inwestora, który lubi handlować kryptowalutami na swoim smartfonie, to aplikacja Crypto.com może być dla Ciebie odpowiednia. Dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida, aplikacja Crypto.com jest bardzo przyjazna dla użytkownika, a otwarcie konta zajmuje zaledwie kilka minut. Po skonfigurowaniu wszystkiego, możesz następnie kupić Chiliz .

Jeśli chodzi o opcje płatności, Crypto.com obsługuje zarówno ACH, jak i karty debetowe/kredytowe. Z tym, że ta ostatnia będzie Cię kosztować 2,99% opłat, podczas gdy ACH jest darmowe.  Jeśli chodzi o prowizje, zapłacisz do 0,40% transakcji – co oznacza 4$ za każdy 1000$ w obrocie.

Jednak Crypto.com wykorzystuje model market makera / makera, co oznacza, że niższe prowizje są dostępne, gdy handlujesz większymi wolumenami. Co więcej, możesz również skorzystać z niższych opłat, gdy posiadasz tokeny Cronos – która jest kryptowalutą natywną dla ekosystemu Crypto.com. Oprócz Chiliz, Crypto.com pozwala na kupno i sprzedaż 250+ innych kryptowalut.

Kup Chiliz na crypto.com

Oznacza to, że za pośrednictwem swojego smartfona możesz stworzyć wysoce zdywersyfikowany portfel aktywów kryptowalutowych. Inną popularną cechą w Crypto.com są konta oszczędnościowe – które pozwalają zarobić odsetki w wysokości do 14,5% rocznie. APR różni się w zależności od tokena i okresu lock-up, a także od tego, czy posiadasz tokeny CRO, czy nie.

Tak czy inaczej, może to być świetny sposób na zwiększenie wartości portfela Chiliz – ponieważ możesz połączyć odsetki z aprecjacją tokenów. Możesz również rozważyć pożyczkę Crypto.com – która oferuje LTV do 50%. Może się to przydać, jeśli potrzebujesz dostępu do funduszy, ale nie chcesz sprzedawać swoich tokenów Chiliz.

Możesz również polubić Crypto.com za swoją kartę debetową wydaną przez Visa. Dzięki temu możesz wydać swoje tokeny kryptowalutowe w świecie rzeczywistym. Możesz także użyć karty, aby wypłacić gotówkę z bankomatu. Wreszcie, lubimy również Crypto.com za swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo, które obejmuje przechowywanie 100% cyfrowych aktywów klienta w zimnym magazynie przez cały czas.

Kup Chiliz na Crypto.com

3. Coinbase – Top giełda do zakupu Chiliz dla początkujących

Coinbase to popularna giełda kryptowalut, która została po raz pierwszy uruchomiona w 2012 roku. Oznacza to, że Coinbase jest jedną z najbardziej ugruntowanych platform w przestrzeni kryptowalut. Jeśli chodzi o rynek docelowy, Coinbase jest zwykle używany przez początkujących, którzy chcą kupić i sprzedać kryptowaluty po raz pierwszy.

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić Chiliz, ale masz niewielkie lub żadne doświadczenie, Coinbase jest warte rozważenia. Najpierw będziesz musiał otworzyć konto i przesłać kopię swojego wydanego przez rząd dokumentu tożsamości, zanim będziesz mógł zacząć. Po zweryfikowaniu, możesz przelać środki za pomocą ACH – co zajmuje 1-3 dni robocze. Nie są pobierane żadne opłaty za wpłaty ACH.

Następnie możesz kupić Chiliz przy prowizji 1,49% – co jest znacznie droższe niż takie jak eToro i Crypto.com. Ponadto, jeśli kupisz mniej niż 200 USD wartości tokenów Chiliz, zapłacisz płaską stawkę – co działa jeszcze drożej w procentach. Możesz również kupić Chiliz natychmiast za pomocą karty debetowej, aczkolwiek będzie to kosztować prawie 4% w opłatach.

Kup Chiliz na Coinbase

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Coinbase utrzymuje 98% cyfrowych aktywów klientów w zimnym magazynie, podczas gdy saldo jest wykorzystywane do ułatwienia żądań wypłaty i zapewnienia wystarczającego poziomu płynności. Będziesz także zobowiązany do skonfigurowania dwuskładnikowego uwierzytelniania, co doda dodatkową warstwę bezpieczeństwa na twoich tokenach Chiliz.

Ponadto, jeśli zalogujesz się na swoje konto Coinbase z nowego laptopa lub telefonu komórkowego, zostaną przeprowadzone dodatkowe kontrole bezpieczeństwa. Po zainwestowaniu w Chiliz, możesz rozważyć dywersyfikację swojego portfela Coinbase. Na tej giełdzie możesz wybierać spośród ponad 50 innych kryptowalut – w tym pełen pakiet kryptowalut DeFi.

W podobnym charakterze do eToro i Crypto.com, Coinbase oferuje również przyjazną dla użytkownika aplikację dla iOS i Android. To połączy się z Twoim głównym kontem – więc możesz użyć aplikacji do kupowania, sprzedawania i handlowania kryptowalutami. Aplikacja portfelowa Coinbase jest również warta rozważenia, jeśli wolisz przechowywać swoje NFT.

Kup Chiliz na Coinbase

4. Binance – Popularna giełda kryptowalut do handlu Chiliz

Binance to największa na świecie giełda z ponad 100 milionami klientów w swoich księgach. unku do dolara amerykańskiego.

Zanim będziesz mógł handlować Chiliz na Binance, będziesz musiał najpierw zdeponować pewne środki. Binance obsługuje ACH i krajowe przelewy bankowe – oba są przetwarzane bez żadnych opłat transakcyjnych. Będziesz musiał jednak poczekać 1-3 dni robocze na dotarcie środków, więc miej to na uwadze.

Jeśli spieszysz się, aby kupić Chiliz, Binance obsługuje również natychmiastowe płatności za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Będzie Cię to kosztować 4,5% kwoty transakcji, plus 0,5% opłaty za kupno. W porównaniu z eToro – które oferuje wolne od opłat płatności kartą debetową/kredytową – jest to super drogie. Z drugiej strony, gdy Twoje konto Binance zostanie zasilone, będziesz miał dostęp do super niskich prowizji.

Na przykład, nawet jeśli handlujesz tylko małymi kwotami, zapłacisz prowizję w wysokości zaledwie 0,10% za transakcję. Wynosi to zaledwie 10 dolarów za każdy 1000 dolarów w obrocie. I podobnie jak Crypto.com – Binance wykorzystuje system market maker/taker. W związku z tym, jeśli znajdziesz się w obrocie większych ilości w ciągu miesiąca, będziesz miał zmniejszoną prowizję.

Kup Chiliz na Binance

Możesz również zmniejszyć swoją prowizję o 25%, jeśli posiadasz BNB tokens w portfelu Binance. Dołącz za pośrednictwem linku polecającego Binance, aby uzyskać dodatkową zniżkę na opłaty handlowe.

Co do przechowywania, możesz trzymać swoje tokeny Chiliz w portfelu internetowym lub pobrać aplikację Binance dla iOS i Android. Alternatywnie możesz również pobrać aplikację Trust Wallet bez depozytu, która jest wspierana przez Binance.

Jest to dobra opcja, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi lub chcesz inwestować w kryptowaluty, które funkcjonują na Binance Smart Chain. Binance jest również świetną opcją, jeśli chcesz kupić Chiliz za pośrednictwem zaawansowanego pakietu handlowego. Dzieje się tak dlatego, że Binance oferuje narzędzia do tworzenia wykresów na wysokim poziomie – takie jak wskaźniki techniczne i dostęp do TradingView.

Kup Chiliz na Binance

Czym jest Chiliz?

Chiliz to zarówno kryptowaluta, jak i projekt blockchain. Główną koncepcją Chiliz jest to, że projekt ma na celu wypełnienie luki między zespołami sportowymi a fanami. Oznacza to, że posiadając tokeny Chiliz, fani są w stanie zaangażować się w swoje ulubione kluby – czy to ze świata piłki nożnej, NBA, baseballu i innych.

Inaczej nazywany tokenem kibica, kluby sportowe mogą emitować własne rodzime aktywa kryptowalutowe za pośrednictwem platformy Chiliz – które z kolei zostaną zakupione przez zwolenników danego klubu. A czyniąc to, fani zyskują pewne prawa – takie jak możliwość głosowania nad decyzjami dotyczącymi klubu.

Prognoza ceny kryptowaluty Chiliz

Niektóre z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych, z którymi Chiliz nawiązał współpracę, to UFC, AC Milan, Manchester City, Paris Saint Germain i Roma. Mając to na uwadze, jeśli chcesz kupić Chiliz na zasadzie spekulacji, to twoim nadrzędnym celem będzie osiągnięcie zysku. I to może być osiągnięte, jeśli wartość kryptowaluty Chiliz wzrośnie w wartości.

Czy Chiliz jest dobrą inwestycją?

Jak wspomniano powyżej, jeśli chcesz zainwestować w Chiliz dzisiaj – prawdopodobnie robisz to, aby osiągnąć zysk.

Z tego powodu istnieją tysiące kryptowalut aktywnych w tej przestrzeni – więc będziesz chciał przeprowadzić kompleksowe badania, aby upewnić się, że Chiliz jest właściwym aktywem kryptowalutowym dla twojego portfela inwestycyjnego.

W poniższych sekcjach badamy niektóre z głównych powodów, dla których możesz rozważyć zakup Chiliz.

Ogromne zyski od momentu upublicznienia

Przede wszystkim Chiliz osiągnął wyjątkowo dobre wyniki od momentu publicznego uruchomienia jego cyfrowego tokena. Według CoinMarketCap, Chiliz po raz pierwszy trafił na giełdy kryptowalut w połowie 2019 roku po cenie 0,016 USD za token.

Oznacza to, że gdybyś zainwestował 1000 dolarów podczas jego premiery, nabyłbyś w regionie 62 500 tokenów Chiliz.
W szczytowym momencie Chiliz trafił na rekordowy poziom 0,83 USD za token – który osiągnął w kwietniu 2021 roku.
Oznacza to, że twoje 62 500 tokenów Chiliz – przy zyskach przekraczających 5000%, byłoby warte ponad 50 000 USD.

Od czasu osiągnięcia najwyższego poziomu, wartość Chiliz spadła.

W chwili pisania tego tekstu na początku 2022 roku, można teraz kupić Chiliz po około 0,20 USD za token. Oznacza to, że możesz wejść na rynek po atrakcyjnej cenie, która jest o ponad 60% niższa niż jej wcześniejszy szczyt.

Ciekawa koncepcja

Nadrzędna koncepcja Chiliz, która ma połączyć fanów z ich ulubionymi klubami sportowymi, jest czymś, co nie zostało zrobione wcześniej. Być może jest to spowodowane logistyką klubów, które są w stanie angażować się w swoich fanów.

Jednak, ponieważ Chiliz jest zbudowany na szczycie protokołu blockchain, fani mogą przyczynić się do procesu decyzyjnego klubów sportowych za pomocą kliknięcia przycisku.

Ponadto, jeśli istnieje model własnościowy, można go łatwo uwierzytelnić poprzez liczbę tokenów, które posiada dany fan.

Mnóstwo potencjału wzrostu

Innym powodem, dla którego możesz rozważyć zakup Chiliz do swojego portfela kryptowalut, jest to, że projekt nadal ma stosunkowo małą kapitalizację rynkową. W chwili pisania tego tekstu wynosi ona mniej niż 2 miliardy dolarów.

I jako taki, potencjał wzrostu tego projektu jest o wiele wyższy niż inne kryptowaluty – takie jak Dogecoin lub Shiba Inu.

Chain 2.0

Uruchomiony w kwietniu 2022 roku, Chiliz w końcu wydał swój bardzo oczekiwany Chain 2.0. W skrócie, oprócz innych godnych uwagi korzyści, Chain 2.0 umożliwi Chilizowi ułatwienie  handlu NFT.

A ponieważ Chiliz nawiązuje coraz więcej partnerstw z wiodącymi drużynami sportowymi – pozwoli to fanom na zakup unikalnych NFT, które reprezentują określone aspekty klubu – takie jak miejsce na stadionie lub obszar boiska.

Tanie kryptowaluty do kupienia

Możesz również rozważyć zakup Chiliz ze względu na jego niską cenę tokenów. W końcu wielekryptowalut handluje teraz za tysiące dolarów – takich jak Bitcoin i Ethereum.

Ale w przypadku Chiliz, ta kryptowaluta nigdy nie przekroczyła ceny 1 USD. I jako taka, musisz tylko zainwestować skromną kwotę, aby uzyskać dużą liczbę tokenów.

Co więcej, gdy korzystasz z eToro, aby zakończyć swoją inwestycję w Chiliz – musisz zaryzykować tylko 10 dolarów.

Cena Chiliz

Cena Chiliz jest oparta na popycie i podaży, wraz z wolumenem handlu. Im więcej osób wie o Chiliz i decyduje się zainwestować, tym lepiej dla potencjału wzrostu.

Możesz śledzić cenę Chiliz poprzez giełdę lub brokera, u którego zakupiłeś tokeny. Ponadto, gdy korzystasz z aplikacji eToro, możesz ustawić alerty cenowe.

Czy Chiliz to dobra inwestycja?

Sprawdzone sposoby – Jak kupić Chiliz

Możesz kupić Chiliz na wiele sposobów w dziesiątkach brokerów kryptowalut i giełd. Masz również różne opcje, jeśli chodzi o wybór metody płatności, aby sfinansować swoją inwestycję.

Najlepsze sposoby zakupu Chiliz w 2022 roku zostały omówione poniżej.

Kup Chiliz za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej

Możesz kupić Chiliz za pomocą karty kredytowej lub debetowej u wielu brokerów online. Kluczową różnicą między platformami kryptowalutowymi akceptującymi karty kredytowe/debetowe jest opłata, która jest pobierana.

Na przykład, aby kupić Chiliz za pomocą karty kredytowej lub debetowej u następujących brokerów, zapłacisz:

4,5% plus 0,5%  Binance
3,99%  Coinbase
2,99%  Crypto.com
0%  eToro

Godnym uwagi brokerem z powyższej listy jest eToro, który pozwala klientom z USA kupować Chiliz za pomocą karty kredytowej lub debetowej bez opłat.

Kup Chiliz za pomocą Paypal

Możesz również kupić Chiliz za pomocą Paypal od wielu brokerów online. Coinbase, na przykład, pobierze od Ciebie 3,99%, gdy użyjesz Paypal do sfinansowania zakupu. Ponownie, jeśli używasz eToro – opłaty nie są naliczane.

Kup Chiliz za pomocą przelewu bankowego

Wszystkie giełdy, które omówiliśmy na tej stronie pozwalają na kupno Chiliz za pomocą przelewu bankowego, który obejmuje przelew krajowy i ACH. Co więcej, będziesz mógł użyć tej metody płatności do wpłaty środków na swoje konto bez opłat.

Jednak pod względem szybkości, Crypto.com jest prawdopodobnie najlepszym miejscem do zakupu Chiliz za pomocą przelewu bankowego, ponieważ płatności ACH są uznawane natychmiastowo.

Najlepszy portfel  do przechowywania kryptowaluty Chiliz

W swojej obecnej formie, Chiliz jest zbudowany na szczycie blockchain Ethereum – co oznacza, że jest tokenem ERC-20. To dobra wiadomość, jeśli chodzi o przechowywanie, ponieważ możesz użyć dowolnego portfela, który obsługuje Ethereum.

Z tym, że musisz zastanowić się, jaki typ portfela jest dobrze dopasowany do twojego zestawu umiejętności. Na przykład początkującym spodoba się portfel eToro, który jest dostępny jako aplikacja na Androida i iOS.

Portfel chiliz

Ten portfel jest przyjazny dla użytkownika, a ponieważ łączy się z Twoim głównym kontem eToro – możesz nawet kupować i sprzedawać Chiliz bez opuszczania interfejsu aplikacji.

Jak kupić Chiliz – instrukcja

Teraz, gdy omówiliśmy podstawy Chiliz jako produktu inwestycyjnego – możemy teraz wyjaśnić, jak dokonać zakupu.

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby dowiedzieć się, jak kupić CHZ u wiodącego brokera online eToro – który umożliwia użytkownikom wpłacanie środków  za pomocą karty debetowej/kredytowej, e-portfela lub przelewu bankowego bez opłat.

Krok 1: Rejestracja konta

etoro registry

Pierwszym krokiem wymaganym w eToro jest otwarcie rachunku na oficjalnej stronie eToro.com. Po kliknięciu na przycisk „Dołącz teraz”, wprowadź swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Musisz również wybrać odpowiednią nazwę użytkownika i silne hasło.

Po kliknięciu na „Utwórz konto” zostaniesz poproszony o kilka dodatkowych informacji. Dotyczy to Twojej narodowości, statusu zamieszkania, daty urodzenia i numeru ubezpieczenia społecznego.

Step 2: Deposit funds

Deposit funds to etoro

Aby aktywować swoje konto na eToro, musisz wpłacić tylko 10 dolarów. Możesz wybrać dowolną obsługiwaną metodę płatności bez ponoszenia opłaty za depozyt.

Jeśli chcesz kupić Chiliz bezzwłocznie, sugerujemy wybrać kartę debetową/kredytową lub e-portfel taki jak Paypal. Jeśli nie spieszysz się i wolisz tradycyjne metody bankowe – zdecyduj się na przelew lub ACH.

Krok 3: Wyszukaj Chiliz

Możesz przejść bezpośrednio do wymaganej strony inwestycyjnej dla Chiliz wpisując nazwę waluty cyfrowej w pasku wyszukiwania na górze strony.

Kup kryptowalutę Chiliz na eToro

Kiedy pojawi się Chiliz, możesz kliknąć na przycisk „Handel”.

Krok 4: Kup Chiliz

Tak jak na poniższym obrazku, powinieneś teraz zobaczyć pojawiające się pole zamówienia. Wymaga to wprowadzenia całkowitej stawki inwestycyjnej. Jak wspomniano wcześniej, możesz wprowadzić dowolną kwotę dolara od 10 dolarów w górę.

Aby złożyć zamówienie i następnie kupić Chiliz – kliknij „Open Trade”.

Jak sprzedać Chiliz

Po zakupie Chiliz na eToro, możesz zostawić swoje tokeny w portfelu internetowym lub mobilnym, aż będziesz gotowy do sprzedaży.

Możesz je wypłacić, kiedy tylko uznasz to za stosowne, za pośrednictwem swojego portfela eToro. Po zamknięciu transakcji, eToro uzna Twoje konto wpływami ze sprzedaży.

Summary

Czytając ten przewodnik od początku do końca, powinieneś teraz wiedzieć jak i gdzie kupić Chiliz w bezpieczny i tani sposób. Jeśli jesteś gotowy na inwestycję już teraz – możesz kupić Chiliz w ciągu kilku minut za pośrednictwem platformy eToro.

Możesz zapłacić za swoje tokeny Chiliz za pomocą karty debetowej lub kredytowej bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Kryptowaluty metaverse zyskały wiele uwagi w ostatnich miesiącach, a Chiliz ogłosił plany zbudowania metaverse wokół tematu sportów na żywo.

Kup Chiliz na eToro

FAQ - when purchasing

Jeśli podoba Ci się koncepcja Chiliz i chcesz zainwestować w rodzimy token projektu – możesz to zrobić na giełdzie kryptowalut, takiej jak eToro. Najpierw będziesz musiał zarejestrować konto, a jeśli zdecydujesz się na depozyt w USD, będziesz musiał przesłać jakiś dokument tożsamości. Gdy konto zostanie zasilone, możesz następnie kupić Chiliz, składając zlecenie handlowe.

Tak. Binance wymienił Chiliz (CHZ) i otworzył handel dla par handlowych CHZ/BNB, CHZ/BTC i CHZ/USDT we wrześniu 2019 .

Tak. Chiliz jest dostępny na Coinbase.

Tak. eToro dodało kryptowalute Chiliz w listopadzie 2021 roku.

Jeśli chcesz kupić Chiliz na Trust Wallet, proces ten zależy od preferowanej metody płatności. Na przykład, jeśli chcesz użyć karty debetowej/kredytowej, Trust Wallet umożliwia to za pośrednictwem zewnętrznego procesora płatności. Opłaty będą jednak drogie. Z drugiej strony, jeśli masz token, który działa na Binance Smart Chain, możesz wymienić go na BEP2 – CHZ za pośrednictwem Trust Wallet.

Tak, strona Binance bsługuje Chiliz , można kupić Chiliz na Binance za pomocą karty debetowej / kredytowej, ACH, lub krajowego przelewu bankowego.

The views and opinions expressed here are solely those of the author and should not be taken as financial advice either. Every investment and transactional activity involves risk, so you are advised to do your own research when making any trading, investment or financial decisions.

TOP 3 Most Popular Crypto Offers.

You will receive $10

Registration bonus 

Our assessment 5.0

Register

You will receive $25

Registration bonus

Our assessment 5.0

Register

20% Discounts

Innovative crypto exchange

Our assessment 5.0

Register
4.8/5 - (26 votes)