Gdzie kupić kryptowaluty w Holandii

Holandia była wczesnym ośrodkiem zainteresowania Bitcoinem i działalnością związaną z kryptowalutami. W rzeczywistości, miasto Arnhem jest znane z tego, że posiada tak dużą liczbę sprzedawców, którzy akceptują Bitcoin, że dość łatwo jest obejść się bez konieczności konwersji na walutę fiat przy codziennych zakupach.

Nie jest to kraj, w którym Bitcoin jest w jakimkolwiek prawnym ograniczeniu, więc każdy, kto chce kupić swój pierwszy Bitcoin lub inne aktywa kryptowalutowe, nie ma się czym martwić, gdy działa w tej jurysdykcji. W rzeczywistości Holandia jest jednym z najlepszych krajów na świecie do życia, jeśli jesteś kimś, komu idea kryptowalut zawładnęła każdym aspektem życia

Jak kupić kryptowaluty w Holandii – szybki przewodnik

Schritt 1: Eröffnen Sie ein eToro Konto

eToro ist der beste Ort zum Kauf von Kryptowährungen in Bezug auf Gebühren, SEC-Regulierung und niedrige Mindestbeträge. Eröffnen Sie ein Konto bei eToro, um den Prozess zu starten.

💳 Schritt 2: Geld einzahlen

Wenn Sie USD bei eToro einzahlen, fallen keine Debit-/Kreditkarten-, E-Wallet- oder Banküberweisungsgebühren an. Der Mindesteinzahlungsbetrag beträgt nur 10 USD.

🔎 Schritt 3: Suche nach Kryptowährungen

eToro unterstützt mehr als 40 Kryptowährungswerte. Sie können die Suchleiste oben auf der Seite verwenden, um die Kryptowährung zu finden, die Sie kaufen möchten.

🛒 Schritt 4: Kryptowährung kaufen

Schließlich müssen Sie im Feld "Betrag" die Höhe Ihrer Investition in Kryptowährungen angeben, bevor Sie auf "Handeln" klicken.

W kolejnych częściach tego przewodnika wyjaśniamy proces kupowania kryptowalut w Holandii w bardziej szczegółowy sposób. 

Czy kryptowaluty są legalne w Holandii?

Podobnie jak w wielu innych głównych krajach Europy, osoby prywatne mogą swobodnie korzystać z Bitcoin i innych kryptowalut bez obawy, że napotkają jakiekolwiek komplikacje ze strony prawa. Prawo dotyczące Bitcoin i innych kryptowalut w Holandii jest jasne od wielu lat, a kraj ten szczyci się prężną społecznością zwolenników kryptowalut, którzy są zainteresowani tą technologią zarówno z powodów finansowych, jak i filozoficznych.

Mimo to, w tym kraju podjęto działania przeciwko giełdom, które nie gromadziły wystarczających informacji o swoich użytkownikach. Stosunkowo nowe przepisy dotyczące przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy utrudniły mniejszym platformom przestrzeganie prawa, co oznacza, że istniało wiele możliwości zakupu Bitcoinów w Holandii, które zniknęły w 2020 roku.

Choć może się wydawać, że ma to negatywny wpływ na rynek kryptowalut w Holandii, należy pamiętać, że szeroko zakrojone kontrole użytkowników stały się obowiązkowe w większości rozwiniętych krajów na całym świecie. Jest prawdopodobne, że ten trend będzie się utrzymywał do czasu, gdy wszystkie giełdy na świecie będą zmuszone do zbierania dużej ilości danych o swoich użytkownikach.

Jaki jest najtańszy sposób na zakup Bitcoina i innych kryptowalut w Holandii?

Jeśli chodzi o tanie opcje zakupu Bitcoin w Holandii, trzy z najlepszych opcji dla każdego będą eToro, Coinbase i Krypto.de. Te trzy giełdy mają porównywalne stawki, jeśli chodzi o opłaty, które są związane z każdą transakcją, chociaż te platformy mogą być nieco zbyt skomplikowane dla osób, które chcą po prostu kliknąć przycisk z napisem „Kup Bitcoin” bez konieczności martwienia się o funkcje skierowane do bardziej zaawansowanych handlowców.

Podczas gdy większość użytkowników myśli tylko o opłatach przed wszystkim innym, jeśli chodzi o tanie handlowanie kryptowalutami, w rzeczywistości należy również pomyśleć o innych czynnikach, takich jak pary handlowe i płynność. W końcu, jeśli zaczynasz od euro, to handel na giełdzie, która koncentruje się na dolarach amerykańskich, doprowadzi do wyższych opłat, ponieważ będziesz musiał wymienić euro na dolary, zanim będziesz mógł uzyskać dostęp do Bitcoina lub innej kryptowaluty. Jeśli chodzi o płynność, Crypto.com BTC/EUR, więc użytkownicy, którzy zaczynają od euro, mogą najpierw założyć konto na tej platformie.

Jak kupić kryptowalutę za pomocą karty kredytowej w Holandii?

W Europie istnieje wiele różnych opcji kupowania Bitcoinów za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Jeśli chodzi o znalezienie zaufanego, wiarygodnego źródła dla tego typu transakcji, trudno jest pobić Coinbase, która może mieć najbardziej szanowaną nazwę w całej branży wymiany kryptowalut.

Jeśli zamierzasz kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej w Holandii, należy zauważyć, że istnieją pewne ograniczenia, które towarzyszą tej formie płatności. Mianowicie, będziesz miał do czynienia z niższymi limitami, jeśli chodzi o ilość kryptowaluty, którą możesz kupić miesięcznie, używając karty kredytowej.

Dodatkowo, zakupy dokonywane za pomocą kart kredytowych wiążą się z dużo wyższymi opłatami niż w przypadku korzystania z tradycyjnej giełdy.

Die hier geäußerten Ansichten und Meinungen sind ausschließlich die des Autors und sollten auch nicht als Finanzberatung verstanden werden. Jede Investition und Transaktion ist mit Risiken verbunden, und wir raten Ihnen, sich selbst zu informieren, wenn Sie Handels-, Investitions- oder Finanzentscheidungen treffen.

TOP 3 Beliebteste Krypto Angebote.

Sie erhalten $132

Lernen über Kryptowährungen

Unsere Einschätzung 5.0

Beginn des Verdienstes

Sie erhalten $25

Anmeldebonus

Unsere Einschätzung 5.0

Register

20% Rabatte

Innovative Krypto-Börse

Unsere Einschätzung 5.0

Register
{Beitrag des Richters